nasiona marihuany

Jaki jest rekord haszysz.com?

Wyszukiwarka Forumowa:
H

homeboy

Guest
Widziałeś to?
Czytałem całą jego fotorelacje i nie pisał ile wyciągnął, mało tego w żaden sposób, mimo próśb nie udowodnił że to jego spoty.

On to powiedział z przekąsem- ironicznie :lol3:
Korzystając z okazji: Do wszystkich obrońców RussianFarmera - Co Wasz guru jeszcze nie wrócił z wakacji ? :lol3:

pozdro jopy hahaha :spalony:
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Korzystając z okazji: Do wszystkich obrońców RussianFarmera - Co Wasz guru jeszcze nie wrócił z wakacji ? :lol3:

pozdro jopy hahaha :spalony:

pokaż co ty potrafisz fajo<shiza>

z tego co wiem Rusek wróci, a dlaczego nie zamknął tamtego tematu nie wiem- może to przez nagonkę "ślimaka i spółki",nie wytrzymał ciśnienia - ile by nie zebrał i tak byłoby źle:freak2:
 

Blinx

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2011
Postów
155
Buchów
0
homeboy powiem ci tak. Jak ogarniesz to co rusek to i ciebie bede podziwiał. Sadze ze mozna smialo powiedziec ze czytanie ruska grow loga daje brdzo duzo przydatnych wskazowek i porad gdzie sa zebrane w jednym miejscu i udokumentowane zdjeciami. I te spoty gdzie byly, jakie byly i jak przygotowane mowi samo za siebie, ze chlop zna sie na rzeczy. King dobrze mowi. Pokaz co potrafisz i moze ty tez bedziesz mial swoich fanow.
P.S. Nie jestem jakims fanboyem ruska ale poprostu podziwiam go za jego prace i poswiecenie
 

Stefan Siarzewski

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
69
Buchów
0
btw. widziałem dzisiaj ruska na forum
rusek jeśli to czytasz to wyjaśnij nam co się z tobą działo i gdzie te twoje kilosy <joint>
 
H

homeboy

Guest
Dobra ale ku**a nie zmieniajcie faktów. Ja nie mówie, że ściągne na lajcie 1.5kg z krzaka bo wiem, że tego nie zrobie... Więc o ch*j się do mnie sapiecie? Ja tylko stwierdziłem fakt, że się obsrał bo gówno pokazał a naobiecywał cudów wianków. Ma wrócić ku**a, nie wiem z czym? Przez tyle czasu już pewnie spalił swoje "mega plony" i nic nie ma. Lamusy... :lol3:
 
S

Synek z zawodu

Guest
pokaż co ty potrafisz fajo<shiza>

z tego co wiem Rusek wróci, a dlaczego nie zamknął tamtego tematu nie wiem- może to przez nagonkę "ślimaka i spółki",nie wytrzymał ciśnienia - ile by nie zebrał i tak byłoby źle:freak2:


no co ty pie****isz king ? jaka znowu nagonka ? dupisz fleki chłopie :D

- gdyby udowodnił swoją teze i pokazał efekty koncowe to wszyscy byśmy mu pałe opie****ili z zachwytu , a tak pozostał niesmak :freak:

- Wrócić se moze nawet na ten sezon , ale i tak nikt nie bedzie go traktowac poważnie :joker:


a tak w ogóle to chyba zaczął się za***isty OFFTOP tego wątku :D

Ktoś pisał żeby ranking prowadzić ?

- na jakiej podstawie miało by się to odbywać ?

- bo jak na krzywy ryj jak w przypadku ruska czy mundka to chyba się to mija z celem :D
 
G

Guest

Guest
ranking na pewno byłby fajnym rozwiązaniem ale jak udokumentować prawdziwe zbiory ? bo takich jak mundek zrobi się na pęczki hehehe
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
To ja wrzucę wynik z outa .
600gr + z grubym plusem .
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
ale jak udokumentować prawdziwe zbiory ? bo takich jak mundek zrobi się na pęczki hehehe
A może filmik ze zbiorów i ważenia?
 

Wonder Boy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
335
Buchów
0
Trzeba zachwycać się własnymi rekordami a nie czyimiś.

Ja mam pompe z takich co wrzucają zdjęcie jakiegoś automacika spod świetlówki, 3 gałązki na krzyż wytrymowane tak że nie widać topów i komentarz "no prawie 35" :sunny:, bzdura... ile osób miało pod 400W i więcej normalne odmianki które dały 30-40g zbiorów, uczciwego, nie ściemnianego.

Więc takie pie****enie...

PRZYKŁAD:
Ak47, 25W świetlówki i to jeszcze wrzucił mokry plon ch*j wie po co, twierdzi ze suchego 10 g wyszło :sunny: i to jakiej jakości, gdzie te topy pytam





mój Fruity Chronic Juice, 250W, 30 dni wega, organicznie, 11l donica, trym do goła, suche palenie:




I TERAZ PYTAM, jak można w ogóle brać takie wyniki pod uwage ?
takich osób tutaj jest pełno więc wg mnie rozważanie rekordów na forum nie ma sensu ludzie okłamują siebie i nas.. pytanie brzmi - w jakim celu ?
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
takich osób tutaj jest pełno więc wg mnie rozważanie rekordów na forum nie ma sensu ludzie okłamują siebie i nas.. pytanie brzmi - w jakim celu ?
Co racja to racja, ale tu są małe ilości. My tu mówimy o rekordach, a nie 30g czy 10g palenia <lol>.
Myślę, że ludzie przy większych ilościach (bardziej poważni dorośli ludzie raczej sadzą) by nie ściemniali. Zresztą wizualnie jako tako jeszcze można to ocenić czy ktoś wali w chu*a czy też nie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół