nasiona marihuany

Grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:

reggaegame

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2010
Postów
34
Buchów
0
Nie polecam odmiany, ma bardzo duze problemy z wystartowaniem, czekalem poltora miesiaca az ruszy a juz miala isc do smieci a w koncu ruszyla, teraz rosnie calkiem dobrze lecz poltora miesiaca czekania zeby cos raczyla ruszyc nie sa tego warte :/
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Łał, nie ma to jak skreślać odmiane przez jedną roślinke, która nawet nie wiadomo czy nie z twojej winy miała problemy z "wystartowaniem". Sądzisz, że twoją opinię potraktuje ktoś poważnie ? :D
 

reggaegame

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2010
Postów
34
Buchów
0
Wszystkie 4 tak wyszly, te 2 co wczesniej mialem to trzymalem ponad miesiac i sie nic nie ruszaly, wiec uznalem ze nic juz z nich nie bedzie i wywalilem je. Za drugim podejsciem identyczna akcja, tylko postanowilem je przytrzymac dluzej no i zaczely rosnac po ponad 1,5 miesiaca. W porownaniu power plant x afghan, ktorego dostalem w bonusie wystartowal od razu.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Gościu, wklejasz w innym dziale foty z tymi Grapefruitami, pokazujesz sadzonki które mają 4 liście, gdzie 2 z nich są zżółkniete i ty śmiesz pisać, że to nie z twojej winy tylko winy odmiany ? Litości <lol2>
 

reggaegame

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2010
Postów
34
Buchów
0
Nie popelnilem zadnych bledow, roslinki caly czas mialy idealne warunki, nie byly przelane, nie ucierpialy przy przesadzaniu.
 
G

Gość

Guest
człowieku nie ma chu*a żeby jakaś roślina zbierała się do kwitnięcie półtora miecha z***ałeś i tyle nawet czysty haze szybciej reaguje na zmianę oświetlenia a jeśli by chodziło o wystartowanie z nasionka to pestka po półtora miecha by zgniła a nie wyrosła z ziemi nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak tą uprawę musiałeś z***ać że coś takiego miałeś
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Ja dodam tylko żebyś nie zaśmiecał forum z powodu swoich błędów.

Ludzie w samej Polsce ! do tej pory posadzili tysiące sztuk tej odmiany. Niema o czym mówić.
Zobacz na pierwszej stronie moje fotki (post 11) po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kiełkowania. Czyli mają jakieś 10-11 dni od wyjścia przylistków z ziemi.

To bardzo mocne geny, a roślina rośnie jak szalona.
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Powiem tak miałem 15 krzaków grapefruit wszystkie zapie****ały jak szalone,
ale przesadziliśmy z azofoską na początku miały 2,5m i nie kwitły.
Potem jak dopie****iłem odżywkami to moment były tłuste pały,teraz sadzę te same odmiany staf to czysta poezja takie mózgo***y że szczerze polecam
normal_DSC02631_%5B1600x1200%5D.JPG

normal_DSC02626_%5B1600x1200%5D.JPG

Out 2010 Grapefruit/Lemon skun/Maroc
https://www.forum.haszysz.com/cala-fotorelacja-2010-t27643.html
Out 2011
https://www.forum.haszysz.com/outdoor-2011-farmer-t37028.html
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Jest to czysty grapefruit pod lampę od FemaleSeeds moc powalająca polecam strasznie tą odmianę.
Muszę sprawdzić w tym sezonie grapefruit out bo one mają troszkę inne geny i
dlatego kupuje po pięć sztuk,żeby zdegustować :spalony:
 

chwastus

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
91
Buchów
0
Miał ktoś problemy z hermieniem tego shitu?
 
Ostatnia edycja:

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
Mnie pod sam koniec kwitnienia pohermiły dwa klony klona, pobranego z revegowanego krzaka ;) (o ile hermienie może wystąpić od revega i/lub wielokrotnego klonowania).

A odmianka mega, ciut za mocne jak na moją banię.
 

chwastus

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
91
Buchów
0
A u mnie wszystkie sie pohermiły na poczatku flo, poobrywałem co sie dało ale jak na razie rosliny stoja w miejscu - zastanawiam sie co mogło byc przyczyną: nasiona czy warunki? Jedyne co mi przychodzi na myśl to ciut wysoka temperatura lub asahi...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół