nasiona marihuany

Amnesia Haze - prosto z Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Akurat byłem w Holandii poł roku temu to tez się mogę wypowiedzieć. Amnesia to pierwsze palonko jakie kupiłem w coffie, jedna lufa na dwóch i porobieni, po wypuszczeniu dymu nie dało się nie zakaszleć, było mocne, jednak, WW, Jack harrer były na podobnych poziomach, 11e za gieta trzeba było dać, czyli najwiecej, bo po 12e już nie widziałem żadnych odmian
 

THC

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
70
Buchów
1
ja paliłem amnesie hejz ale AF nie wiem czy taka sama fazka jak po oryginalnej amnesji hejz ale powiem wam tez było nieźle wrecz psychodeliczne doznania
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Widzę mit chwytliwej nazwy zioła wciąż krąży...
Amnesia to zwykle zioło. Dobra sativy i tyle.
Żadna rewelacja moim zdaniem.
Super lemon Haze lub cheese to są dla mnie smakołyki.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
slh od ghs ma 5 fenotypów i jeden indikowy nawet. Co do amnesi to tylko od superstrains(kiedyś hy-pro) bo to oryginał. Burdel jest z tymi amnesiami, ile różnych krzyżówek kryje się pod nazwą amnesia, co wcale nazywać się tak nie powinno. Jak ktoś ciekawy to niech sobie na seedfinder.eu obluka
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ale chlopy amnesia a amnesia haze to 2 rozne rzeczy,
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Albo na temat piszcie albo wcale...na pogaduchy do kanciapy albo na czata.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Bo do tego roku skasowałem-ogarniaj trochę kolego...
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Amnesia Haze - Prosto ze słoika

Siemanko
Też dorzucę swoje 3 pensy na temat Amnesia Haze (BSB Genetics), gdyż jestem szczęśliwym posiadaczem tej odmiany.
- Geny i faza wzrostu
Według producenta od którego miałem pestki jest to NL x Afghani. Uważam, że mówi prawdę. Roślina od samego początku pokazuje sativowo-palczaste liście i daje do zrozumienia, że nie ma zamiaru za szybko przestać iść w górę. Jeżeli macie namiot niższy niz 2m i chcecie puścić luzem to nie polecam długiego wega. Roślina bardzo długo indukuje. Buduje bardzo silne rozgałęzienia i długie liście. Odstępy między piętrami są spore nawet jak lampa jest nisko.
- Kwitnienie
W moim przypadku było to ok 10-11 tygodni. Pod koniec zaczęła wpadać w fiolet, a pod mikroskopem było pełno bursztynów, więc pewnie można ciąć szybciej. Ja jednak chciałem sprawdzić czy faktycznie taki hejz amnezja jak go piszą.... Topy są twarde, mają mało liści, zalane żywicą. Zapach bardzo słodkich ziół, bardzo intensywny. Filtr trzeba zakładać, zanim zdąży zacząć budować kwiat.
- Działanie
Jak wyżej pisałem, ściąłem jak było pełno bursztynowych trichomów i działanie jest niesamowicie mocne. Łatwo dostać paranoi, schiz jak się pali samemu, jednak zioło bardzo towarzyskie. Zupełnie inny temat niz skunk czy haze z coffee-shopu. Ostanio taki profil działania czułem, gdy obcowałem z Hawaiian Snow od zaprzyjaźnionego rolnika. Dobre do picia piwek i grillowania ze znajomymi. Ciągle chce się gadać, coś robić. Włącza się ADHD.
-Plon
To zależy od wielu czynników. Mi roślina puszczona luzem dała ponad 50g suchego towaru.
Myslę, że można z niej wyciągnąć 2 razy tyle.
- Wygląd suszu
Roślina daje susz składający się z wielu twardych jak kamyk topków (1-3g). Zalane żywicą w najwyższym stopniu, trichomy na prawdę duże, wręcz widoczne gołym okiem. Dużo topków z głównej łodygi zostało ubogacone delikatnie o kolor fioletowy.






 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
jest to NL x Afghani. Uważam, że mówi prawdę. Roślina od samego początku pokazuje sativowo-palczaste liście

To co to w końcu jest, Bo hybryda NL z Afghanem powinna być indyjką.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
jest to bardzo mocne zioło ja tam nie rozróżniam sativa indica w paleniu tylko po wyglądzie krzaka. NL to neville's Haze a nie Northern Light, mogłem trochę wprowadzić w błąd. Dodali do hejza Afganka żeby skrócić flo z 15 tygodni. Strony podają ze jest to 'mostly sativa'
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
zalecam mega ostrożność przy kupowaniu weeda w NL , sk***ysyny opiatami chrzczą temat w coffach...

sprawdzone info

Pamietajcie , zdrowie jest tylko jedno!
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
mógłbyś rozwinąć temat? potwierdzenie tego sprawdzonego info? bardzo mnie zaciekawiłeś i zaniepokoiłes. musza to robić sprzedawcy a nie growerzy o ile to prawda. większość koffow bardzo surowym okiem ocenia zioło które chcą kupić na sprzedaż
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół