nasiona marihuany

Zioło a granica czeska?

Wyszukiwarka Forumowa:

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Różne są przypadki..... Czyli zależy jak trafisz... :thumright:
 

Moe

Member
Rejestracja
Cze 13, 2007
Postów
16
Buchów
0
Ja też na to jadę :flower: a z tym sprawdzaniem to myślę ze nic nie będzie brat 2 razy już tam był i ani razu nie węszyli,jak coś to weź z Polski na drogę z 3g i styka a na miejscu dokupisz sobie smaczny towarek :queen:
P.S ja jadę pociągiem z Białegostoku ruszam.
 

psiekule

New member
Rejestracja
Cze 22, 2007
Postów
4
Buchów
0
rastuch napisz czy Cie sprawdzale w kempobusie, bo mam zamiar jechać za rok i musze mieć wszytko obcykane w 100% :)
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
ziom nie jade kempobusem jade pociągiem bo jednak duzo taniej ychodzi (jakies 80zł ) ohh to już nie długo ktoś sie ustawia na jakies jaranko na miejscu ? =D
 
G

Gość

Guest
kumpel w tamtym i tym roku przywozl z Anglii uncje ziolka (ok. 28g) :) i nie mial zadnych problemow na promie i na granicy. tak samo mialem podczas wyjazdu do Niemiec. nikt nas nie sprawdzal ani samochodu :)
 

mysluwolniona

Member
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
6
Buchów
0
Odkopię trochę to wykopalisko, ale jak to wygląda teraz?
Wybieram się na pierwszego kempa w tym roku, i nie do końca wiem jak sprawa wygląda. Wiem że z kupnem jest już nie tak łatwo, po ostatnim nalocie policji.
Planuję dostać się tam autem. Jest opcja przewieźć coś w rowie? xD
Nie wyobrażam sobie tam nie zapalić joincika ;)
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Z tego co wiem to na miejscu ( Hip Hop Kemp ) można tam kupić wszystkie możliwe używki. jakie tylko pan bóg nam dał. bez jakichkolwiek problemu poprostu ze straganu jak w polsce na odpuście.
 

mysluwolniona

Member
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
6
Buchów
0
Wiem że do 2016 było dokładnie tak jak mówisz. Zastanawiam się tylko czy po tych incydentach:
nie zmieniło się****nic w tej kwestii :scratch:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół