nasiona marihuany

Jaki sport uprawiacie

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki sport uprawiacie??


  • Łącznie głosujących
    389

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
PK to jest to:DZa***isty sporcik:Duprawiam coś koło roku:D:DI qrwa musze się pochwalić ze wymiatam:D:Dten sporcik est niełamie tak jak desca(nooo chyba:D)aczkolwiek zdażają się powazniejsze kontuzje:Dale nato jest antybiotyk:Da nim jest oczywiscie Ziółko:D:DRowerkiem też niegardze:DPo lesie pojezdzić na maxa tez mozna:DI od n iedawna bawie się w NFL(fuutbool Amerykański:D)ale niemam zabardzo z kim:(Piła nozna czasami,a w lato pływanie musowo;DNo to by było na tyle:D:D
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
ZielonyKris: napisał:
]musze się pochwalić ze wymiatam:

hehehe widze ze skromny jestes bardzo. Trenujesz gdzies?? Jesli tak to od jakiego czasu??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Ja trenuję MuayThai / Boran u Rafała Szlachty w lecie podpierniczam sobie na rowerq po wilczych dołach (takie tam górki i dołki) a czasami z kumplem robimy wypad do zakopanego i spowrotem . Jeżdże po parkingach na rolkach (wcale nie od papieru toaletowego hyhy) i denerwuje ochroniarzy .. niech sobie pobiegają dobrze im to zrobi :) (gorzej jak mnie złapią :geek: ) i to w zasadzie tyle.. no to sie zbieram właśnie ide na trening Muay :salut:
 
Z

Ziutek

Guest
Sporo się tego "uprwawia". Grałem 5 lat w klubie w kosza, teraz trenuje siatke i gram w noge w amatorskiej druzynie. Troche też pływam i latem obowiązkowo rowerek. Ale i tak ze sportów to najbardziej lubie oglądać mecze piłkarskie i pić browara. Mam jeszcze pytanko jedno: jak się wam gra/czy uprawia inne sporty najaranym??? Ja musze przyznać, że zawaliśćie, jak sobie troszke zjaram przed np. meczem w noge to mam wielką wczute i wole walki
 
R

Rider

Guest
Upalony uwielbiam grac w kosza w cieplym klimacie popoludniu [min. 15 *C] byle nie na hali albo w noge domowa gdzie za bramki uchodza futryny ;] bilard to tez sport wiec tez zjaranym sie fajnie w to gra no i reszta gier haszbarowych wchodzi w gre ;]
 
X

XnX

Guest
Moj sport...

Jazda na rowerze na spota i spowrotem :king:

Greetz!
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja uwielbiam hokej jak sie zrajam to niezla jazda jest ...
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
gacek napisał:
zaznaczyl bym jakies inne ale to na pewno nie chu* :thumleft: __BREak daNCe__ :thumright:

"""bREak bEz deNSU DLamNIE NiemA SeNsU"""

:flower: hehe ja tez :p
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
swirek, Jestes fanem DRagon Ball-a??
Gratulacje bo to bardzo fajne anime
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Nienawidze ANIME bajeczki dla dzieci z przedszkola :farao: :thumleft:
 
R

Rider

Guest
MASTERIO napisał:
Nienawidze ANIME bajeczki dla dzieci z przedszkola :farao: :thumleft:
co ty gadasz, anime jest za***iste, nawet najwieksze produkcje kinowe sie przy tym chowaqja pod wzgledem fabuly i akcji, fakt ze jest to rysowane ale sama fabula przyciaga, niektore pozycje sa bardzo powazne i godne obejrzenia, zwaly tez tam odchodza nieziemskie, polecam :pr:
 
R

Rider

Guest
kiedys jak bylem w niemczech to z kolesiem sie nacpalismy i graliscmy w minigolfa caly dzien, nawet mialem jeden z najlepszych wynikow w histori obiektu... dostalem kij, pileczke i partie gratis... fajnie bylo szkoda ze u nas taki palykow golfowych nie ma za wiele.
 
S

Scoin

Guest
Ja gram w piłke nożną w pobliskim klubie ;p ale ostatnio troche mi się odechciało trenować :D a tak to na hali cwicze salta, przewroty itp :p całkiem ciekawe zajecie ale mozna sie niezlej kontuzji nabawić.

A co do anime to też ją uwielbiam, w szczególności Dragon Ball'a ;]
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Scoin, heh tez gralem swego czasu ladne pare kilka lat. W sumie to zakonczylem sie w to bawic w tam tym roku.
Mam dzieki temu wspomnienia ktore pewnie do konca zycia zostana w pamiecie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół