nasiona marihuany

Amnesia Haze - prosto z Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

beru

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2009
Postów
52
Buchów
0
Tak wygląda amnesia ;))

Pale te ziólko na codzien, u nas na osiedlu tylko takie cos sie kręci 50zł za wagowego grama :) pzdr

clear.gif

link

:spalony::spalony:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

farmerek2012

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2011
Postów
208
Buchów
0
Amnesia Haze po 11euro to Ci powiem że dobra cena... np w Amsterdamie Amnesie kupowałem po 12,50 - 17eu za gieta... wiadomo najdrożej w centrum
Czy to amnezja czy super silver... wszystkie HAZE są git ;)
Chocolope Amnesia Haze - takie coś polecam jak ktoś trafi...
a co do cofee shopów to też walą wałki z tymi nazwami... połowe hejzów gonią jako słynną amnezję ;]:spalony:
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
I tak w Amsterze w coffikach są nasłabsze materiały. Jakośc jest obniżona pod turystów...Chodzi o to żeby goście nie popadali jak koty- zwłaszcza ci przyjezdni z innych-bardziej restrykcyjnych prawnie krajów! Co za tym idzie mniej "przećwiczeni" w temacie. A tacy stanowią gro w Amsterze! Lepiej pojechac w mniej turystyczne- sprawdzone miejsce. Tam jest taniej i lepiej. A jeszcze jak masz zaufanego typa, który tam pracuje i powie co aktualnie mają najlepsze to można wyjść z "kocią mordą";)

Tazio
 

castrol_gtx

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2011
Postów
124
Buchów
0
Amnesia hmmm... pamiętam to scierwo mocne, do tego po 3 tyxach ciaglego palenia po prostu zylo sie w innym swiecie :D Polecam stuff z "łódki" w Bredzie bodajze 13 euraskow ale warto oj warto :D Maja tam tez Mexican Haze ktory w smaku kojarzyl mi sie bardzo ze slona suszona wolowina :D oba wymiataly :D
pozdro:spalony:
 

FamilyGuy

Member
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
12
Buchów
0
Elo
No sturlalem tego G13 i dochodze do wnoisku ze dobra swieza Amnesia to jest jednak to.. Mialem jeszcze Critical Jack i Jack Herrer.. Bardzo podobne ziolka. Zgadzam sie tez z przedmowca ze Chocolope bardzo smaczne polecam.. a teraz czekam na " 5 way haze" ponoc skrzyzowanie 5 roznych hazow.. to bedzie dobre... Nie moge sie doczekac :D A no i Mazar Polecam jeszcze :) Pale nacodzien te baki juz jakies 15 lat i ten ziomeczek wyzej co opisal te chore objawy jakich doznal wyraznie sam ma jakis problem z depresja i powinien sie skonsultowac ze specjalista :d Bez Urazy ziom :)
No to tyle sadzic, palic i Zalegalizowac !
Z Farcikiem ! <wodna>
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
Z tego co pamietam to ogrodnik24 mial takiego coffika 50 sztuk amnezji
 

grzybek123

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2010
Postów
199
Buchów
0
amnezja niesamowita. ja swoją miałem z małej miejscowości nieopodal morza.
zdecydowanie najmocniejsze palenie jakie testowałem, ale zgadam się że nie nadaje się na codzienne palenie <wodna>
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Jeżeli zrobisz sobie indoora dobrego z całym osprzętem i będziesz miał holenderskie pechy amnezji to też można powiedzieć że jest holender <shiza> Przytrzymasz takie coś 13 tygodni na flo i coffik masz na chacie . :joker:

A jak mam pechy od quakeminda to nie będzie już holender?
Nie lubie Amnesi, sa lepsze odmiany to tak na marginesie, kwestia gustu fazy.
Na drugim marginesie polecam iść do green place jak ktos będzie w amsterdamie i stestować buddha tahoe;) nie będziecie zawiedzeni.
 

pacz

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
270
Buchów
0
amnesia hayze
g13
super lemon hayze
Te trzy odmiany dają wrażenia praktycznie takie same jak morfina. Wiem bo próbowałem kilka razy. Odretwienie całego ciała. Mrówki na twarzy i plecach. Nie można złapać ostrości wzroku. Po zamkniciu oczu niezłe wizualizacje. Rozbiegane myśli. Można tylko leżeć i słuchać muzyki. Mega deprecha przez kilka dni po paleniu i zdecydowanie nie nadaje sie na codzienne palenie.


Jak morfina ? :lol3::lol3: Mrówki na twarzy , plecach ? Deprecha ? :lol3::lol3::lol3: zabawne :D nie przesadzajmy :lol3:

Skręty też występują po Amnesii ?
 

pjeczar

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2011
Postów
60
Buchów
0
Amnesia Haze przyznam że jedno z lepszych odmian które paliłem ale są odmiany które Amnesię przebijają na przykład Super Lemon Haze kładzie na ziemię :D
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Teraz właśnie miałem okazję spróbować tej odmianki ;)
Wygląd jasno zielone bobki twarde i bardzo intensywny zapach to jest to ;D.
Dym bardzo łagodnie wchodzi, bania zaczyna napływać bardzo szybko, świetnie sie po niej rozmawia i jest chęć do działania. Ja osobiście nie potrafiłem ustać w miejscu musiałem się ruszać :jaraczz:. Czułem się jak bym palił może z 5 raz w życu kosmiczna psychodela i rozkmina. Musze przyznać ocenkę moc 10 bo zadowoliła ;).

Bless..
 

el_coyote

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2010
Postów
23
Buchów
0
dziwne - piszecie, że kolor suszu jasna czy tam ciemna zieleń, ja miałem Amnesie Haze prosto z kofika - 13 ojro za gieta - i kolor był ciemny pomarańcz/brąz z nielicznymi ciemnozielonymi plamkami. Zapachu nie pamiętam, dym był gęsty, ale za to high -taka motywacja do robienia czegokolwiek, zupełne przeciwieństwo kanapówek - obrałem sobie trasę 30 km rowerem do sąsiedniego miasta, obadać inne coffee shopy :D a później jeszcze wracałem jakoś na około do stancji, a wszystko po drodze wprawiało w zachwyt. Na prawdę "przygodowe" palenie :smokee: explorer mode on!

Jedynie Super Silver Haze podobnie mnie nakręcał, jednak to Amnesia wymiata i tyle w temacie. Peace out! <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół