nasiona marihuany

nadmanganian potasu na plesn

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
1 nie cytuj całych postów.
2 Mangan i jego tlenki wnikaja w rosline sa bardzo trujace.
Nie umrzesz jarając to ,ale zatrówasz sie gównem któro niszczy połaczenia nerwowe.
Smiej sie dalej Śmieszku, ja mam to w dupie co jarasz.
Poczytaj sobie wątek o metkacie i jego produkcji.
Tam sa sposoby robienia nadmanganianem i zawzsze podkreslaja zeby jak najdokładniej
przeprowadzić reakcje i oczyscić ze wszelkich zwiazków manganu.
BO JEST SILNIE TRUJĄCY.
Jeśli jest taki za***isty i zdrowy to po co rolnicy/ogrodnicy
wydają tyle kasy na środki ochrony roslin.
Za kilka L nieraz pare stówek.
Jak można mieć wanne "panaceum" z 1 tableteczki za kilka groszy.

Owszem doraźnie 1 raz z braku innego srodka mozna zastosować
ale na pewno nie przed samym charvestem nie jako stały srodek.
 
G

Gość

Guest
1 nie cytuj całych postów.
2 Mangan i jego tlenki wnikaja w rosline sa bardzo trujace.
Nie umrzesz jarając to ,ale zatrówasz sie gównem któro niszczy połaczenia nerwowe.
Smiej sie dalej Śmieszku, ja mam to w dupie co jarasz.
Poczytaj sobie wątek o metkacie i jego produkcji.
Tam sa sposoby robienia nadmanganianem i zawzsze podkreslaja zeby jak najdokładniej
przeprowadzić reakcje i oczyscić ze wszelkich zwiazków manganu.
BO JEST SILNIE TRUJĄCY.
Jeśli jest taki za***isty i zdrowy to po co rolnicy/ogrodnicy
wydają tyle kasy na środki ochrony roslin.
Za kilka L nieraz pare stówek.
Jak można mieć wanne "panaceum" z 1 tableteczki za kilka groszy.

Owszem doraźnie 1 raz z braku innego srodka mozna zastosować
ale na pewno nie przed samym charvestem nie jako stały srodek.

Dobra, masz racje bo niewziąłem pod uwage tego ze wnika w rosliny bo gdyby nie to byłby idealnym srodkiem na plesn.
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
1 nie cytuj całych postów.
2 Mangan i jego tlenki wnikaja w rosline sa bardzo trujace.
Nie umrzesz jarając to ,ale zatrówasz sie gównem któro niszczy połaczenia nerwowe.
Smiej sie dalej Śmieszku, ja mam to w dupie co jarasz.
Poczytaj sobie wątek o metkacie i jego produkcji.
Tam sa sposoby robienia nadmanganianem i zawzsze podkreslaja zeby jak najdokładniej
przeprowadzić reakcje i oczyscić ze wszelkich zwiazków manganu.
BO JEST SILNIE TRUJĄCY.
Jeśli jest taki za***isty i zdrowy to po co rolnicy/ogrodnicy
wydają tyle kasy na środki ochrony roslin.
Za kilka L nieraz pare stówek.
Jak można mieć wanne "panaceum" z 1 tableteczki za kilka groszy.

Owszem doraźnie 1 raz z braku innego srodka mozna zastosować
ale na pewno nie przed samym charvestem nie jako stały srodek.

A przeczytał chociaż to co wkleił? Bo jeśli chodzi o szkodliwość, to napisane jest dokładnie to samo, co jest napisane na środkach ochrony roślin. Radzę zacząć logicznie myśleć. Sam nadmanganian potasu jest szkodliwy, lecz najwidoczniej nie masz pojęcia, jakie jest stężenie. Skoro roślina nie okazuje żadnego wzruszenia, to uważasz, że człowiekowi zaszkodzi?
 
G

Gość

Guest
A przeczytał chociaż to co wkleił? Bo jeśli chodzi o szkodliwość, to napisane jest dokładnie to samo, co jest napisane na środkach ochrony roślin. Radzę zacząć logicznie myśleć. Sam nadmanganian potasu jest szkodliwy, lecz najwidoczniej nie masz pojęcia, jakie jest stężenie. Skoro roślina nie okazuje żadnego wzruszenia, to uważasz, że człowiekowi zaszkodzi?

Ty nie masz pojęcia.

"Zatrucie manganem (manganizm, ang. manganism, manganese poisoning) – zespół objawów rozwijający się wskutek przewlekłego narażenia na związki manganu. Jako jednostkę chorobową opisał je w 1837 roku James Couper[1]. W patogenezie zatrucia biorą udział kompleksy manganu (III), utleniające in vivo katecholaminy i wytwarzanie reaktywnych form tlenu. Skutkiem tych reakcji w ośrodkowym układzie nerwowym są objawy uszkodzenia układu pozapiramidowego, przypominające chorobę Parkinsona; towarzyszą im objawy neuropsychiatryczne. Głównymi uszkodzonymi strukturami są ciało prążkowane i gałka blada, a nie istota czarna, jak w chorobie Parkinsona. Charakterystyczny jest brak odpowiedzi na lewodopę.
W lżejszym przewlekłym zatruciu Mn dominują objawy zespołu rzekomonerwicowego. Cięższe zatrucie daje encefalopatię, zespół parkinsonowski, zespół móżdżkowy."


Smacznego jaranka.Dla zagorzałych obrońców manganu.

A to że roslina nie zdycha bo zawiera mangan to normalne.
Rosliny zawierają wiele trujących związków(z opadów i powietrza) i nie zdychaja.

Sa tereny na ktorych zywnosci uprawiac nie mozna bo powietrze zawiera duzo kadmu czy ołowiu i co ?rosliny tam zdychaja???
A pojedz sobie kilka lat taka szame to bedziesz TABLICĄ MENDELEJEWA
To samo tyczy sie tytoniu i gandzy.
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Ja je ***ie, stary, nie rozumiesz co to jest przewlekłe narażenie? A jeśli nie poznajesz różnicy pomiędzy stężeniami 100% a 0,01%, to chyba najwyższy czas dla ciebie, żeby nauczyć chemii z podstawówki. Poza tym w warunkach polowych dopuszczalne jest picie wody uzdatnionej nadmanganianem potasu, byleby nie było takie spożywanie długotrwałe.
Każdy inny środek ochrony roślin, taki jak topsin, miedzian, score, teldor spożyty bez rozcieńczenia, albo długotrwale spożywany w mniejszym stężeniu, będzie niósł ze sobą pewnie nie mniejsze powikłania. W ogóle to przebadaj sobie owoce i warzywa w sklepach, to się bardzo zdziwisz. Nie wspominając już o wyrobach mięsnych...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół