nasiona marihuany

12/1 - fotoperiod przyszłości ?

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fazogastor

Guest
Okres 11/13 powinien trwać odrobinę dłużej - 2 tygodnie do zmniejszenia fotoperiodu powinno się liczyć od momentu początku kwitnienia, a nie od razu od przełączenia, tak w każdym razie jacyś pro radzili.
 

Hajle Sellasje

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2010
Postów
338
Buchów
0
Z doświadczenia mogę napisać, że przy oświetleniu 12/1 planty pokazują o wiele bujniejsze preflowery kiedy są gotowe do przestawienia. A po przestawieniu o wiele mniej się wyciągają.
 
C

Captain Crazy

Guest
Tak wiec po pierwszej swojej uprawie na 12/1 muszę przyznać że zostaje przy tej technice.

zobaczę za drugim razem ale moje obserwacje to troszkę dłuższy veg ale to by się dało przyspieszyć lampami MH mam racje? (nigdy nie stosowałem)
a przejście z veg na flo wydaje mi się o wiele szybsze niż miałem wcześniej, (jakby były w stanie gotowości ale cofała je tylko ta jedna godzina w ciągu ich nocy). podczas kwitnienia nie zauważyłem znacznej różnicy.

Co do plonu nie miałem tym razem kokosów ale jakość jest dobra ;D
 

Greengo5

Member
Rejestracja
Sie 6, 2020
Postów
14
Buchów
0
Czesc wszystkim, dawno nikt tu nic nie pisal. Czy cos sie zmienilo przez te kilka lat? Jak to sie odnosi do uprawy pod ledami? Pytam bo wlasnie startuje z nowym growem pod ledem i zastanawiam sie czy nie uzyc tego systemu naswietlania. Pozdrawiam :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ja bym pominął etap indukcji i przeszedł od razu do kwitnienia :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół