nasiona marihuany

Prosta skuteczna ekstrakcja olejku haszyszowego.

Wyszukiwarka Forumowa:

paprotka

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2011
Postów
472
Buchów
0
a można takim olejkiem haszyszowym nasączyć małe kartoniki papieru jak lsd?
 

smoke_christ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
356
Buchów
1
a można takim olejkiem haszyszowym nasączyć małe kartoniki papieru jak lsd?

zeby ladowac pod powieke?? ja rozumiem nasaczyc bletke i zwitek spalic w lufce...thc sie przyjmuje przez zoladek ale dosyc powoli...
 

NewHope

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2012
Postów
217
Buchów
0
Jest jeszcze opcja sobie w odbytnice wladowac :freak2: tam tez sa blony sluzowe :]
 

smoke_christ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
356
Buchów
1
no troche gnoju narobilismy w watku ale prawda jest taka ze olej to najlepiej chyba palic ze slabym ziolem / tytoniem (jak ktos lubi tyton). ja bym nie marnowal na przyjmowanie doustne. sa vaporizery do kupienia i CHYBA jest NAJLEPSZA opcja , ale osobiscie nie testowalem toi sie nie wypowiem...taki olejek co mialem wczesniej to spalilismy z ziomami jak here - ciupke na folie alu , podgrzac od spodu i przez rurke zassac w plucko...
 
G

Gość

Guest
Witam czy mozna użyć takich malych zbiorniczków z gazem propan-butan co sa do malych palnikow gazowych polowych, do ekstrakcji olejku??? było by najtaniej, bo szkoda kupowac te gazy do zapalniczek.
Drugie pytanie to takie czy moze byc gaz do zapalniczek firmy premes ktory ma w składzie izobutan??
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Witam czy mozna użyć takich malych zbiorniczków z gazem propan-butan co sa do malych palnikow gazowych polowych, do ekstrakcji olejku??? było by najtaniej, bo szkoda kupowac te gazy do zapalniczek.

Nie.

Drugie pytanie to takie czy moze byc gaz do zapalniczek firmy premes ktory ma w składzie izobutan??

Sprawdz. To jeden z izomerow butanu a wlasciwosci chemiczne roznych izomerow czesto sie prawie wcale nie roznia.
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
W butlach 11kg tez jest propan butan a jednak sie nie da.
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Jezus musi byc ciekly podczas ekstrakcji kumasz?
 
G

Gość

Guest
przeciez i ten w kartuszach i ten w butlach jest ciekly do poki go nie wypuścisz na wolna przestrzeń, wiec wg mnie to sie beda nadawac,
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
jest ciekly do poki go nie wypuścisz na wolna przestrzeń,, wiec wg mnie to sie beda nadawac

Masakra :freak:

Czyli ze co, ekstrahuje sie olejek gazem?

edit:

Dobra, zeby syfu nie robic - ekstrahuje sie cieklym gazem ktory potem odparowuje i zostaje olejek..
 
G

Gość

Guest
Masakra :freak:

Czyli ze co, ekstrahuje sie olejek gazem?


przeciez olejek sie ekstrahuje gazem butan tym z zapalniczek więc pytam czy moze być butan z kartuszy lub butli propan-butan. Co w tym dziwnego i dlaczego nie moe byc skoro on jest płynny w tych butlach!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół