nasiona marihuany

Aviomarin

Wyszukiwarka Forumowa:

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
witam, czy ktoś z was jadł aviomarin? czy się podobał? jak tak to co w nim fajnego:D ? ja jadłem i określam go jako maksymalne poszarpanie filmu z dziwnymi halucynacjami i wkrętami :cyclopsani: niektórzy twierdzą że aviomarin bardzo podobny jest do bielunia..co wy o tym sądzicie?
 
Z

ziiba1

Guest
ja jadłem aviomarin ale mialem zupelnie inny stan niz po bieluniu..
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
a w jakiej ilości spożywałeś avio? podobało ci się?pamiętasz coś szczególnego z tripu? :alien:
 
L

Lord_Dariusz

Guest
ja miałem kiedys chorobe lokomocyjno to aviomarin brałem
a jak proponujecie z tego kożystac?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Moja starsza kiedys wziela lyknela pare mocniejszych tabletek to caly dzien przycpana chodzila.
 
K

karo0ld_zielarz

Guest
Ja zjadłem 19 aviomarinów i odleciałem haha bylem na jakims ognisku i mialem jakies filmy ze jestem w domu i chce wejsc na kompa na gygy ogolnie szydera powodzenia wszystkim początkującym :clown: :clown:

TeHaCe to jest to....'
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja widziałem białą myszkę, okno na suficie i na scianie gdzie naprawde go nie ma, mase dziwnych ruchomych rzeczy i miałem jazde że musiałem odzyskać jakąś ładowarke do telefonu leżącą za szafą :alien: :alien: :alien:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ogólnie ja zjadłem tylko 4 aviomariny jak błem w kinie... 30 minut potem miałem taką fazę jak po 1g haszu... dziury w muzgu... trudno wypowiadalem slowa... wolno chodziłem... w glowie mi sie krecilo czulem sie jakbym wystawil glowe za okno samochodu jadacego 100 km/h :D tak jakbym mial glowe w chmurqach :D azjadlem tylko 4 !! :D co by blo po 10 np :p
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
może masz nadwrażliwość na substancje aktywną albo coś takiego...ja zjadłem 15 ale mam dość niedużą masę ciała :alien: i wy***ało mnie w kosmos :twisted:
 
L

Lord_Dariusz

Guest
chmm a źle sie po tym czujemy? bo moze łykne
bo tabaki wiecej wie wciogne
raz walnolem w domku 2 krechy grube po 7cm
i tak mi wy***ało ze nad kiblem sie modliłem
uczucie jak maxymalny zgon po alko
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
wiem też kiedyś sniffowałem ale nudna jest tabaka bo nie ma się fazy chyba że się dobrze powciąga ale to nic przyjemnego jedynie chce się rzygać :alien: po avio można się źle poczuć nawet zasnąć dlatego na każde 5 łykanych aviomarinów zalecam 1-2 tablety tussipectu(ze względu na zawartą efedrynę nie zaśniemy, co więcej będzie mniejsze prawdopodobieństwo na niewydolność oddechową która po avio może wystąpić) :alien:
 
L

Lord_Dariusz

Guest
no to cos powiem teraz
pare dni temu starzy gdzies pojechali
to po jedzeniu wpadł mi pomsył taki
bo nie paliłem dosc dawno ze tydzien z małym hakiem wtedy
i łykłem 6 aviomarinów
na efekt czekałem z pół godziny
i co?
nigdy więcej nie bede z niczym experymentował
łeb mi rozpie****ało
zaburzenia równowagi
zero przyjemnosci
niepolecam
 
K

karo0ld_zielarz

Guest
Ja polecam :D Widizalem samochód w ognisku Duska na latarni jak puszcza swoja glowe i daje komu innemu kumpele co zdjela głowe i wyjela sie głowa potwora haha rozne dziwne rzeczy mozna zobaczyc :D
ale nie ma takie psychodeli jak po dxm co tez polecam ;)
pozdro
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
karoold a ile tego zjadłeś ??
Po ilu tabletkach sa halucynacje??
czy mocno chce sie spac po nich??
sa jakies efekty uboczne??
jest kac?
Jakie sa inne efekty??
 
A

Arti2784

Guest
Nie radzil bym brac duzo tego bo jeszcze bedziecie :puker: Wątroba nie wytrzyma duzej ilosci takiego specyfiku i moga byc problemy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół