nasiona marihuany

Uprawa indoor w pigułce | od A do Z | Szybko, łatwo, tanio :)

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
wegiel aktywny od wegla aktywnego sie niczym nie rozni od biedy to mozna nawet grilowego uzyc
 

CaptainSharp

New member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
3
Buchów
0
Dobry i co wazne aktualny tekst, fajnie ze piszesz o CFL.

Nawiazujac do
Materiały odbijające światło na ściany growboxa:
oczywiscie w kontekscie tytulu ("szybko, latwo, tanio") warto dodac IMO zwykly styropian.
Dla mnie najtanszy i najlepszy przy CFL-kach, szczegolnie kilku 23-25W latwo dostepnych wszedzie.
Odbija 75%.
Lampki (te 23-25W) moga byc wtedy spokojnie 1cm od scian.
Koszt duzej (~1,2m x ~0,7m) plyty grubosci 1cm ponizej 1PLN (jeden-pe-el-en), w kazdym budowlanym markecie.

A do znawcow w temacie pH mam pytanko:
Do "wody z biedronki" (pH ~7) dolewam biohumusa co w efekcie obniza odczyt pH mieszanki.
Czy mozna tego sposobu stosowac jako "obnizacza" pH?

CS
 

lonibanac

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
114
Buchów
0
Można. Moim zdaniem najlepsza wartość ph to 6,5 jeżeli po do daniu pożywki jest 6,5 ph jest idealnie. Ja używam wody odstanej z kranu przy użyciu kwasku cytrynowego do obniżaniu ph i jest dobrze. Woda odstana co najmniej 48h + nawozy( na weg podnoszą ph) +kwasek cytrynowy. Każdorazowo sprawdzam ph i dopiero po wyrównaniu podlewam. Na kwitnieniu nawozy obniżają ph i dosypuję kwasku ale mniej by wyrównać do 6, 5 ph. Kiedyś usłyszałem: taka ziemia jaką wodą podlewasz, tak więc tego się trzymam. Ziemia 5.5- 6.5 kwiatowa + pożywa 6.5 ph i będzie dobrze.
 

bobby_j

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
54
Buchów
0
w mojej mieszance podłoża znajduje się również dolomit. czy już sam dolomit obniży pH podawanej wody?
 

bobby_j

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
54
Buchów
0
Proszę o wykasowanie poprzedniego posta i tej linii komentarza.

Moi drodzy. Jestem w trakcie konsumpcji swego kolejnego zbioru. Przyznaję, że AutoTaiga jest zdecydowanie mniejszym drzewkiem niż AutoMazar x Blueberry, jednak, zupełnie inaczej przekłada się to na moc i smak. Pierwszy zbiór jest bardzo owocowy i smakuje nutką czegoś orientalnego. Niestety ilości nie pozwolą mnie się cieszyć tym zbyt długo, jednak wkrótce owocuje Cindy. Ok. 8g suszu zebranych z krzaczka. Już teraz widzę, że inaczej radzi sobie Cindy, która w połowie vega jest dwukrotnie większa. Upka wkrótce Zapraszam do mojego postu:

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?p=714941#post714941

Przy okazji chciałbym powiedzieć troszkę więcej na temat poprzedni.

Kilka dobrych rad: gleba, slonce, stale podlewanie, trening. Nic więcej. O wiele więcej nie stosowałem poza nawozami: Canna Rhizotonic, Biohumus później Canna PK 13/14, Florovit <rotfl> no i ripen. Mój magiczny składnik obu hodowli. Nic więcej moi drodzy jak stosować te najważniejsze zasady, aby mieć w pełni udany grow!

Peace!
<shiza>
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz tydzien szukam odpowiedzi na to ile stosowac kurzaka, cale forum przejrzalem az wreszcie mi sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juhuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))
 
Ostatnia edycja:

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
step by step u bejbeeeeeeeee . Yo

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Kurzak to odchody z kurnika ? A jeśli tak to jak ma sie to do guano bat ,lub guano ptaków morskich -tez mięwięcej tyle można dać do mieszanki ?:spalony::spalony::spalony::spalony:
 
K

kolekcjoner123

Guest
Proszę o wykasowanie poprzedniego posta i tej linii komentarza.

Moi drodzy. Jestem w trakcie konsumpcji swego kolejnego zbioru. Przyznaję, że AutoTaiga jest zdecydowanie mniejszym drzewkiem niż AutoMazar x Blueberry, jednak, zupełnie inaczej przekłada się to na moc i smak. Pierwszy zbiór jest bardzo owocowy i smakuje nutką czegoś orientalnego. Niestety ilości nie pozwolą mnie się cieszyć tym zbyt długo, jednak wkrótce owocuje Cindy. Ok. 8g suszu zebranych z krzaczka. Już teraz widzę, że inaczej radzi sobie Cindy, która w połowie vega jest dwukrotnie większa. Upka wkrótce Zapraszam do mojego postu:

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?p=714941#post714941

Przy okazji chciałbym powiedzieć troszkę więcej na temat poprzedni.

Kilka dobrych rad: gleba, slonce, stale podlewanie, trening. Nic więcej. O wiele więcej nie stosowałem poza nawozami: Canna Rhizotonic, Biohumus później Canna PK 13/14, Florovit no i ripen. Mój magiczny składnik obu hodowli. Nic więcej moi drodzy jak stosować te najważniejsze zasady, aby mieć w pełni udany grow!

Peace!


no tak 8g z krzaka to udany grow:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół