nasiona marihuany

Opeen Seed - oszuści

  • Autor wątku Synek z zawodu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Swoje grzechy odpokutowałem. Czysty jak łza jestem, no troszke się recę kleja i pieknie pachna :D

Serdecznie dziekuje wszystkim za szczera modlitwe w mojej intencji, myślę ze to za sprawa boga moje konto zostało odblokowane :)

Jeśli mogę jegomoscia prosić, to chciałbym mieć odblokowany SB, wiem że to Twój azyl ale nie rozumiem czemu zabraniasz mi dostępu do tego wodopoju... Bóg kazał się dzielic...
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
I zaprawde powiedział bóg spragnionych napoić :D
 

deprech

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
449
Buchów
0
A wtedy wino stało się krwią a chleb stał się ciałem.

Najważniejsze, że się wszystko dobrze skończyło :) Cieszymy się z Twojego powrotu Shen Long.

Ale musisz nam zdradzić jedno, jak jest w zaświatach? Dostrzegałeś bijące białe światło? Miałeś kontakt ze stwórcą ?
Chyba możemy napisać, że dokonała się tutaj reinkarnacja albo chociaż zmartwychwstanie Shen Longa :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na czarnucha mozesz liczyc ze zdjeciami, on w ogole teraz mało aktywny jest, chyba sprawy rodzinne, ale słowa pewnie dotrzyma :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dwoch delikwentow dostalo upomnienia o niewywiazanie sie z OS'a.
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Elo
Chcialbym sie dowiedzieć co z open seedem który dawalem 24.12. Jeszcze jest on rozpatrywany? Czekam na wiadomość priv od moderatorów.
Pozdrawiam
 

zielonylas

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2009
Postów
70
Buchów
0
zombi2 a ty mi się wywiązałeś z openseeds z nasionami AF do dzisiaj nie zobaczyłem fotek !
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Elo
Chcialbym sie dowiedzieć co z open seedem który dawalem 24.12. Jeszcze jest on rozpatrywany? Czekam na wiadomość priv od moderatorów.
Pozdrawiam

[MENTION=67309]zombi2[/MENTION]
widzisz zombiaku,masz odpowiednią odznakę która eliminuje Cię w OS-ach które wymagają odpowiedzialności i zaufania którego nadużyłeś

tyczy się wszystkich z takową odznaką
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
To trochę lipa, bo sam o tą odznake prosiłem. Mie pokazałem zdjęć roślin od jimcarrey, choci, pestkomania & anakonda.
Jezeli będzie taka możliwość to poproszę o dopuszczenie mnie do zrobienie os-a.
Dziękuję pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,319
Buchów
10,082
Odznaki
7
@Kim Dzong Un , @Argus
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół