nasiona marihuany

Pokazujemy swoje Bonga

Wyszukiwarka Forumowa:

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
No to frugo

Bongo się trochę potłukło, na szczęście jest butelka i korek od wina.
 

ojciec director

New member
Rejestracja
Wrz 13, 2016
Postów
1
Buchów
1
I ja zaprezentuję wam swój sprzęt :)
13.jpg
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Super sprzęty co niektórzy prezentują :D
ojciec director - oglądałem dziś tą faję w trafice, daj znać jak się sprawuje :) Dostałem od kobiety w prezencie taką oto faję:

1~39.jpg


Nigdy nie miałem takiego wysokiego bongo (~41cm) i chciałbym z miejsca podziękować mojej Pani za ten prezent i podejście do całości tematu zioła, bo inna to by pewnie dawno z domu wygoniła :sunny: No to czas coś pokruszyć :freak2::freak2::freak2: <peace>
 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Nowe nabytki prosto z Chin <wodna><wodna><wodna>

oba z dhgate
Ten po lewej pochodzi od Volcano i kosztował 20 euro z wysyłką do Holandii i otrzymałem go 10 dni po złożeniu zamówienia.
Kupiłem go jako bongo podróżne i wtym celu sprawdza sie znakomicie. Kilka wizualnych defektów ale za tą cenę dyzo się nie spodziewam.
Po prawej jest od stevenlmz79 i kosztował 39 euro i ten dostałem jeszcze szybciej bo po 7 dniach. Mój nowy faworyt <lol> bardzo male bongo wykonane z grubego szkła bardzo fajna podróbka mothership. Bonga od obu sprzedawców przychodzą solidnie opakowane wiec nie ma obaw o uszkodzenie.
 
Ostatnia edycja:

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
20170610_1114215B15D.jpg

Ahh highlife <wodna>.
Do mojej kolekcji dołączył stożek z kruszonym opalem oraz kilka topowych przenośnych vaporizerów: saionara, divine tribe v3 oraz hercules oil cartridge. a juz w drodze do mnie leci liger banger SiC
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
To pokaże swój ostatni nabytek. Oto Stefan. Posiada on dyfuzor (perkolator) w środkowej części oraz w cybuchu dodatkowy filtr na popiół. W sumie posiada potrójny system filtracji.

IMG_1932.JPG


IMG_1933.JPG


IMG_1934.JPG


IMG_1935.JPG
 

KarolRyfer

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
2
Buchów
0
Bukket King - ręcznie malowane bongo grawitacyjne :) kingofthebongo.pl

11.jpg
Czesc :)
dodajemy tu zdjęcia swoich bongosów (moga być nabite;) ) i piszemy gdzie je kupiliśmy (sklep).
nie moglem znależć takiego wątku,wiec dodalem :bounce:
Pozdro Wariaty!!! :yeahh:
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Z racji ze dzisiaj naprawde mialem dosych pechowy dzien postanowilem sobie poprawic humor na popoludnie i na wieczor i sprawilem sobie takie cus.
Ten "pazur" to idealna roczka i wgnebienie wiec moze go tak szybko nie rozpie****e...
Jakosc moze nie powala ale jedna reka na szybkosci bo niecierplilem sie zeby skosztowac;P



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół