nasiona marihuany

Aviomarin

Wyszukiwarka Forumowa:

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
to Ja bym też chciał się czegoś dokładniej o tym dowiedzieć. Wiem że jest ciekawie, trwa 4 h tak? ile się czeka na efekty? 30 minut? czyli razem ile czasu od zażycia do gadania z mamusią jest potrzebne? z 6 godzin? ile na pierwszy raz? tak 15? czy są potym jakieś destrukcyjne myśli? tzn. np. po Salvii można na coś wpaść, wyjść z domu itd. itd. czy moge coś zepsuć? czy traci się kontakt z otoczeniem? czy dogadam się z kolegą? czy jestem w stanie np. kupić sobie sam w sklepie załużmy chipsy? czy są zjechane oczy? czy da się jakoś przerwać faze? czy moge niezauważyć osoby kołomnie, chodzi mi o to jakby mama np. weszła do pokoju i do mnie gadfała to czy jest szansa że jej po prostu niebęde widział i sobie z tego nic nie zrobie? dajcie jakiegoś linka do poczytania, ale nie trip raporty bo wszystkie przeczytałem, coś innego, bardziej z medycznego pkt widzenia, na ile oceniacie avio w "fajności" od 1 do 20 lubie tą skale i no i co i pozdro:):D
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Po 1 godzinie już są efekty, trwa różnie 2-6 godzin, na pierwszy raz 10-15, nie dogadasz się raczej z nikim, kupić też bardzo ciężko będzie, oczy są takie mętne, przerwać faze? :) jak ktoś Cie palnie dechą w głowe i stracisz przytomność to nie bedziesz czuł fazy :) :p Będziesz widzial raczej inne osoby. Wejdź na neuro groove tam jest wszystko :)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Na neuro-groove masz trip raporty. Poczytaj. Zaniżaj dawki raczej. Kłamą.
 
S

SkunX

Guest
Przyznam sie ze kiedys sie napaliłem na Avio, ale po przeczytaniu wielu opinii osob, ktore testowaly praktycznie wszystko co sie da i mimo to twierdzily ze avio to najwieksze gowno, ktorego probowaly, jakos mi przeszlo... Poza tym preferuje nature.
 
D

Dre@d

Guest
Ja to się nad tym poważnie zastanawiam :scratch: jedyne co mnie powstrzymuje to strach przed chorą fazą. w moim przypadku mam duże szanse na taką :thumbdown:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Dre@d napisał:
jedyne co mnie powstrzymuje to strach przed chorą fazą. w moim przypadku mam duże szanse na taką

stjupido?
 

mef_sto

Member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
7
Buchów
0
słyszałem że po avio następnego dnia są ostre bóle brzucha i żołądka... a jakby tak rozpuscić tabletki w wodzie przy braniu ?? Wydaje mi sie ze to bedzie lepsze dla naszych żołądków ??
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
To bez różnicy. A bóle nie są takie ostre. Zależy od dawki.
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
ja wczoraj zjadlem 8 przez 2 godziny nic a potem czulem sie jak po 3 piwach mialem zabuzenia wzroku :cat: i dziury w pamieci jak po kilku wiadrach teraz nie mam zadnych boli brzucha
 

GanjaFan

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2006
Postów
48
Buchów
0
jeszcze tego nie próbowałem ale z tego co wyczytałem to chyba spróbuje
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
To jest na receptepte? Tz tak trudno dostać jak morfine czy sprzedają jak acodin?
 
R

Rider

Guest
LOL
Aviomarin to srodek na chorobe lokomocyjna , dostepny bez recki.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
LOL........myślałem że o Aviomarinie to słyszał każdy xD...... tak idź do lekarza i powiedz żeby ci wypisał różową receptę na Aviomarin bo masz chorobę lokomocyjną i nie możesz jedzić samochodem/autobusem... moze przepisze ci....
:|

Aviomarin to gówno......dajcie sobie z tym spokój......góra 1 raz z ciekawości można wziąść 10szt......
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół