nasiona marihuany

Jaki sport uprawiacie

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki sport uprawiacie??


  • Łącznie głosujących
    389
G

gacek

Guest
zaznaczyl bym jakies inne ale to na pewno nie chujstwo :thumleft: __BREak daNCe__ :thumright:

"""bREak bEz deNSU DLamNIE NiemA SeNsU"""
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
wyczynowo nic ale preferuje pilke nozna i siatkowke
 
U

Uriel

Guest
Ja uprawiam szermierke XV w mieczem półtoraręcznym, nurkuje, wspinam się , chodze na siłownie, uprawiam lekko atletyke, gram w noge,kosza i cwicze w domu....chyba jestem uzależniony od sportu:p
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ja gram w ping ponaga j jrzdze na skateboardzie :D
 
Z

Zielona Wierzba

Guest
Moim ulubionym sportem jest jazda na rowerze ( dual, na słynnej P3 ) pozatym kocham wode i wiatr, pływam na Kitesurfingu oraz żegluje ( w te wakacje jedziemy nad Adriatyk, niestety nasza Sasanka ( 620 Sportina ) jest zamała, chetnych na priv ( w celu wspolnego wypadu, bedziemy zamawiać/wyporzyczać katamaran dalekomorski ))). Pozatym gram w kosza, zajmuje sie modelarstwem ( Xray T1R ) oraz PC ( Overlocking ). Należe do klubu "Dragon" w naszej wsi ( BJJ ), no pozatym wszystkim uprawiam hodowle/uprawe co kto woli =)
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
mój ulubiony sport to bierki wodne i czasami warcaby najczęściej robie za zawodmnika i przeciwnika
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
Ja w lato jeżdże po lesie na rowerze, do tego przez cały rok motocross w GAZie 69 (uwielbiam tego sprzęta) :)))

PiS
 
H

HaiL Mary

Guest
ja trenowałam Capoeire,pływałam wyczynowo, na desce też jedzilam jakiś czas,az do złamania nogi,teraz rekreacyjnie na rolkach posmigam,pogram w kosza z kumplami lub w siatke :D najbardziej w sumie to tanczyc lubie,jesli pasuje to do kategori 'sport' :D
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
HaiL Mary, napisz jak dlugo trenowalas capoeire?? W jakim wieku bylas?? Bylbym zainteresowany zajeciem sie tym niedlugo. Nie jestem pewien czy jest sens tak pozno zaczynac, ale chodzi mi tylko o poznanie tego tanca polaczonego ze sztuka walki.
Wczesniej trenowalem przez 8 lat pilke nozna z wieloma sukcesami.
Musialem sie pochwalic hehehe :rendeer: .
 
H

HaiL Mary

Guest
Trenowałam 2 lata (zaczynałam mając 14 lat) i jeśli chodzi o przedział wiekowy osób zaczynających trenować to jest dość duży,znam typa co zaczynał dopiero po 30-tce xd Capo to wg mnie najza***istsza sztuka walki (to oczywiście jedynie moje zdanie,nie mówie,że inne są gorsze czy coś :p) uczysz się walczyć,grać na instrumentach,śpiewać,tańczyć sambe,za***ista akrobatyka - salta i te sprawy,a poza tym super atmosfera w grupach,czujesz się jak w takiej dużej rodzinie :] Gdybym mogła pewnie bym trenowała jeszcze,ale takie już qrewskie zycie :/ w każdym razie radze dowiedziec się o grupach w Twoim miescie i śmigac na treningi :D
 
G

gio

Guest
SKATEBOARDING to moje życie , jest na pierwszy miejscu :cheers: , dopiero na drugim jest MJ :salut: :scratch: :salut: :scratch:

może ktos na forum jeszcze jeździ Shogo napisz ile jeździsz
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
HaiL Mary, dawno tak przyjemnie sie nie czytalo mi posta. GREAT
Bardzo mnie nim zachecilas, BIG RESPECT!!
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Koszykówka - to jest to ;] Ewentualnie piłka nożna ale jest na drugim miejscu wśród moich ulubionych sportów :rendeer:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół