nasiona marihuany

DXM - Pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

ZawiszaFan

Member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
5
Buchów
0
Siemanko , pisze w tym temacie , bo nie moge narazie w innych , dopiero co się zarejestrowałem , ale na forum siędze już dosyć dużo.
I mam pare pytań:
Chciałbym spróbować DXM - to będzie mój pierwszy raz z tym
1 - Ile to trzyma?
2 - Na pierwszy raz jaka dawka by była najlepsza(w Acodinach), i jak cenowo by to wyszło?
3 - Lepiej siedzieć w domu czy gdzieś w plener pójść?
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Wypad na hyperreal gimbusie , to jest forum o uprawie konopi a nie o wpie****aniu jakiś tanich tabletek paczkami żeby poczuć fazę.
 

ZawiszaFan

Member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
5
Buchów
0
Napisałbym w temacie "Inne używki"
Ale jeszcze nie moge - to tutaj pisze..
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Ale jest ku**a w ch*j rozwinięte forum w internecie o wpie****aniu tego gówna, dlaczego pytasz akurat tutaj, skoro wystarczyło wpisać frazę w googlę i byś wiedział ile tego zeżryć żeby się zaj***ć.
 
G

Gość

Guest
mjtox dzisiaj cisnie ; D. ku**a ziomek bez kitu nie zryj tego syfu no ale jesli juz musisz to tak:
w zaleznosci od wagi no nie bede owijał w bawełne
paczka okolo 7zł 30 tabletek wpie**** te 30 zapij sokiem grejpfrutowym i cie nie ma ; p, lepiej na dworze ale w -20 to sie nawet nie wychylylaj. pozdrowka i miłej petardy bo tak to mozna nazwac. total full spectrum faza a co do trzymania do efekt utrzymuje sie dluuuugo bomba wchodzi po 30 min-1 godz potem ostre pie****niecie i optymalna faza ktora trwa i trwa i trwaaaa na drugi dzien jarasz lola i masz remake pi**y! za***isty
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
jedz na pierwszy raz nie wiecej niz 15. i tak wgl to Ci odradzam, testowalem pare razy i , szczerze - niczego chujowszego nie ćpalem.
 

los warjatos

Member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
11
Buchów
0
Żarłem ten syf raz, parę lat temu. Zjadłem z kolegą po 20 sztuk po 10 minutach dorzucilismy jeszcze po 10. Pierwsze ***nięcie po około 15 minutach. Źle wspominam tą fazę, dopadło mnie takie swędzenie że masakra. Zaczęło się od głowy, przez pierwszą godzinę się drapałem i siedziałem z mokrym ręcznikiem lub moczyłem baniak wodą bo wtedy było lepiej :p Po godzinie swędzenie zaczęło mi schodzić w dół. Klata, plecy - masakra. Później przyszedł czas na nogi (jajca i rowa na szczęście ominęło <lol>) Na stopach się skończyło. Przez ten czas ciągle byłem mega pobudzony a ciągle siedzieliśmy z ziomkiem na chacie( w sumie dobrze bo ze swędzeniem miedzy ludźmi bym śmiesznie wyglądał:sunny:). Jak swędzenie mineło wyszlismy na osiedle. Faza trzymała jeszcze przez jakieś 2 godziny. Wstręt do alko i suchota w ryju. Wieczorem zaczął mnie piec baniak od tego drapania haha. Ogólnie nie polecam ale jak ktoś lubi pobróbować rożne rzeczy to jego sprawa :p
 
G

Gość

Guest
To nie jakieś gówno dla gimbusów, wbrew pozorom. To, że akurat jest tani i łatwo dostępny to jego zaleta, a nie jak dla real-hiper-mega-znawce-ćpuna wada.

Ogólnie substancja ma duży potencjał, który trzeba umieć odpowiednio nakierować by skorzystać z jej uroku. Zresztą jak z każdym dragiem. Trzeba być masochistą by na pierwszy raz żreć ku**a 30 tabsów.

Fazę można podzielić na 5 leveli, w zależności od ilości przyjętego dxm. A każda level może się diametralnie różnić od kolejnego. Najlepiej zacząc od pierwszego najłagodniejszego. A najpierw ku**a to trzeba zrobić próbę uczuleniową, bo to żeby wiedzieć właśnie czy będziesz przy większej ilości się drapać jak sk***ysyn czy może od razu zejdziesz.
 

babcia1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
681
Buchów
0
a myślałem ze to forum nie jest dla zwykłych ćpunów tylko dla ludzi z pasją :zjarany:
 
G

Gość

Guest
a myślałem ze to forum nie jest dla zwykłych ćpunów tylko dla ludzi z pasją :zjarany:

dla jednych pasją jest sadzenie i uprawa dla drugich rysowanie, a dla jeszcze innych ch*j wie co więc dla takiego "ćpuna" próbowanie,zażywanie jakiś specyfików też może jest pasją.
 

babcia1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 14, 2010
Postów
681
Buchów
0
dla jednych pasją jest sadzenie i uprawa dla drugich rysowanie, a dla jeszcze innych ch*j wie co więc dla takiego "ćpuna" próbowanie,zażywanie jakiś specyfików też może jest pasją.

Pewnie się zgodzę jestem tolerancyjny , każdy robi to na co ma ochotę i odpowiada za siebie , w końcu jesteśmy wolni
 
G

Gość

Guest
To, że ktoś lubi eksperymenty z różnymi substancjami psychoaktywnymi nie czyni go ćpunem. Intoksykacja, czyli jak dzień w dzień jesteś odurzony innym specyfikiem i nie możesz znieść swojego umysłu na trzeźwo już tak. Dodatkowo takie rekreacyjne użycie dxm w minimalnej odczuwalnej dawce jest w ch*j mniejszym odurzeniem od wiadra z dobrego tematu. Są ludzie, co potrafią palić zioło raz na tydzień, czasem częsciej, czasem rzadziej, a brać jakieś tryptaminki dwa razy na miesiąc plus czasem grzyby i nikt mi nie wmówi, że taka osoba jest ćpunem porównując ją do konesera ziela co wali wiadro co 3 godziny z dobrego tematu bo "mu nie robi, bo ma mocną głowę", lub codziennie wieczorem z pół sztuki bo się nie umie zająć sobą po pracy i tłumaczy to pasją. Pierwsza osoba w 90% czasu częsciej jest o trzeźwym umyśle niż ta druga i trzecia.

Nie wiem po co się rozpisałem, ale jak już to zrobiłem, to nie będę kasować mimo, że uświadamianie ludzi kto jest ćpunem kto nie, nie ma sensu, a to kto jest kim nie ma znaczenia. <peace>
 

ZawiszaFan

Member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
5
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi ;)
Jak mówicie , że lepiej tego nie brać , to wy***ane w to , lepiej sobie zajarać;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół