nasiona marihuany

shaman x c99 hybrid - Bardzo późny out - obalamy mity :)

Wyszukiwarka Forumowa:

ledgroover

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
29
Buchów
5
Zrobiłem eksperymentalnego outa - roślina to cross własny: shaman x c99 hybrid.
Wysiałem na próbę z początkiem lipca w kiepsko oświetlonym boxie w małej doniczce nasionko od razu przy świetle 12/12.
Urosła, zakwitła, okazała się panienką, szkoda było wyrzucić 1 sierpnia poszła na świeże powietrze.
Fotki z 1 sierpnia - jeszcze w doniczce i już na spocie (zdjęcie outdoorowe z fotokomórki - nie chciało mi się aparatu nosić).

c99_01.jpg

c99_02.jpg


Roślina dziwnie rosła, w moich szerokościach na początku sierpnia dzień trwa godzinę dłużej niż w Zakopcu, prawie 17 godzin.
Przez sierpień rewegowała, żeby zakwitnąć na początku września.
Praktycznie wszystkie nowe liście jakie urosły były jednopalczaste co widać na fotkach.
Poniżej fotki z 30 września.

c99_03.jpg

c99_04.jpg


Krzaka ściąłem 30 października, urósł trochę ponad metr, trichomy w większości mleczne, trochę przezroczystych i bursztynowych.
Zebrałem około 50 gram dobrego palenia - mocniejsze niż szaman, śmiechawkowe niezamulące.
Zdjęcia z dnia harvestu:

c99_05.jpg

c99_07.jpg

c99_06.jpg
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
bardzo fajny krosik - dwie eleganckie satiwki.
własne krzyżówki to jest coś, co mnie strasznie jara. te jednopalczaste listki też wyglądają interesująco. <peace>

łapaj buszola!
 
D

delete

Guest
A tego wątku nie widziałem :freak: Dobrze być w posiadaniu tych pestek, jeżeli palonko z nich niezamulające i śmiechowe ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół