nasiona marihuany

Amnesia Haze - prosto z Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

Walther White

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
441
Buchów
0
kozacka opcja skuć sie solidnie i posmigac rowerkiem i zwiedzac coffiki:) zazdroszcze ci:)
 

pokurcz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2012
Postów
255
Buchów
0
tak sprzęt jest fajny choć nie najlepszy warto popalić i poprubowac,zawsze trafiałem na ciemno zielone topy

ale jak mam kupowac gieta za 13e to wole kupić coś do 10e od święta Dynamit, Madness, Bubells a standardowo WW,NLx,Santa Maria to chyba najlepsze co paliłem z taniego materiału (po7e) no i jeszcze Klep
 

Walther White

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
441
Buchów
0
wiem ze w***ała mi sie literówka do nicka :) trzeba mniej palic poprostu ale kazdy wie o co chodzi;)
 

100% thc

Active member
Rejestracja
Gru 30, 2012
Postów
32
Buchów
0
Kiedyś też paliłem tą odmianę ale nie mam miłych wspomnień . Było to dobrych pare lat temu kiedy za gówniarza zaczynałem przygodę z paleniem . We czterech na szybko poszło kilka lufek bo moi towarzysze mi wkręcili ze to jakaś gówniana sieja , a tu parę minut i .....:salut: :zjarany: oni się ze mnie zbijali a ja latałem jak opętany ze strachu nie wiedząc co się dzieje :lol3: na koniec był mały bełcik . Teraz chętnie bym znów zapalił Amnesie i zobaczył jakie będą wrażenia . Szkoda ze nie dojdzie out bo na in nie mam warunków.:pl:
 

Gordon

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2012
Postów
56
Buchów
0
Chcę spróbować tej odmiany i osobiście sprawdzić czy na prawdę jest taka dobra czy to tylko mit. :D
 

Deilf

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2011
Postów
134
Buchów
0
Paliłem Amnesie w Londynie i nie widziałem większych różnic między innymi dobrymi odmianami. Próbowałem wtedy jeszcze Cheesa, Super Lemon Haze i innych. Materiał z dobrego źródła. Dla mnie normalne dobre zioło, nic wybitnego.
Zresztą, nie za wiele pamiętam.
 

jamalek

New member
Rejestracja
Lut 1, 2013
Postów
4
Buchów
0
Miałem okazję palić amnezje i musze przyznac ze byla to najlepsza odmiana jaka palilem. Jedyny minus to kaszel ktory daje znaki dopiero po wypuszczeniu dymu. Tak jakby sie powolutku osadzal w plucach<joint> Goraco polecam odmiane :).
 

tatrapiwo

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
83
Buchów
0
ja paliłem chyba z 10 koferów w nl i było sporo zdecydowanie lepszych odmian w działaniu a i w mocy były mocniejsze
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
ja paliłem chyba z 10 koferów w nl i było sporo zdecydowanie lepszych odmian w działaniu a i w mocy były mocniejsze
Przeciez nie od dziś wiadomo że AH jest mocno przereklamowaną odmianą:) Nie wiem skąd te opinie się wzięły że to topowa odmiana jeśli chodzi o poziom odurzenia, nie mam pojęcia wręcz.
Jest kilkanaście odmian o wiele bardziej ciężkim, tripujacym działaniu których sporo ludzi wolało by nie palić.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
g13, satori,millenium,tangie i pewnie jeszcze kilka innych, ale innych (tych na które polowałem) nie miałem okazji jarac bo ich nie spotkałem w coffe więc sie nie bede wypowiadał<wodna>

Na mnie Amnesia nie zrobiła absolutnie żadnego szczególnego wrażenia, zarówno smakowo jak i pod względem tripowym.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Podbijam pytanie Dundersztyca. Ciekawi mnie coś co indzie na wzrok, i słuch, z jak małym działaniem mentalnym. Bo to co do tej pory spotkałem z tych hybryd/sativ, to idzie na uwalenie mentalne. Ha 2 razy miałem okazje skosztować no name z jakimś tam ułamkiem wizualnego i słuchowego odurzenia i spodobało mi się to.
 

Alias21

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2011
Postów
243
Buchów
0
wszystko co kolega napisal zgadza sie doslownie wszystko ;0,ale nie moge powiedziec bo po dluzszym czasie palenia juz tak nie klepie ale prawie zawsze jest piz*a w glowie na maxa ;))dobrze ze kumpel z akademika przyjezdza niedlugo to znowu zlape bucha tego palonka,unas smiga taki bax po 50zl za grama ;))
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Mnie np bardziej porobił Jack Herrer niż Amnezja.

Amnezja fajna na chilloucik, ale przesadzenie z Jackiem skutkowało bomba jak po wyzerowaniu 0,5L wódy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół