nasiona marihuany

Aviomarin

Wyszukiwarka Forumowa:

LOWRYDER

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
203
Buchów
1
Matrio napisał:
Aviomarin to gów**......dajcie sobie z tym spokój......góra 1 raz z ciekawości można wziąść 10szt......
Potwierdzam, góówno wielkie. Tymi 10szt. nie ma co sobie zawracać głowy, spróbowałem tyle i żałuje, nic ciekawego, tylko jakieś głupie schizy. Jeśli ktoś naprawdę szuka po***ki w głowie i nie ma co wziąść do tego celu, to niech sobie walnie ze 20szt. i sam sprawdzi, czy było warto.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
zastanawiam sie aktualnie nad 10Avio + DXM... ktoś próbował? no i z ciekawości ile u was kosztuje Aviomarin? bo dzis wchodze do sklepu kolo mojego bloku i chÓj... 10,60zł/5szt :|
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Zastanawiam się ile tak naprawdę brało aviomarin bo wypisują niewiarygodne pierdoły na w tym temacie, ja przywaliłem 9 tabletek, na początku było pięknie muzyka "podkręcona" do granic piękna, ale potem tylko gorzej , oszołomienie, bardzo ciężkie ruchy, sahara w pysku, za***iste halucynacje, z wyłączonego magnetowidu dym leciał , szczur co miał 50 cm przeleciał pod stołem, czułem ze za firanką ktoś jest, kłopoty z odlaniem, potwornie chciało mi się spać (ale napędzała mnie kofeina i adrenalina z halucynacji) jednym słowem ODRADZAM !!! , i nie słuchajcie debili co piszą bzdury o pięknej jeździe, oni nie będą za was zdychali z przerażenia.
 

Rafik

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
317
Buchów
0
Próbowałem ale w mixie 900mg DXM i 150mg DMH(3 tab aviomarinu). Dex znacznie obniża tolerke i doszło do tego że nie wiem czy to co widziałem to był sen czy ja na prawdę obudzony widziałem to w domu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół