nasiona marihuany

Amnesia Haze - prosto z Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

grzybek123

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2010
Postów
199
Buchów
0
Smoke report odmiany którą dostałem od kumpla, który zakupił ją w Holandii w jakimś coffe. Cenowo powiedział że 11 euro za grama.

Wygląd:
jasnozielone topki, bardzo lepkie, można wypatrzyć dużo kryształków.

Zapach:
piękny, przypomniało mi się jak pierwszy raz poczułem zapach zioła - to jest to!

Smak:
dym przyjemny, nie drapie w gardło jednak przy wypuszczaniu bucha każdy z palących musiał zakaszleć.

Działanie:
NIESAMOWITE! Śmiech, euforia, psychodela, amnezja. Niesamowita bomba! Nie zamula, doskonała na rozmowy, imprezy, grę na komputerze, sport. Uniwersalna!

Moc:
to jest to! Najmocniejszy temat jakie paliłem. Dla porównania - Durban Poison kumpla, po około 1 gibonie z topów na parę osób byłem mniej zjarany niż po 1 buszku amnezji z lufki. Moc - 10/10.

Jedyny minus - rano jointowy kacyk, jednak szybko mija.


Podsumowując - amnezja jest niesamowita. Gorąco polecam!
:spalony:
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
Amnezja jasnozielona? jak byłem w coffie, to amnezja raczej jest ciemno zielona.:zjarany:
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Amnezja jasnozielona? jak byłem w coffie, to amnezja raczej jest ciemno zielona.

Tak bo w całej Holandii wszystkie Kofiki mają palenie z jednego krzaka... w Mieście w którym byłem znajdowało się koło 7 - 10 Coffieshopów wszystkich nie znalazłem... ale te same odmiany w różnych punktach czasem różniły się diametralnie i jedyne co je łączyło to nazwa.... trafiło się inne Pheno i tyle
 

paprotka

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2011
Postów
472
Buchów
0
Tak bo w całej Holandii wszystkie Kofiki mają palenie z jednego krzaka... w Mieście w którym byłem znajdowało się koło 7 - 10 Coffieshopów wszystkich nie znalazłem... ale te same odmiany w różnych punktach czasem różniły się diametralnie i jedyne co je łączyło to nazwa.... trafiło się inne Pheno i tyle

działaniem również czy tylko wyglądem?

pzdr
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
jedno z moich narkotycznych marzeń- spróbować tego towaru i przekonać się czy rzeczywiście jest takie za***iste czy to tylko mit:bongo4:
 

Sherwood

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
63
Buchów
0
Dokladnie mam to samo, wszyscy sa nia zachwyceni, jest nawet w piosenkach, dla wielu to najlepsze ziolo jakie jest, wiec dlatego z tym wystartowalem, zobaczymy jakie ma wlasciwosci
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
;p

dla mnie amnezja kosior pierwsze ziolo w hol jakie palilem trafiaja sie rozniace sie rodzzaje to normalne w kazdym kofiku moze inaczej wygladac ale dzialanie raczje pzoostaje miazdzace :) hehe :spalony:
 

MegaTopy

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2011
Postów
151
Buchów
0
Paliłem w cofficu i jest to najmocniejsze palonko jakie miałem okazje smażyć:smokee: Krótko podsumowując to idealnie pasuje tekst HG "Amesia sieka i opada powieka" :yeahh: POLECAM
 

themisiek

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2010
Postów
47
Buchów
0
amnesia ma jedna zasadniczą wade... bardzo silnie wywołuje zespół amotywacyjny. Wypaliłem chyba z pół kg przez tą zimę (palę od kilku lat regularnie) i jednak z wielką mocą idą duże działania nieporządane.

Moc rzeczywiscie bardzo duza. Aż dretwieje twarz ;D W tym roku zdecydowanie cos słabszego planuje
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
nie ma sie czym podniecac wg mnie duzo lepszy (niekoniecznie mocniejszy) haj ma sie po SLH.

to jest moje ulubione ziolo


po ciaglym jaraniu amnesjii mozna miec dziury w glowie wieksze niz po reszcie palenia
 

grower2009

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Jarałem tą cipke z coffika z NL top był bardzo twardy gdy sie nabiło w lufe dym bardzo gęsty kaszel też prawda ale amnezja to też po tym jest :) czasem trudno ogarnąć o co tak na prawde chodzi :) i wcale nie jest taka fajna na imprezy w lokalu jest trudno coś ogarnać a co mówić gdzie indziej :)
 

FamilyGuy

Member
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
12
Buchów
0
no ostatnio palilem 3 rodzaje amnezji
- amnezja (suche jak pieprz twarde niemal siwe topy) 8/10
- amnezja "fluffy" mieciutkie topki (jasno zielony kolor) moc 7/10
- oraz "cristal" amnesia z wygladu polaczenie tych dwoch ziol, bardzo suche jasno zielono przechodzace w siwy kolor obsypane krysztalkami do okolo 9/10 moc
Dzisiaj bede mial najnowszy strain od Mr.Nice G13 dam wam znac czy dobre
A rano spalilem blanta z haszu polena i ma moc 10/10 ziola sie chowaja :D
Pozdro i z farcikiem !!:spalony:
 

dzejesol

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2011
Postów
55
Buchów
0
jedno z moich narkotycznych marzeń- spróbować tego towaru i przekonać się czy rzeczywiście jest takie za***iste czy to tylko mit:bongo4:

Jak mi ziomek przywiózł, to po 3 buchach odlot :spalony:
 

themisiek

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2010
Postów
47
Buchów
0
amnesia hayze
g13
super lemon hayze
Te trzy odmiany dają wrażenia praktycznie takie same jak morfina. Wiem bo próbowałem kilka razy. Odretwienie całego ciała. Mrówki na twarzy i plecach. Nie można złapać ostrości wzroku. Po zamkniciu oczu niezłe wizualizacje. Rozbiegane myśli. Można tylko leżeć i słuchać muzyki. Mega deprecha przez kilka dni po paleniu i zdecydowanie nie nadaje sie na codzienne palenie.
 

charlie sheen

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
132
Buchów
0
widze,ze ludzie zaczynaja Amenesie kreowac na legende jak kiedys White Widow ;) AH to za***iste, niesamowite palenie,ale sa lepsze np Jack Herrer <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół