nasiona marihuany

Zioło a granica czeska?

Wyszukiwarka Forumowa:

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
Witam mam problem ino chce pod koniec sierpnia jechac na hip hop kemp który odbędzie się w czechach dokłdnie Hradec Karlove i problem tkwi w tym ze na takie imprezy ***** *** ***, więc pytam was jak myślicie jak będe **** **** ***** to będą sprawdzać? jak tak to co mam zrobić żeby **** **** ****? *********** ************* ********************* ******** ********* pozdro

EDIT: Przemyt jest nielegalny!!! proszę o nie dyskutowanie na takie tematy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
rastuch007, jechałem 4x przez granice czeską i nigdy mnie nie sprawdzali :p
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
ITAL!ANO napisał:
rastuch007, jechałem 4x przez granice czeską i nigdy mnie nie sprawdzali :p
no to git ;) ale jak jechałes autem czy jakimś publicznym środkiem transportu?
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
no być może tak zrobie :)

ale do KEMPOBUSA musze coś wziąść trza zadymić autko :p
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Powiem ci ze na 100% cie nie sprzwdza. Nikogo nie sprawdzaja inaczej dziala system
chodzi o to ze nie obowiazuje ich juz kontrola. Tak jest nawet przeciez np. na promie z francji do anglii czy do irlndii juz nie wspomne jak wyglada granica holandii z belgią
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Elo a ja wyjeżdżam na Słowację pociągiem. Czy podczas mijania granicy pociągiem sprawdzają cokolwiek? Czy ktoś zna jakiś sposób aby pociągiem przewieźć troszkę ziółka? Wpadłem narazie na taki sposób żeby schować gdzieś w kiblu o po minięciu granicy go stamtąd zabrać-może tak?
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
BROWAReq napisał:
Elo a ja wyjeżdżam na Słowację pociągiem. Czy podczas mijania granicy pociągiem sprawdzają cokolwiek? Czy ktoś zna jakiś sposób aby pociągiem przewieźć troszkę ziółka? Wpadłem narazie na taki sposób żeby schować gdzieś w kiblu o po minięciu granicy go stamtąd zabrać-może tak?
nie bój nic ja jechałem ro ktemu przez granice słowacka (na kolonie) i nic nikomu
nie sprawdzali ;) .. więc bez obaw
 
A

alijah

Guest
rok temu na wakacjach przejechalem granice polsko-slowacka, slowacko-wegierska z dwoma dyszkami, nikt Cie nie skontroluje ale pamietaj jak cos zachowaj zimna krew :thumright:
 

Szczepan

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2007
Postów
399
Buchów
6
Granica

Nie zawsze tak jest kolega ma babcie w okolicach Rzeszowa i jak jedzie pociągiem (mimo ,że nie opuszczał granic kraju) to chodzą celnicy (tylko czasami) i sprawdzają co kto ma w torbach sporadycznie (głownie chodzi o alkohol i papierosy). Może nie być kontroli ale równie dobrze możesz mieć pecha. Lepiej ukryj gdzieś bo jak znajda to nie będziesz mieć przypału a jedynie będziesz trochę stratny.Był nawet taki program kiedyś bodajże na TVN Granica i tak chodzili celnicy i rozbierali pociągi w celu odnalezienia towaru. Znając życie nie będziesz jechać sam na tej koncert więc mogą być jakieś kontrole.Jeżeli się mylę poprawcie mnie.
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Ja przejeżdżałem autokarem przez granice słowacką i czeską. Kiedyś wchodzili do autokaru i sprawdzali paszporty patrząc się każdemu z osobna w twarz :thumleft: Na dzień dzisiejszy nawet nie wchodzą do autokaru :thumright:
 

Bhakti

Member
Rejestracja
Cze 30, 2007
Postów
8
Buchów
0
lol przecież to jest eu !!! ostatnio 15. czerwca z kumplem przewiezlismy prawie 1 kg w maluchu i jakoś nic sie nie stało
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Bhakti napisał:
lol przecież to jest eu !!! ostatnio 15. czerwca z kumplem przewiezlismy prawie 1 kg w maluchu i jakoś nic sie nie stało
ostro ale wala jak byscie mieli kontrole policji to bekneli byscie po 12 chyba ze jeden by wziął na siebie. 1kg to juz reklamówa OSTRO :sunny:
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
adehade napisał:
Ja przejeżdżałem autokarem przez granice słowacką i czeską. Kiedyś wchodzili do autokaru i sprawdzali paszporty patrząc się każdemu z osobna w twarz Na dzień dzisiejszy nawet nie wchodzą do autokaru

jak bylem w tym roku na zimowisku i jechalismy autokarem na slowacje to byla taka akcja
 

TeHaCowka1934

New member
Rejestracja
Lip 10, 2007
Postów
1
Buchów
0
ziomek jechal do Iralndii przez Niemcy i na zadnej granicy go nie sprawdzali jeszcze sie po drodze zbural jak swinia:D a na slowacje w tamtym roku jechalismy z ekipa to tez w ch.uj palenia mielismy to tylko kazali z samochodu wyjsc zeby obczaic mordy czy paszporty lewe nia sa a tak to nawet nic nie sprawdzali wiec spokojnie:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół