nasiona marihuany

Początkujący-Outdoor, Nawożenie, Podlewanie, jaki zestaw nawozów będzie najlepszy do uprawy konopi indyjskich

Wyszukiwarka Forumowa:

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Mogę zastosować Asahi SL + Tytanit na krzakach, które trzy tygodnie temu pokazały płeć ? Lepiej stosować te stymulatory dolistnie czy podlewać ? Czy można zrobić oprysk jednocześnie z tych dwóch środków i Karate ?
 

s7yfly

Member
Rejestracja
Mar 22, 2018
Postów
14
Buchów
0
siemanko, moje dwie panienki właśnie przeszły na flo, poszedłem do ogrodniczego i kupiłem pierwszy lepszy nawóz na kwitnienie, jest to Substral Balkon koncentrat (NPK 456), da rade na nim jechać do końca sezonu czy kupić coś lepszego, jakąś burzę kwiatów albo planton K?
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Witajcie, panowie mam taki problem, posiadam z 3kg polifoski plus i troche planton'u c, ale niechcem sypac tego pod rosliny bo rozpuszcza sie sto lat, a dodajac do wody jest to samo... to podajac nawoz granulowany na weg, rosliny dostana go dopiero na 2 rok na flo ku**a... to jest twarde jak kamien:pl::pl:, macie moze jakies pomysly ?

edit: polifoska po kilku godzinach w wodzie zaczela sie rozpuszczac ale planton za chuuja... to jakies kamienie chyba
 
Ostatnia edycja:

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Czy substral długo działający saprol grzybobojczy nada się na ochronę roślin przed pleśnia? brakuje mi w składzie zapobiegania przed pleśnia szara która często dokucza naszym plantom
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Mam pytanko co do hesi boost producent pisze że tylko po liściach pryskac a wy jak robicie normalnie po topach ?? ( np. Inne jak pk 13 14 canna flore czy topisn to Pryskam po całości bo tak doradzaja ludzie pozdrawiam
 

m4r1usz

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
7
Buchów
0
Co będzie lepszym wyborem? Kompost z pokrzyw, obornik gołębi czy biohumus? A może stosować wszystkiego po trochu?
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Co będzie lepszym wyborem? Kompost z pokrzyw, obornik gołębi czy biohumus? A może stosować wszystkiego po trochu?

Nie kombinuj za duzo bo popalisz rosliny nie znając proporcji dokladnych . Bier biohumusa stosuj dawki producenta i bedziesz zadowolony .
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
biohumus na weg, a co będzie dobre na flo?
Biobizz bio bloom jest naprawde godny polecenia . I jak jestes poczatkujacy pamietaj zeby trzymac sie tabeli dawkowania . Nie mysl ze jak dasz wiecej nawozu to bedzie lepiej , popalisz rosliny i nic z tego nie bedzie . Ewentualnie jak masz fundusze polecam ci kupic zestawik na outdoor od biobizz :)
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam moje pomidorki mają kilka dni niedawno wyszły na powierzchnie, ile należy podlewać i jak często chodzi mi o podanie mniej więcej ile ml, pogoda dobra więc prawie cały dzień są na dworze i świeci na nie słoneczko, dopiero wieczorem je chowam. Pogoda jest super ale łodyga jest słaba i boje się że wiatr ją przewróci i zastanawiam się czy to nie jest wina mojego podlewania. Macie jakieś rady co najlepiej zrobić ? A dodam że trzymanie w domu odpada no chyba żeby zrobić prowizorycznego Boxa no bo słaby dostęp światła na parapecie.
 
Rejestracja
Maj 23, 2021
Postów
5
Buchów
0
Dzień dobry wieczór.
Nie będę oryginalny i zapytam/napiszę.

Znalazłem sobie spota, słońce niby cały dzień, pokrzywy dużo ale delikatnie pod drzewem. Pytanie w jakiej odległości od drzewa zasiać? Czy muszę wyciąć cała pokrzywę czy wystarczy że wytnę okrąg o średnicy ok20cm i wsadzę nasionko. Pokrzywa nie zagłuszy?

Czy do podlewania mogę zastosować podlewanie kropelkowe na zasadzie kroplówki? Myślałem żeby 2x5l i w jednej nawóz a w drugiej woda by kapała. Ktoś próbował?

Aaa najważniejsze to super szybkie nasionka, bo spot jest na między i jak zboże dorośnie pojawi się kombajn i będzie lipa. Jakieś automaty pewnie, coś patrzyłem ale jeszcze nie wybrałem.

Jak średnicę na łodyga! To kwestia na ślimaki bo bym rozciął rurkę miedzianą i złożył.

Na wegetację mam biohumusa a na kwitnienie zrobię wg przepisu:
https://forum.haszysz.com/threads/jak-zrobić-sobie-samemu-nawozy-przepisy.41153/page-2
Robił ktoś?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
@Dżony11palców musisz wyciąć pokrzywy tak aby na roślinkę padało bezpośrednio światło słoneczne przez cały dzień lub od świtu do popołudnia przynajmniej.
Ciężko Ci będzie zdążyć z kosą przed żniwami, za późno się za to zabrałeś ale jeśli chodzi o najlepszy moment na sianie automatów to trafiłeś w najlepszy moment. Jaką odmianę wybierzesz to już zależy od Ciebie i tego jaki lubisz haj, bierz od polskich sklepów ich firmowe nasiona to będzie dobrze i tanio.
Średnica łodygi max 2-3cm myśle.
Moja rada jest taka żebyś nie golił pokrzyw przy ziemi tylko je przystrzygł jak żywopłot wtedy roślinka zleje się z otoczeniem i kombajnista jej nie wypatrzy, szczególnie że będzie pilnował roboty a nie rozglądał się do okoła.
Podlewaj ręcznie bo podlewanie kropelkowe załatwią Ci opady atmosferyczne i nie wydepcz ścieżki albo staraj się chociaż robić tak jakby Cię tam nigdy nie było.
 
Rejestracja
Maj 23, 2021
Postów
5
Buchów
0
Pestki zamówione, coś na szybkiego od PP.
W miejscu spota słońce świeci niemal do samego zachodu od ok 9-10 aż zajdzie.
Jeżeli chodzi o pokrzywy to jak ich nie wykarczuje to nie będą zabierały wody i nawozów. Z czasem odrosnal jak już nasionko będzie wieksze. Jeszcze pomyślę
Rurkę ogarnę od hydraulika.
I teraz te podlewanie. Dwa lata temu przez ok 40- 50 dni nie spadł deszcz bo w okolicy są uprawy roślinne i gospodarze rozbijają je niby z działek żeby ewentualną burza nie zniszczyła upraw.
Żeby nie było śladu będę zachodził od tak jakby mokradeł.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół