nasiona marihuany

Dla tych co śmigają na siłownie

Wyszukiwarka Forumowa:

lilu

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
60
Buchów
0
Może i na starość bym spróbował czegoś takiego, ale jak dla mnie jechanie całe życie na koksie to słabosć i głupota ;)
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Może i na starość bym spróbował czegoś takiego, ale jak dla mnie jechanie całe życie na koksie to słabosć i głupota ;)

Jechanie na koksie madrze to nie glupota,a rzecz ktora wymaga madrosci.Glupota to rzecz wrodzona,slabosc to tkwienie w tym w czym tkwi wiekszasc,slabosc to bycie przecietnym i oglupionym przez system.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Tylko synthol, nie ma to jak rano wziąć zastrzyk syntholu.. niczym młody Bóg ;)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ryja? Jak ktos jest zryty to zrycie wychodzi,a jak ktos jest normalny to jest jeszcze bardziej normalny.Jak masz zryta glowa to przy podwyzszeniu morali bedzie Ci odbijac to normalne,a jak jestes ogarniety to nadal bedziesz,a nawet jeszcze bardziej bedziesz ogarnial przez wieksza pewnosc siebie.

Mowisz zamieniasz owsiane z jajami,a wiesz ze to dwa inne produkty innego przeznaczenia? Rozumiem zamieniac jaja z miesem na zmiane jesc,ale wegle z bialkiem nie rozumie.To niema ani rak ani nog.




Ciezko jest robic mieso i zarazem palic tluszcz,do budowania miesa,potrzebujemy stworzyc odpowiednie warunki srodowisko anaboliczne a takie powstaja przy odpowiednio wysokiej kalorycznosci,zas do palenia tluszczu musimy tych kalori dac na minus jedno z drugim w parze nie idzie,mozna wziasc cos jako kompromis,np.4 tyg masowania i dwa ciecia na vlcd,dla malo zaawansowanych ciezko ogarnac to,a i tak najlepiej pociagnc mase dluzszy czas a puzniej ciac z glowa,moim zdaniem teraz gdy ida wakacje zacznij redukcje wrzuc jakis spalacz ustal deficyt kaloryczny daj mete10mg dziennie ewentualnie tescia 250mg i niepoleci miesa a tluszcz ladnie spalisz,po wakacjach wskoczysz na mase;)

Też i tak myślałem,, mi do spalanie wystarczy że zejde minimalnie z węgli. .Ostatni tydzien na detoksie, słodkiego nie podjadałem i 2-3kg w dół. :) 3-4dni w tygodniu mam trening + mecz na weekend, biegania czasem aż za dużo :) Tak i zrobie, polece z masą po wakacjach..

@Lilu
Siłka pon-sroda, albo pon-pt, zależy jak z siłami.. Sobote to wgl sobie odpuszczam bieganie (albo niedziele zalezy jak mecz wypada).
CO do wspomagaczy, biore tylko białko i bcaa.. w nic innego jakoś nie mam ochoty sie mieszać, próbuje wszystko regulować dietą
 

lilu

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2014
Postów
60
Buchów
0
CO do wspomagaczy, biore tylko białko i bcaa.. w nic innego jakoś nie mam ochoty sie mieszać, próbuje wszystko regulować dietą
no i bardzo mądre wspomagacze, przy dużym wysilku sa pomocne. Dobrze że nie chcesz pchać się w te gówniane specyfiki, bo mimo wszystko to co naturalne zawsze pozostanie najlepsze :)
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
no i bardzo mądre wspomagacze, przy dużym wysilku sa pomocne. Dobrze że nie chcesz pchać się w te gówniane specyfiki, bo mimo wszystko to co naturalne zawsze pozostanie najlepsze :)

Bcaa,bialko naturalne hehe wszystko co przerobione ulepszone,nie jest juz naturalne,bialko,bcaa to wylacznie uzupelnienie diety a nie wspomagacze,oj chlopy dluga droga przed Wami;)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
No mi o to chodziło, nic poza suplementami diety nie biore i nie zamierzam.
Białko jak trzeba cos na szybko po treningu albo meczu wypic to sie przydaje, w sumie tak samo z bcaa.. reszta to dieta, ale nie mówie ze sie znam bo sie nie znam.. Wiadomo, coś sie przeczytało, jakieś podstawy są, a reszte testuje na sobie, i jakoś to działa ;-)
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Hehe, mi teraz szkoda pieniążków na suplementy więc, wiecie BCAA występuje naturalnie w wątrobie kurek i w jajkach beta-alanina w krewetkach :p także wiecie nie trzeba wcale kupywc ale wiadomo proszek bardziej kompaktowy
 

karpaty

New member
Rejestracja
Maj 4, 2023
Postów
3
Buchów
0
Jakieś porady dotyczące redukcji? NIe jem dużo ale waga nie spada
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Jakieś porady dotyczące redukcji? NIe jem dużo ale waga nie spada
Czyli jesz zle nie ma w tym nic skomplikowanego zjezdzasz kalorie ponizej swojego zapotrzebowania i tego sie trzymasz .sa jakies kalkulatory w sieci ktore dadza ci jakas odnosna twojego BMR wyliczysz i zjezdzasz poczatkowo troche kcal i waga leci z czasem zwiekszasz osiagniesz upragniony celni wtedy mozesz sie zastanawiac co dalej
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Skoro waga nie spada to znaczy się ze jesz dużo kalorii..., tak jak bortek ci napisał wyżej, musisz wejść w deficyt, plus najlepiej trening, możesz się wspomóc suplementacja, np kreatyna, ale jeszcze jest aspekt wymiarów, waga czasem może stanąć ale wymiary i obwody mogą się zmieniać, najważniejsze nie podawać się, pilnować i liczyć, dużo wody bo napoje to kalorie, jeść syto ale przeważnie rzeczy objętościowo w stosunku do kalori których wychodzi dużo, bardzo ważna jest ilość białka w diecie, organizm trawi ciężko białko - potrzebuje przez to dużo energii na trawienie - kaloriie, i tak naprwde pozatym możesz jeść nawet czekoladę itd ale wszytsko musi się zgadzać w twoja liczbę kalori
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Jedz regularnie to najważniejsze, wtedy przyzwyczaisz organizm do tego ze będzie dostawał jedzenie i będzie gotowy przyjąć następne kalorie do organizmu. Dodatkowo aeroby typu bieganie, szybki spacer, rower, basen. Staraj się nie jeść węglowodanów na noc. Zamiast tego np puszka tuńczyka z cebula i pomidorami albo 100g bialego sera z łyżka masła orzechowego( nie nutelli, 100% orzechów) i czekaj na efekt po 2 tygodniach sam powinieneś je zobaczyć, po miesiącu dostrzegą je inni
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przeciez to ku**a jakis bot, pierwszy post na forum konopnym i pyta czemu mu waga nie spada.
Polecam amfetamine 🙂
 

franekmaz

Active member
Rejestracja
Lut 26, 2016
Postów
30
Buchów
0
Jedzenie „mało” tez nie jest dobre. Bardzo ważne jest to żeby jeść małe i zdrowe (policzone kalorie w zależności od potrzeb) porcje, ale o regularnych porach i nie głodzić się bo to powoduje tylko efekt jojo .

Z suplementów poczytaj sobie o tym https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/ Herbata, która oczyszcza organizm oraz poprawia przemianę materii. Może pomóc Ci w zrzuceniu kilku kg.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół