nasiona marihuany

Grapefruit x Passion *Oraz* Grapefruit x Shaman Opinie.

Wyszukiwarka Forumowa:

fuck Dillers !

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2010
Postów
164
Buchów
0
Witam, mam kilka pytań a mianowicie: Uprawialiście/Mieliście styczność z tymi odmianami? Kwitną tak jak podaje GGS? gdyby ktoś miał zdjęcia byłbym prze szczęśliwy. Założyłem nowy temat bo się przyda, ja już te odmiany nabyłem. I jeszcze jedna istotna sprawa jak z high'em? lubię pozamulać.
Ps. albo nic.
 

Makumba00

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2010
Postów
77
Buchów
0
Podpinam sie do pytania mial ktos z tym do czynienia?
 

sativa21

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2012
Postów
26
Buchów
0
Ja również chciałbym sie dowiedzieć czy w PL dojdzie Grapefruit x Shaman
 

cheapwine

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
270
Buchów
4
mam ta pesteczke i tak, dochodzi. grzes mial super szybkiego grejpa a ze skrzyzowal go z shamkiem to dochodzi na 100%.
 

LatającyHolender1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
82
Buchów
0
Odświeżam temat :grin: nie ma problemów z nasionami tych odmian? Mam zamiar zakupić grapefruit x shaman i chciałbym uniknąć niemiłych niespodzianek ;)
 

fuck Dillers !

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2010
Postów
164
Buchów
0
We wtorek o 22 wrzuciłem je do wody i wczoraj wieczorem na chusteczki, jak będzie jakiś progres dam znać ;)
 

bato222

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2008
Postów
40
Buchów
0
ja rowniez posiadam 3 passion/grapek fem od f2seeds.1 ziarno wrzucone do wody na 24h juz pusciło kiełek, wiec raczej z kiełkowaloscia nie bedzie problemu.a jak dalej to czas pokaze.pozdro
 

LatającyHolender1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
82
Buchów
0
dobrze wiedzieć że chociaż kiełkują :grin: i koniecznie dajcie znać jak rosną. Może prowadźcie fotorelacje?<lol> Mam lekki poślizg z outem ale myślę że do połowy maja się wyrobię :pr:
 

Polityczek

Member
Rejestracja
Maj 6, 2011
Postów
12
Buchów
0
Też dopiero zaczynam z tą odmianą, powiem tak minęło 24 godziny jeszcze kiełka nie puściły ale za to Easy Sativa/Shaman już jedno nasionko pękło. :)

Co do mocy to pewnie będzie spora bo Passion to dość mocna odmiana outdoorowa a Grapefruit też jest dosyć mocny tak że pewnie dobra jakość będzie.

Pozdro :)

Edit: Wszystkie już wyskoczyły ze skorupek czekam tylko aż podrosną i polecą do przygotowanych kubeczków :)
 
Ostatnia edycja:

fuck Dillers !

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2010
Postów
164
Buchów
0
Siema mam 6x Grape x Passion i 6x Grape x shaman i wszystkie wykiełkowały.
 

Itchy Trigger Finger

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
742
Buchów
0
Ja wrzuciłem do wody dwie pestki po 24 na wacik i po nastepnych 24 widziałem kiełki ;] czyli dobrze
mam te dwie ale grapfruit i shaman .. i już wyszły z ziemi
 
L

lewak

Guest
Grapefruit x Passion od Grzesia :

dcs5409.jpg


dsc4560.jpg


E:
Ziomuś mógł byś jakiś smoke raport pie****nąć?

Nie pamietam już działania na tyle zeby pisac sr, poza tym cienko mi idzie pisanie raportow z palenia, uwazam ze sporo zalezy od samopoczucia/otoczenia/nastawienia itd. także nie podejmuje sie.
 
Ostatnia edycja:

LatającyHolender1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
82
Buchów
0
bas ładne krzaczki :pr: fajnie wygląda ta odmiana. Orientujesz się może ile wyszło suchego materiału z krzaka? Pytam z ciekawości, jeśli to tajemnica, nie było pytania ;)
 

fuck Dillers !

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2010
Postów
164
Buchów
0
Nie pamietam już działania na tyle zeby pisac sr, poza tym cienko mi idzie pisanie raportow z palenia, uwazam ze sporo zalezy od samopoczucia/otoczenia/nastawienia itd. także nie podejmuje sie.

no okej, a powiesz mocne czy raczej słabe ? aha i kiedy je ścinałeś pamiętasz może?

---------- Aktualizacja posta 02-05-2012 19:39 ---------- Czas poprzedniego posta 27-04-2012 20:02 ----------

Po lewej GrapexShaman po prawej GrapexPassion wyszło 12/12


a tu " szklarnia "
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół