nasiona marihuany

Special Queen #1

Wyszukiwarka Forumowa:

1911

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
31
Buchów
0
A jak z topkami zbite czy moze luzne ? I czy posiadasz moze wiecej zdj SQ bo w fot nie za duzo ich :p
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
3/4 dość zbite, reszta czyli popcorn juz mniej. przejrze fotki wieczorem i sprawdze, przypomnij się na pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Heavyuow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2014
Postów
150
Buchów
0
Wlasnie kielkuje 3 nasiona SQ#1 i musze przyznac, ze dwa z nich slabo ida. Jedno wyszlo juz na swiat jako roślina, a dwa leża pękniete i drugi czy trzeci dzien nie posuwaja sie do przodu. Nie martwi mnie to bo z doswiadczenia wiem, ze wypuszczą ten kielek (chyba)
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
W 2013 późno wszystko kwitło, a ścinałem 1 listopada ale palonko dla mnie pierwsza klasa, swego rodzaju luksus i odskocznia od upie****aczy. W tym roku to podstawa :D

Ja ją bardzo zachwalałem, ale tak szczerze w 2k13 wyszła o wiele gorsza niż zwykle (jak już wspominaliście wszystko co późniejsze takie wyszło), w ogóle nie pokazała na co ją stać, po prostu zbyt zimno było i kilka przymrozków ją zblokowało, z zapylenia nic nie wyszło bo i zarodki przymarzły. Po dobrym sezonie można ją nazwać luksusem, ale na pewno nie po ostatnim :). Więc Zygmus dopiero zobaczysz co potrafi, jednak O.G Kush też od RQS lepiej przymrozki wytrzymał i mimo słabej jesieni dał o klasę lepszy sorcik niż SQ oraz SK, aż się nie mogę doczekać co wyjdzie z O.G w idealną jesień :). U minie jeśli chodzi o out: SQ II miejsce, SK miejsce IV ze względu na ilość feno.
 
H

haszysz90

Guest
Chyba wezme po sztuce sq1 i sk sprawdze czy serio takie dobre ,og kush orion zrobil i ufam bardziej rodakowi

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Orionowy ma niewiele wspólnego z O.G. Od razu można w nim zauważyć sporo cech odmian wczesnych. Ja w nim widzę sporo cech od Marock'a, więc to pewnie krzyżówka z wczesnym Marockiem, który popsuł wszystko co najlepsze.
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Niestety muszę posłać hejty i wyrazy zniesmaczenie nasionami tego breedera, na 10 nasion wykiełkowało tylko 4 :( Może partia chu**wa, albo stara nie wiem. Jedynym plusem jest to że były tanie więc mocno nie narzekam.

W przypadku nasion ak seed, female seeds czy dutch passion kiełkowalność miałem 100%

Mogłeś kupić zleżałe. Moje 100 % kiełkowalności- Czyjaś relka z 2014 https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?62191-10x-Special-Queen-RQS-Donice-vs-Spot/page6
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
mi z reguły dutche słabo puszczają kły często bez precrushingu się nie obędzie a to co później z nich rośnie nie wiele ma wspólnego z opisem. Dutch robi piękne opisy i fotorelki pokazowe gdyby tylko nie zlecał robienie nasion kilkudziesięciu podwykonawcom. Nie panują nad normami od lat. Z RQS jeszcze trzymają fason podobają mi się zwłaszcza ich automaty ale Special Q#1 też jest ok, tania odmiana i niedoceniana moim zdaniem a do tego daje radę na outcie zresztą są fotorelki a moja na icu porównawcza z kush#1 Jedyne co mogłem im zarzucić to czasami pakują kulki słabo wyglądające małe albo za szybko zebrane z lekko zielonkawą skorupką ;-/. Nie mniej jednak wielkości ziaren to czepiać się można na siłę bo zależy od cech osobniczych i stopień zapylenia. Bierz Special Q#1
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
mi z reguły dutche słabo puszczają kły często bez precrushingu się nie obędzie a to co później z nich rośnie nie wiele ma wspólnego z opisem. Dutch robi piękne opisy i fotorelki pokazowe gdyby tylko nie zlecał robienie nasion kilkudziesięciu podwykonawcom. Nie panują nad normami od lat. Z RQS jeszcze trzymają fason podobają mi się zwłaszcza ich automaty ale Special Q#1 też jest ok, tania odmiana i niedoceniana moim zdaniem a do tego daje radę na outcie zresztą są fotorelki a moja na icu porównawcza z kush#1 Jedyne co mogłem im zarzucić to czasami pakują kulki słabo wyglądające małe albo za szybko zebrane z lekko zielonkawą skorupką ;-/. Nie mniej jednak wielkości ziaren to czepiać się można na siłę bo zależy od cech osobniczych i stopień zapylenia. Bierz Special Q#1

RQS -special queen i special kush to jedne z ich pierwszych strainow - dlatego ztanialy po wprowadzeniu nowszych niby bardziej dopracowanych - zgadzam się z kolegą ,że dosć przyzwoicie to wygląda za tą cene bomba. pozdro
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Kiedy ja je zaczynałem sadzić i polecałem na out, kiedy na forum nie było jeszcze żadnego info na temat tej odmiany, to sypały się krytyczne i obraźliwe posty w moją stronę, że niby wymyślam bajki i że nie ma szans u nas, bo to strain na śródziemnomorski klimat i u nas nic z niego nie będzie...
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
bo hejty to norma trzeba mieć wy***ane i robić swoje.. ja w zeszłym roku SQ z RQS ciachałem ok 10 listopada i nawet szczególnie pleśni nie było chyba z jedno ognisko niewielkie
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
10 listopada? A czy przypadkiem nie przetrzymałeś go zbyt długo? U mnie 20 października już prawie żadnych nowych kwiatów nie wypuszcza, po prostu kończy kwitnienie, zaczyna kwitnąć w ostatnim tyg. sierpnia, jak większość odmian z genami skunka. Przetrzymana roślina jest słabsza od ścinanej w odpowiednim terminie.

"Spadek stężenia CBC wraz z wiekiem obserwowany był we wszystkich grupach roślin. Najsilniejsze zmniejszenie zawartości CBC występowało zaraz po zakończeniu fazy wegetatywnej, w późniejszych okresach spadek ten był mniej intensywny. Zmiany stężenia CBG w czasie trwania życia roślin były podobne do zmian obserwowanych w przypadku THC, THCV i CBD. We wszystkich badanych grupach roślin najwyższe stężenie CBG przypadało na szczyt fazy kwitnięcia (5x wyższe stężenie niż w fazie wegetatywnej), a podczas okresu starzenia się rośliny ilość tego kanabinoidu zmniejszała się.


W przeciwieństwie do CBC, w przypadku CBN zaobserwowano stały przyrost jego zawartości w ciągu wszystkich faz wzrostu roślin, od fazy wegetatywnej do fazy zamierania. W fazie starzenia się rośliny zaobserwowano istotne statystycznie różnice w stężeniu CBN między obydwoma rodzajami klonów. W okresie zbiorów brak istotnych różnic pomiędzy grupami.
Porównanie wszystkich trzech grup roślin (VP,IVP,MP-indoor) do rośliny matki uprawianej na dworze wykazało, że charakteryzowała się ona wyższą zawartością THC. Wszystkie badane rośliny były identyczne genetycznie, więc fakt ten można wytłumaczyć różnicami w warunkach wzrostu pomiędzy uprawą wewnątrz i na dworze."





Źródło: https://www.forum.haszysz.com/showt...-stadiach-rozwoju-Cannabis-sativa-w-3-grupach
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
czekałem do pełnego zbrązowienia żywicy
zresztą były przesadzane i 3 tygodnie ogarniały się aby odżyć
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
S.Q#1 sporo się różnią od tych sprzed lat co można było zresztą zauważyć z własnych obserwacji i opisów. Bo wcześniejsze pheno późno indukowały i z 7tyg robiło się 9. Teraz zdecydowana większość populacji ma zbliżone cechy w tym szybszy start po 7-10dniach są już preflovery. Na pewno nie zmienił się zapach / smak od kiedy pamiętam słodki hasz
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Miałem, uprawiałem, smakowałem
Zapach wyczówalny dopiero podczas Flo, Lekko owocowy, dieslowy, skunkowy,
Po krótkim Curingu bardzo przyjemny, zbalansowany zapach i smak,
Bio papu i sama woda 2 -3 tyg koncowe robią z tej Pani naprawde Super palonko
moc jest zdecydowanie zadawalająca no i suszy bez opamietania
mniam:queen: totall must have ask for more:jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół