nasiona marihuany

Nowa odmiana NIRVANy => Traveling Thai

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
To dlaczego nieposadzic jej odrazu do boxa? LOL zalosne proby wysmyslenia pomyslu mniej glupszego od glupszego.
KONIEC TEMATU!
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Zamiast pier... to kupcie te pestki :silent: :geek: bo chcę zobaczyć jak to zakwita/puchnie oraz ile wega potrzebne do prawidłowego zakwitu. Uwielbiam sativa high ale nie wsadze do boxu czegoś co nie zakwitnie w miniaturowych warunkach. :ncool:
 
R

Rider

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
Cytat:
To dlaczego nieposadzic jej odrazu do boxa?


Ze wzgledu na to ze:

1)Nie kazdego stac na :

-Boxa
-Lampy
-Wentylacje
-Butle CO2(bimbrowniki, itp)
-Stacje pogodowa
-Jonizator-[choc nie koniecznie jest potrzebny]
-Rakunek za prąd
-Wyłacznik czasowy
Aha a to zeby potem przeniesc ta rosline do boxa to co jest potrzebne? zalosne
-=*BerniO*=- napisał:
Nie kazdy moze sobie pozwolic na uprawe indoor
Wiec jak ma ja potem trzymac w domu?
Koło parapetu? LOL
-=*BerniO*=- napisał:
Aby doprowadzic do pełnego zakwitu Traveling Thai potrzeba jest tylko szafa na ubrania. Nietrzeba jej w zaden sposób przerabiac, a jesli ktos nie ma takiej szafki moze rosline wkładac do garazu lub piwnicy. Jesli jestes posiadaczem garazu lub piwnicy w której sufit jest na wysokosci ponad 3m mozesz tam ulokowac Traveling Thai w pełnych rozmiarach
To juz podsumowałem w poprzednim poscie.
-=*BerniO*=- napisał:
Cytat:
KONIEC TEMATU!
OK. Post wgasnie za 3 dni. Jesli uzyskałes juz odpowiedz na swoje pytanie usun mój post przed upływem tego czasu
Na jakie niby pytanie chcialem uzyskac odpowiedz?
Chyba nierozumieszdlaczego twoj pomysl jest glupszy od kolejnego czy poprzedniego w tym temacie , jestem pewny ze kiedys zrozumiesz - ja ci tego niewytlumacze.
 
R

Rider

Guest
Tak sie u***ałem ze juz to pie***le :D
Szkoda mi klawiatury :D



...a prodigi ktore teraz leci w sluchawkach ryje mi łeb :sunny:



Edit: aha a temu koledze od tej zabawy ww na te zakwitanie roslina sie zchermila z tego co ja wiem ;)
 
H

haszyszekk

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
Proste -jeden lubi ciastka z kremem, a drugi jak skarpety smierdza..
ja.lubie.przepocone.ciastko.z.dziórką!.LOL.
urban, -=*BerniO*=-, żeby.każdy.Off.tak.wyladał..;]
Miło.sie.czyta.prześcianie.myśli:D
urban, Ja.wysadzam.jedna.sztuke.Landrace/Lendrance.
Ktora.nazwa.jest.poprawna.w.końcu??.Z.teo.co.widze.to.ludzie.je.sobie.wymiennie.stosuja.I-Imm.pzdr
 
R

Rider

Guest
Landrance.
Zalezy skad ta landrance ;)
Jesli ta co mysle , czyli leb to cholernie wczesnie zacznie kwitnac ale moca powalac niebedzie - cos za cos...


ps widze ze spacja sie z***ala :D
 
S

sub

Guest
urban napisał:
Chciałbym widziec 2-3m rozlazla thai w boxie LOL

Na OG byly w strainguide- w dziale landrace zdjecia czystego Thai in. Gigantyczne typowe dla rownikowej satiwy szczyty- prawie bez lisci - wyglad niecodzienny -szczyty wygiete pod wlasnym ciezarem z masa wtorynych odrostow .. na rasach majacych w sobie choc odrobine indica tego sie nie zobaczy // oswietlenie bylo z tego co pamietam dosyc ambitne - a rosliny wielkie jak diabli//

btw: ta thai jest naprewde czysta? - ciekawie bylo by sie z nia zapoznac ;>Tyle, ze wtedy podana moc jest - raczej dziwna jak na Thai.. // chyba ;>//

Jest sporo hybryd Thai [ ile thai? - nie wiadomo] x cos - przeznaczona na outa?

{ voodo o ile mnie pamiec nie myli - z DP - czy TNR z KC-brains - TNR - roslo gigantyczne - tyle, ze raczej pozno dochodzilo - jedne z najciekawszych zdjec OUT - wielkie silne czerwone szczyty: na roslinie odbiegajacej mocno od przecietnego wygladu odmian OUT - foty z klimatu lepszego niz w PL - ale w Holandii TNR sie chyba znosnie udawalo.. - taniocha - szkoda tylko , ze z nasionami KC-brains bywaja problemy - niby tanie - a czesto nie kielkuja - ciekawe czy to efekt tego, ze sa malo popularne i mozliwe jest , ze leza u dystrybutorow po 3-4 lata.. czy czegos innego??}

btw: Thai jest jednym ze skladnikow Haze { razez z columbian / mexican - tej raczej minimalne / i prawdopodobnie South indioan sativa ] mam na dysku // w kompie w PL ;( - sporo zdjec roznych Thai - foty pozbierane przez kilka lat po OG - i gdzie sie dalo - wiekszosc z nich zapewne jest juz nie do odnalezienia w necie ;( - moim zdaniem obok South indian i Nepali - jest to jedna z ciekawszych landrase jakie sa. Wredna lubiaca hermiec- ale to klasyk -
chyba Kamamist z homegrown - ma w sobie co nieco oddechu dawnego Thai? chyba../ -

ps: sensi seeds ma Juicy fruit - hybryde Thai F1 // klasyczna hybryde_ ma ona dluuga historie// przeznaczona do szklarni: jedna z lepiej plonujacych odmian: w takich warunkach: na outa poznawa: ale ..
 
H

haszyszekk

Guest
urban, sadze.i.Leb27.i.Landrace.:)
Jawis.Joy.Pure.Ghana.Sativa.Landrace...-...tak.było.to.podpisane.

Tell.mnie.co.to:D..sionka.od.E...;).jak.sie.pewnie.domyśliłes.hehe.pzdr
E:
Urbi.z.tych.nasion.mam.dla.Ciebie:
4x PP/APIIxERD/PURT.BACK.X
2x GuerillaGoldxDanishPassion
2x ERD/PUR#1xERD/PURT
Jak.chcesz.to.i.sadzoneczka.B3N7xERD/PURT.pzdr
 
R

Rider

Guest
sub napisał:
czy TNR z KC-brains - TNR - roslo gigantyczne - tyle, ze raczej pozno dochodzilo - jedne z najciekawszych zdjec OUT - wielkie silne czerwone szczyty: na roslinie odbiegajacej mocno od przecietnego wygladu odmian OUT - foty z klimatu lepszego niz w PL - ale w Holandii TNR sie chyba znosnie udawalo.. - taniocha - szkoda tylko , ze z nasionami KC-brains bywaja problemy - niby tanie - a czesto nie kielkuja - ciekawe czy to efekt tego, ze sa malo popularne i mozliwe jest , ze leza u dystrybutorow po 3-4 lata.. czy czegos innego??}
Dokladnie , kupilem na ten sezon paczke TNR i zadne niewykielkowalo , kupilem z chronica - pewnie stare a szkoda....
bogusik2 napisał:
Jawis.Joy.Pure.Ghana.Sativa.Landrace
cholera wie :D sprawdz gdzie lezy ghana na mapie to moze cos sie wiecej da dowiedziec , czy kwitnie jak thai/haze czy bardziej cos w stone maroc/afghani hehehe
Spoko , mam jedna rosline B3/N7 x erd/purt na dworze , jeszcze sie ieokreslila , ale jak na taka indice to sie dosyc wyciaga , nawet bardziej niz erdbeer x early skunk , ktory pzynajmniej po palcach pokazuje cechy bardziej sativkowe hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół