nasiona marihuany

bimber

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
ok panowie macie jakieś stronki na temat bimbru wyrobu ? PW moze byc
 
G

Gość

Guest
Koleś to jest najbardziej prymitywny sposób ot taka ciekawostka ,sa dezele co chleją zacier więc.... co sie spinasz :D
 

perkusista80

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
59
Buchów
0
Koleś to jest najbardziej prymitywny sposób ot taka ciekawostka ,sa dezele co chleją zacier więc.... co sie spinasz :D

Wątpię żeby pili zacier, lepiej pic nastawa, ale co ja będę się spinał jak nie wiem nic. A co jest złego w piciu nastawu nie wiem może mnie uswidomisz???

Co do stronek jest pełno w sieci nawet fora są jedno dużo większe chyba jak to. Użyj google ono znajdzie ci to spokojnie.

:jaraczz::jaraczz:
 
G

Gość

Guest
Ale gdzie ja pisze ze nic nie wiesz ? To forum raczej nie jest nastawione na kłótnie więc zluzuj. Koleś mi sie "chwalił" ,że jego dziadek pije zacier ,ile w tym prawdy nie wiem.
 

perkusista80

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
59
Buchów
0
Ja jestem wyluzowany jak .... :spalony:

Zacieru nie da się pic bo jest najczęściej to dość gęsta papka. Tak samo nie da się zacieru raczej dystylować w zwykłej destylarce. Co innego nastaw to i da się pić, nieźle klepie po czaszce, jak i da się dystylować normalnie.


<joint>
 
G

Gość

Guest
ostatnie pytanie ile schodzi zrobienie takiego bimberu dobrego a nie shitu ^^
z wszystkim ;)
 

perkusista80

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
59
Buchów
0
Czytasz co inni piszą bo:

ostatnie pytanie ile schodzi zrobienie takiego bimberu dobrego a nie shitu ^^
z wszystkim ;)


Mając aparat do dystylacji produkcja bimbru w dzisiejszych czasach od nastawu do tego co w kieliszku nie zajmie więcej jak 4 dni. Osobiście zamiast aparatu do dystylacji polecam zakup "kolumny rektyfikacyjnej". Dobry sprzęt to wydatek około 2 tys. zł.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół