nasiona marihuany

Jaki sport uprawiacie

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki sport uprawiacie??


  • Łącznie głosujących
    389

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
tak freeman dragon ball rulez :rendeer: :rendeer:
 
H

haszyszekk

Guest
Kiedyś zapasy, amatorsko box uliczny i restling w szkole na W-F :pr:
Teraz lajtowo rowerek, pływanie i okazjonalnie po trochu wszystkiego... :) pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Streetball...
Czesto sie zdarza napie****ac na ulicy... swojego rodzaju street fighting ;]
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
no to ja tak:
pilka nozna od czterech lat do dzisiaj, przed tym bylo 4 lata basenu, tak lajtowo to siatka.
rowerkiem bardzo duzo jezdze. ostatnio zaczal podobac mi sie parkour i juz nawet umiem pare trickow :D :D.
w lecie podpierniczam sobie na rowerq po wilczych dołach
u nas tez jest takie cos, sa to leje po bombach. pozostalosc z II ww, jak ruskie zbombardowaly sklad amunicji niemiecki. pelno tam niewypalow, a ostatnio jak mieli tam robic cos w okolicy to saperzy wywiezli ok. 5-6 ciezarowek z niewypalami. az sami sie zastanawialismy jak tam nikt nie wy***al z nas w powietrze :D to byl dopiero sport extremalny :D
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Shadow napisał:
Czesto sie zdarza napier**** na ulicy... swojego rodzaju street fighting ;]

Rozumiem ze bijesz innych tak??
Mozna wiedziec z jakiegoz to powodu??
 
M

mless

Guest
Dobre pytanie, tez juz planowalem, zeby napisac to samo przewijajac strone. :-D
 
H

haszyszekk

Guest
Shadow napisał:
swojego rodzaju street fighting
"amatorsko box uliczny"
Przypuszczam że chodzi mniejwięcej o to samo :) więc odpowiem...
Moja przygoda z tym sportem była krótka... 12 meetengów i dałem se spokuj...
Chodziło głównie o wuładowanie negatywnych emocji (z obu stron) a pozatym było smiszne :) Miałem okazje na żywo widzeć sceny jak z ostrego dyżuru :sunny:
Dr. Green proszony na porodówke! :pr:
Ogólnie skończyłem zabawe jak więcej osób sie "zapisało" i zaczęły sie wątki ze szpitalem, psami i bla bla... kto miał do czynienie, wie o czym mowie...
Potem wolałem coś bardzoej lajtowego... pozatym sporo sie nauczyłem :) pzdr
 

Chwału

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2006
Postów
170
Buchów
0
Ja trenuje Aikido , co raczej z tą sztuką walki ma mało wspólnego.Mój Sensei to cyborg z cyckiem większym niż moja głowa.Wprowadza elementy Judo , troche Combatów i inne dziwne napier**anki.

Czasami też biegam.Kiedyś chodziłem regularnie na siłownie , teraz troche mniej ale mam zamiar wrócić do regularnych treningów.
 
H

haszyszekk

Guest
Chwału napisał:
Kiedyś chodziłem regularnie na siłownie
Ja miałem za free w szkolce... gimnazjum i liceum jak jest siłownia to żyć nie umierać ;) Przerwy, W-F, po lekcjach. SKS... można sie nieźle wypakować ;) pzdr
 
S

Sito

Guest
BOX od ponad roku(mam nawet osiagniecia!!!)A pozatym koszykowka i K1 na ulicy a i nigdy nie lubilem pilki noznej bo to ch***wy sport juz lepszy jest ping pong. I tak czasami plywam, jezdze na rowerze i w siatke pykam.
 
M

Miszcz Nostradamus

Guest
A ja uprawiam amatorsko kolarstwo górskie (XC) - startowałem w paru zawodach (lokalnie na terenie Śląska) i maratonie rowerowym. Oraz wspinaczkę (skały i Tatry) no i co się z nią wiąże - chodzę namiętnie po górach.
 

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
Ja uwielbiam sztuki walk (dzieki mojemu dziadkowi ;] ) karate 5 lat znudzilo mi sie :p / kick boxing 2 mialem duzo przerw wkick boxingu :( teraz doszla capoeira . A co tez sie pochwale nauczylem sie w ciagu miesiaca tyle co niektorzy przez 6 miesiecy sie ucza :D
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
A ja wymiatam na rolkach aggrreessiivve :pr: i wedkuje. Troche kontrastowo ale wedkarstwo fajnie uspokaja. Niedawno tez zapisalem sie na starz mysliwego. Kiedys tez tanczylem breaka ale moje stawy i motywacja nie wytrzymaly. Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół