nasiona marihuany

LowRyder Three Way

Wyszukiwarka Forumowa:

clone

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2007
Postów
107
Buchów
0
Witam.
Podam troche inforamcji o tej pieknej białej odmiania LowRydera:

Three-way - Soulseeds
Odmiana z automatycznym kwitnieniem, krzyżówka Lowrydera oraz Masterlow Deluxe która później została ponownie skrzyżowana z Low Snow f1. Zbiory z tej odmiany uzyskasz po 8-9 tygodniach od wykiełkowania. Piękna roślina z mocno obsypanymi żywicą kwiatami. Kwitnie bardzo wcześnie, zbiory na poziomie 20 gram. Smak i moc jest znakiem firmowym tej odmiany, bardzo owocowy z nutką pikanterii. Poziom trudności: Ciężka ze względu na twarde skorupki nasionek i ciężkie kiełkowanie
W pełni ustabilizowana z autoflowering'iem

informacje wziete z www.seed.pl (tam tez mozna znalezc zdjecie tej odmiany.

Miałem 4 pestki LR#2 i 4 three-waya... byly w identycznych warunkach... LR#2 wykiełkowały w 24h a Three-way nawet nie drgnął w 72h ! to ze ciezko kiełkuja to prawda
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1

clone

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2007
Postów
107
Buchów
0
ej mam problem... 5 dni mi juz pestki tej odmiany leza miedzy wacikami... a lr2 mi w 24 wykielkowal(w identycznych warunkach) jest atam napisane ze to bardzo trudna odmiana ze wzgledu na kielkowanie... co mam zrobic?
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
sproboj moze nadgrysc pestki delikatnie to ulatwi wydostanie sie kielka:) gdzies o tym bylo :) poszukaj
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
clone napisał:
ej mam problem... 5 dni mi juz pestki tej odmiany leza miedzy wacikami... a lr2 mi w 24 wykielkowal(w identycznych warunkach) jest atam napisane ze to bardzo trudna odmiana ze wzgledu na kielkowanie... co mam zrobic?

Lowryder ma bardzo wielkie problemy ze skorupkami ktore
sa zbyt twarde i grube,spróbuj je ponadgryzać ewentualnie jak masz jeszcze inne
zestrzeć troche skorupki na papierze sciernym!
Pzdr
 

clone

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2007
Postów
107
Buchów
0
dzieki :) ponadgryzalem tak minimalnie... zobaczymy co ztego wyjdzie:D
 
S

sub

Guest
habakuk napisał:
Lowryder ma bardzo wielkie problemy ze skorupkami ktore
sa zbyt twarde i grube,spróbuj je ponadgryzać ewentualnie jak masz jeszcze inne
zestrzeć troche skorupki na papierze sciernym!
Pzdr

Moj nigdy nie mial : kielkowany byl - naturalnie: wlasnej produkcji kolejne pokolenia: wschodzilo 9 na 10 bez niczego : namoczone i do ziemi: pierwsze slysze o jakis problemach
 

clone

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2007
Postów
107
Buchów
0
LR #2 mi wykiełkował w mniej niz 24h miedzy husteczkami... a jak bys sub, nie zauwazyl to nie ejst zwykly LR tylko LR three-way

[ Dodano: Wto 31 Lip, 2007 20:12 ]
Dobra... 4 LR#2 wyl;adowałyt na parapecie... dodatkowe 4 LR three-way tez tam wyladuja.. co wy na to?? jka z LR na parapecie?
 
S

sub

Guest
clone napisał:
LR #2 mi wykiełkował w mniej niz 24h miedzy husteczkami... a jak bys sub, nie zauwazyl to nie ejst zwykly LR tylko LR three-way

nie zauwazylem ;)
przeczytalem tylko jednego posta w watku ;> // chyba zaczyna sie u mnie to samo co mial moj dziadek ;> //
 

clone

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2007
Postów
107
Buchów
0
luz luz... musze powiedziec ze niestety stracilem wszelkie nadzieje... 5 dni w husteczkach (w tym 1 z przegryzioną lekko skorupką) i tydzień w ziemi i nic... :( :(
 
D

delete

Guest
Witam

Widzę, że odmiana odeszła w zapomnienie... :\
Nigdzie jej już kupić się nie da, nikt jej nie choduje.

Może ktoś z forum ją miał, powspomina i podzieli się wiedzą na temat wymarłego gatunku ;p

a jak ktoś ma pestki jeszcze... pisać!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół