nasiona marihuany

Opeen Seed - oszuści

  • Autor wątku Synek z zawodu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Synek z zawodu

Guest
W tym temacie możecie zgłaszać osoby , które zorganizowały Opeen Seeda i nie wysłały pestek , lub tych , którzy wygrali Osa dostali pestki ale nie wywiązali się z jego regulaminu czyli nie przeprowadzili fotorelacji z wygranych pestek .

W nagrode za swe niecne czyny otrzymają odpowiednią nagrodę w postaci odznaki ;]
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Cze,
Pestki miałem i nie mam, kilka osób wie o co chodzi i nie chce żeby więcej osób o tym wiedziało. Nie chodzi tu o policję, nikogo nie sprzedałem, żadnego adresu nie podałem. Musicie się pogodzić że nasion niestety nie dostaniecie. Przepraszam że nie napisałem tego w temacie.
Pozdro
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Cze,
Pestki miałem i nie mam, kilka osób wie o co chodzi i nie chce żeby więcej osób o tym wiedziało. Nie chodzi tu o policję, nikogo nie sprzedałem, żadnego adresu nie podałem. Musicie się pogodzić że nasion niestety nie dostaniecie. Przepraszam że nie napisałem tego w temacie.
Pozdro

to chyba spełniasz warunki otrzymania odznaki<joint>
 
W

WarrSeeds

Guest
Cze,
Pestki miałem i nie mam, kilka osób wie o co chodzi i nie chce żeby więcej osób o tym wiedziało. Nie chodzi tu o policję, nikogo nie sprzedałem, żadnego adresu nie podałem. Musicie się pogodzić że nasion niestety nie dostaniecie. Przepraszam że nie napisałem tego w temacie.
Pozdro

kolego ale adresy zebrałeś ---za to nagroda x2
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
pięknie to wygląda - adresy zebrane a pestek nima. hicior!
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Wklejajcie odznake, przecież was nie powstrzymam. Nie moja wina że nasiona straciłem, chciałem dobrze.
pozdro
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
@king61
Nie wiem, nie było mnie tam i nie chciałbym tam się znaleźć :) Było wszystko dobrze do momentu stracenia nasion, na pewno nie będę wydawał kasy na 30 nasion żeby je rozesłać. Poza tym adresów nie powinno się podawać swoich, usunąłem je od razu jak straciłem pestki. Zasłużyłem na odznake, po ch*j jeszcze coś piszesz?
pozdro
 

ocb11211576

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2010
Postów
260
Buchów
0
Skoro tak to mam tu jednego pajaca

ruderalis.pl:
Paczka
Witam, tak paczucha dotarła, ja dla Ciebie pakę wyslę wraz z pieniążkami w poniedziałek. Nasiona bardzo ładne, prosze abyś trzymał reszte również dla mnie

rok temu na 200 st ak 47 af mnie przerobił
(mam twój adres mam i jeszcze o mnie usłyszysz):lol3:
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Napisales w temacie os:
Out dopiero za kilka miesięcy więc na pewno zdążę wam je wysłać.
Pestki miałem i nie mam, kilka osób wie o co chodzi i nie chce żeby więcej osób o tym wiedziało. Nie chodzi tu o policję, nikogo nie sprzedałem, żadnego adresu nie podałem
Pewnie zwyciezcow poinformowales co sie stalo na PW, ale pechy mialy bac na out ,odresy dostalesa ,wiec w okresia sadzenia maja prawo do obaw.
Nie oceniam cie bron boze ale nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie.
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Nie oceniam cie bron boze ale nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie.
Rozumiem ciebie w 100% ale nie mam nic na swoją obronę bo muszę pozostać anonimowy. Tak jak napisałem wcześniej, adresów swoich nie powinno się dawać więc nie mają się o co bać. Nawet ten co zrobi open seed'a do końca może być psem. Może po tym sezonie będę miał pestki to zrobię open seeda. Chociaż pewnie nikt nie będzie ich ode mnie chciał :p
ps.
jest jakaś możliwość zapracowania na usunięcie tej odznaki?
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Skoro tak to mam tu jednego pajaca

ruderalis.pl:
(mam twój adres mam i jeszcze o mnie usłyszysz):lol3:
Na forum danych podac nie mozesz -ustawa o ochronie danych osobowh BLA BLA BLA ale...
Zawsze popzostaje PW po tym do nikogo nie dojda. Pokrzywdzeni powinni sie zgadac i dojechc sk***usyna. Zwlaszcza za ***any dalej dziala i naciaga ludzi.
adresów swoich nie powinno się dawać więc nie mają się o co bać
Adrosu dziadka czy kolegi bym nie podal zeby komus nie robic przypalu przeciez koledzy tez maja rodziny i po co potem tlumaczenia. Chyba ze kolega w temacie i sam mieszka. Czy przy Post Restante pani w okienku tylko zaglada w dowod czy spisuje dane?
 
Ostatnia edycja:

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Wydaje mi się że tylko spisuje, dlatego jest do dość dobry, "anonimowy" sposób. Wystarczy tylko imię i nazwisko a pocztę możesz sobie wybrać każdą.
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
Jesteście mądrzy w ch*j. Przecież nawet jakby na poste resante podać tylko imię i nazwisko, to i tak je mają. A psiarnia ma wszystkie dane mieszkanców po imieniu i adresie, a więc nawet jakby chcieli to by zrobili wjazd. A więc Crystal powinienes ogarnąć z leksza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół