nasiona marihuany

Dobrze się rozwija? lowryder 1

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Mam pytanie kolega Posadził dwa lowrydery jeden byl meski wiec wyrzucil nie doroba, drugi typowo damski, ladne wloski, ale nie jestem do końca przekonany co do jakosci, lacznie ma 2500lumenow 4lampy swietlowki. cieplo, nie nawozone bylo niczym, posadzony jest w doniczce z ziemia ogrodnicza (niby bogata w mineraly i nawozy) przez 3 dni jego nie obecnosci jego siostra sie opiekowala i wlaczala lampy jak chciala i sie przez to troche wyciagnal, ma jakies max 30cm i mam pytanie czy jak na prawie 4 tygodniowego low rydera nie jest za maly? tych topow nie powinno byc wiecej? pierwsze wloski pokazal jakos 10-12 dni temu. proszę zobaczyć zdjecia i odpowiedziec ja ogladajac te drzewko widzialem przynajmniej mi sie wydawalo ze na kazdym rozgalezieniu sa mniej wiecej takiej samej wielkosci te wloski biale
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/58053/_2235410.JPG
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/58053/_2235411.JPG
Nazwa pliku: https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/58053/_2235406.JPG

---------- Aktualizacja posta 06:52 ---------- Czas poprzedniego posta 06:46 ----------

mam jeszcze jedno pytanie jesli na stronie ziaren pestkashop podaja ze zbior 35g to znaczy ze 35g po wysuszeniu czy 35g zaraz po scieciu, bo jesli po sciceiu to pewnie palenia bedzie z 5g max... prosze mi powiedziec czy bedzie cos z tego krzaka do palenia
 

kozak

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2011
Postów
361
Buchów
0
Co ona taka wyciągnięta na parapecie kolega trzyma ją ?
Strasznie mała jest.Jak będzie 5g to będzie cud.
Podaj jakiego kolega ma boxa.
 
G

Gość

Guest
no ja jej nie trzymam. mowi ze ciagle w pc boxie ale niemam pojecia jakie wymiary dla mnie to taik standardowa obudowa od kompa. mowisz ze jak na lowrydera male jak na nie cale 4 tygodnie? w sensie niski czy mierny? a moze da sie to jakos uratowac i czyms nawozic...
 

kozak

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2011
Postów
361
Buchów
0
Niech da jej wiecej swiatla.Może coś z niej będzie.Co do topow to jakby od początku było lepsze swiatlo to bylo by ich wiecej.
 
G

Gość

Guest
pewny jestes 2500 lumenow nie starcza na jednego low rydera ktory jest najmniejsza maryska jaka jest max 40cm wzrostu..? dopiero wloski sa z 10 dni tego jestem pewny bo sam widzialem kiedy 1 wlosek wyskoczyl. i powiedz mi mowisz ze cud jak 5g bedzie ale 5g palenia czy 5g do ususzenia to ztego wyjdzie pewnie z 0.5g do palenia
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
pewny jestes 2500 lumenow nie starcza na jednego low rydera ktory jest najmniejsza maryska jaka jest max 40cm wzrostu..? dopiero wloski sa z 10 dni tego jestem pewny bo sam widzialem kiedy 1 wlosek wyskoczyl. i powiedz mi mowisz ze cud jak 5g bedzie ale 5g palenia czy 5g do ususzenia to ztego wyjdzie pewnie z 0.5g do palenia

jak masz box 25x25cm to akurat te 2500 lumenów :lol3:

chłopie ogarnij światło

to tak na przyszłość bo z tego to raczej nici będą...
 
G

Gość

Guest
a ile uwazasz ze powinno byc na jedna roslinke? i ile z tego moze byc palenia?

---------- Aktualizacja posta 08:07 ---------- Czas poprzedniego posta 08:06 ----------

sam mam zamiar cos wychodowa ale jelsi kumplowi wyjdzie ;D czyli mowisz ze brakuje swiatla i odpowiedz ile moze byc z tego palenia?
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Pierwsze co to tu:
http://www.wiki.haszysz.com

tam masz kalkulator lumenów

Co do tego ile z niej wyciągniesz, bądz wyciągniecie jest troszke śmieszne, nie jestem jakimś guru growerów ale jak słysze przy zaniedbanej niuni że pyta sie ktoś "a ile wyciagne kilo??, gram?" to ch....j mnie strzela, życze żebyś nic z niej nie miał bo totalnie nie dbasz o nią i od dupy strony sie zabierasz. Ja zanim posadziłem pierwsze ziarenko to przeczytałem forum wszerz i wzdłuż, a później wzdłuż i wszerz, dopiero zbudowałem box i zakupiłem sprzęt, przetestowałem go i dopiero nasiona kupiłem - starzy growerzy zawsze powtarzają "Nic nie może Cie zaskoczyć" i także nikt nie wymaga żebyś był Alfą i Omegą bo to nie fizyka kwantowa jak pisze FAQ dla początkujących, ale kuźwa te minimum wiedzy trzeba mieć, a jak widze że przy lampach ktoś sie wykłada przy tylu informacjach na forum to łapy opadaja...

Poczytaj, naucz sie i kolege też, a później bierzcie sie za nasiona
 
G

Gość

Guest
Pierwsze co to tu:
http://www.wiki.haszysz.com

tam masz kalkulator lumenów

Co do tego ile z niej wyciągniesz, bądz wyciągniecie jest troszke śmieszne, nie jestem jakimś guru growerów ale jak słysze przy zaniedbanej niuni że pyta sie ktoś "a ile wyciagne kilo??, gram?" to ch....j mnie strzela, życze żebyś nic z niej nie miał bo totalnie nie dbasz o nią i od dupy strony sie zabierasz. Ja zanim posadziłem pierwsze ziarenko to przeczytałem forum wszerz i wzdłuż, a później wzdłuż i wszerz, dopiero zbudowałem box i zakupiłem sprzęt, przetestowałem go i dopiero nasiona kupiłem - starzy growerzy zawsze powtarzają "Nic nie może Cie zaskoczyć" i także nikt nie wymaga żebyś był Alfą i Omegą bo to nie fizyka kwantowa jak pisze FAQ dla początkujących, ale kuźwa te minimum wiedzy trzeba mieć, a jak widze że przy lampach ktoś sie wykłada przy tylu informacjach na forum to łapy opadaja...

Poczytaj, naucz sie i kolege też, a później bierzcie sie za nasiona



po 1 jesli nauczyles sie czytac to nie moje i sie pytam wedlug kalkulatora 300 lumenow jest ponad minimalnym wiec tragedii niema... i zakladam temat licze na odpowiadanie na pytania a nie madrzenie sie :) chce sie dowiedziec czy cos z tego bedzie a jesli nie umiesz odpowiadac na pytania to nie odpowiadaj nikt nie prosil cie o ta marna wypowiedz
 
D

delete

Guest
Niebawem twoja? czy tam kolegi? roślinka trafi do działu -Jak nie uprawiać marihuany,<lol>
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
marna wypowiedz

obejrzyj swoją yyyyy "kolegi" roślinke i zastanów sie jeszcze raz kto i co tu jest marne

btw. zakładając minimum (tak jak to robisz przy lumenach, starając sie udowodnić że masz wystarczającą ilość), otrzymasz minimum proste
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
jak z tego wyjdzie 2g to będzie cud czekam na next-foto :jaraczz:
 
G

Gość

Guest
haha too 2g lladnie :D w sumie to obliczajac wychodzi ze minimalna ilosc lumenow to 1876 srednia 2300 a tu jest 2650 optymalna to 3100... zobaczymy ;) dam foto, zroblismy task ze zkazdej strony oslonislimy folia aluminowa bo wczesnije bylo z 1 zobacyzmy :) to 1 raz

---------- Aktualizacja posta 11:43 ---------- Czas poprzedniego posta 10:00 ----------

jak z tego wyjdzie 2g to będzie cud czekam na next-foto :jaraczz:



2g slabo bo obiecal mi ze da mi 5g hahahaha :D ale jak myslicie bez kitu tak slabo zobaczymy za pare dni;) teraz grzeje 24/0... jak mysliscie 5g to palenia czy 5g mokrego ziola

---------- Aktualizacja posta 24-02-2012 00:46 ---------- Czas poprzedniego posta 23-02-2012 11:43 ----------

czy warto usunac jakies liscie??

---------- Aktualizacja posta 03:22 ---------- Czas poprzedniego posta 00:46 ----------

dajcie rady tylko nie chamskie ;) jakich moge sie spodziewac.. co jeszcze zrobic aby cos bylo z tego cos do palenia?
 

kozak

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2011
Postów
361
Buchów
0
[/COLOR]czy warto usunac jakies liscie??

Jak tu prawie nie ma liści :freak: poza tym to nic nie da.
Jedyne co radze to czekać.Może jakiegoś nawozu na kwitnienie podlać.Nie poradzę ci jakiego bo na nawozach mało się nie znam.
 
G

Gość

Guest
Jak tu prawie nie ma liści :freak: poza tym to nic nie da.
Jedyne co radze to czekać.Może jakiegoś nawozu na kwitnienie podlać.Nie poradzę ci jakiego bo na nawozach mało się nie znam.



zobaczymy ;) jedna lampe dokupil ziomek i zamontowalismy ja z samego rana z boku z prawej strony i jedna galazka z tymi bialymi wloskami byla taka malutka teraz sie wyciagnela ;) moze jescze przez miesiac zdarzy urosnac jedna odnoga moze z 10g bedzie na koniec ;)

---------- Aktualizacja posta 10:16 ---------- Czas poprzedniego posta 10:13 ----------

napewno fotki beda wstawione za jakies pare dni jak sie polepszy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół