nasiona marihuany

Jakie lubicie kluby piłkarskie z europy i dlaczego za co ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Escobar

Active member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
33
Buchów
0
Jak w temacie.
Ja np. Juventus Turyn :) Forza Juve
Pierwszy mecz który tak dobrze pamiętam to był finał Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Juventus Tutyna 3:1
Juve przegrało ale od tego czasu stało się moją ulubioną drużyną a Del Piero ulubionym zawodnikiem (ta bramka z piętki, do dziś mi siedzi w głowie:)

 
Ostatnia edycja:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
-arsenal
-chelsea
-real madryt
-Valencia
-liverpool
-borusia dortmund
-LECH POZNAŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pr:
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Ja kibicuję Interowi Mediolan! Klub stał się moim ulubionym po tym jak, bodajże w podstawowce matula kupiła mi koszulkę Crespo jak grał w Interze i od tamtej pory się zaczęło ;) FORZA INTER!
 
G

Gość

Guest
Manchester United już od wielu lat.
Za Edwina van Der Sara który to juz przeszedł na zasłużoną emeryture<joint>
 
G

Gość

Guest
FC LIVERPOOL za final ligi mistrzow w 2005 roku jak pokonali ac milan(szmaty) w karnych najpierw 3:0 dla milanu juz chyba kazdy myslale ze jest po finale a tu nagle 3:3 liverpool odrobil potem karne i piekna obrona Dudka chyba jeden z lepszych meczow jakie widzialem to byly emocje :smokee:
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
FC LIVERPOOL za final ligi mistrzow w 2005 roku jak pokonali ac milan(szmaty) w karnych najpierw 3:0 dla milanu juz chyba kazdy myslale ze jest po finale a tu nagle 3:3 liverpool odrobil potem karne i piekna obrona Dudka chyba jeden z lepszych meczow jakie widzialem to byly emocje :smokee:
ja równocześnie nienawidzę liverpoolu za to,że posadzili Dudka na ławie po jego wyczynie w finale!
Mój przyjaciel jest fanem Juve, właśnie stuknął mu ciekawy wynik w metryce dlatego dostanie od reszty ekipy bilet na mecz Juve;)
A ja osobiście jestem fanem FCB,wspaniały futbol,którego oglądanie zachwyca,często,kiedy widzę tiki taka to nie mogę przestać się śmiać i wyjść ze zdziwienia jak można dojść do takiej perfekcji.
Dla miłośników piłki nożnej polecam filmik(ciekawe kiedy w Polsce będziemy mieli zespół z takim opanowaniem piłki):
 
G

Gość

Guest
a

-chelsea
- LECH POZNAN ! :D wielke ch. ze nie graja w pucharach ;/
 
G

Gość

Guest
Barcelona

Za łebeczka pierwsza koszulka piłkarska to był właśnie Kluivert gdy tam grał:D
i tak mi juz zostało.
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
BvB Borussia Dortmund!
Dlaczego? Polskie Trio
Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek :yeahh:
 

MegaTopy

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2011
Postów
151
Buchów
0
Manchester United od 98roku gdy kupiłem pierwszą koszulkę piłkarską nie znając żadnych klubów i padło na United i jestem z nimi do dzis...
 

Wódz Topów

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2011
Postów
82
Buchów
2
Olympique Lyon dlaczego ?

1995 jako 4 latek usiadłem w lyonie na trybunach mój pierwszy mecz obejrzany na stadionie :D

Les Goes <333
 

cocojamb000

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2012
Postów
18
Buchów
0
FC Barcelona, Real Madryt, Arsenal Londyn <lol>
Po prostu kibicuje najlepszym od wielu lat i tak już chyba pozostanie. :yeahh:
A o najlubiwszym PL klubie nie napisze bo zaraz będą wyzwiska i wojna kibolska PEACE
 
C

chimichurri!

Guest
Barca !!
A jutro EL CLASSICO :D 6pack juz sie chlodzi hehe! Pozdrawiam
 
G

Gejseusz

Guest
Tylko LEGIA!
To najlepszy klub europejski. Wskazują na to statystyki, bo ile razy barca, real, Chelsea czy jakiś inny klub wymieniany powyżej zdobył puchar Polski?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół