nasiona marihuany

Pierwszy indoor , [CFL] 150+100W fotorelacja.

Wyszukiwarka Forumowa:

Demenenek

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2011
Postów
38
Buchów
0
UPDATE

Pomidorek ma już 31 dni.
Dalej oświetlam ją 24/4.
A o to fotorelacja :D

normal_Zdjecie0253.jpg



normal_Zdjecie0251.jpg


normal_Zdjecie0250%7E0.jpg



A tutaj zdjęcie z daleka całego boxa z odbłyśnikiem :D

normal_Zdjecie0252.jpg



Pare dolnych liści mi troche uschło , nie wiem dlaczego , nie podlewam zbyt często , 4 dni temu zmieszałem troche dolomitu z wodą i podlałem , nic nie pomogło , chciałbym podkreślić że niektóre listki mają końcówki jak by troszkę żólte i niektóre uschniete , nie wiem od czego to może być , jakieś porady ?

Czekam na odpowiedź :spalony:
 

szefkuchni

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
117
Buchów
0
UPDATE

Pomidorek ma już 31 dni.
Dalej oświetlam ją 24/4.





Pare dolnych liści mi troche uschło , nie wiem dlaczego , nie podlewam zbyt często , 4 dni temu zmieszałem troche dolomitu z wodą i podlałem , nic nie pomogło , chciałbym podkreślić że niektóre listki mają końcówki jak by troszkę żólte i niektóre uschniete , nie wiem od czego to może być , jakieś porady ?

Czekam na odpowiedź :spalony:

to mi smierdzi jakims automatem albo masz zepsuty zegar. nie ma mozliwosci zeby rosliny regular lub fem zakwitly przy swietle 24 godzinnym,w takim przypadku utzrymujesz rosline w stanie wegetatywnym, no i wlasnie 24h po co??????????? roslina tak czy tak jest w stanie przyjac 20 godzin swiatla na dobe. czy pestki masz ze sprawdzonego zrodla??
pozdrawiam

jezeli przelaczysz automata 12/12 to chyba gowno z tego bedzie kolego ale nie wiem nigdy nie przelaczalem automata na 12 godzin hehe
 

Demenenek

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2011
Postów
38
Buchów
0
Pestki mam od kumpla bo znalazl w bace , czyli automat..
Nie wiem co teraz robić , czy zostawić to światło tak jak jest teraz czy kombinować coś ?
Lst zrobiłem jej takie potężne że gdy pojawily się pierwsze topki to już ją nagiąłem , wszystkie liście są przymocowane do ziemi :)
 

szefkuchni

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
117
Buchów
0
pestki mam od kumpla bo znalazl w bace , czyli automat..
Nie wiem co teraz robić , czy zostawić to światło tak jak jest teraz czy kombinować coś ?
Lst zrobiłem jej takie potężne że gdy pojawily się pierwsze topki to już ją nagiąłem , wszystkie liście są przymocowane do ziemi :)

moim zdaniem to automat inaczej nie rozpocznie kwitnienia koniec kropka..
Ustaw zegary na 20/4 i oczekiwac plonow to moje zdanie ale prosze innego ogrodnika o opiniej i jedziesz kolego fotorelka do konca pozdrawiam nie przestawiaj na 12/12..
 

pioh

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
101
Buchów
0
Tak jak przedmówca, daj jej odpocząć. Światło 20/4
 

Demenenek

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2011
Postów
38
Buchów
0
UPDATE

Witam rolników.
Roślinka ma już 42 dni , no i zaczęły si e problemy , spowolniony wzrost , końcówki liści prawie wszystkich tak troszke jak by uschły , tydzien temu jak podlałem troche biohumusem to ledwo ją odratowałem , połowe dolnych liści uschło i musiałem robić "flush".
Światło przełączyłem 20/4.
podlewam ją teraz w drobnych ilościach co 2 dni czystą wodą bez żadnych odżywek.
Na zdjęciach widać pare liści uschniętych troche ale i tak górne szczyty rosną.Nie wiem co to za problem ale pomóżcie.
O to fotorelacja:

normal_Zdjecie0276%7E0.jpg


A o to te uschnięte końcówki liści:
normal_Zdjecie0275.jpg


normal_Zdjecie0271.jpg


normal_Zdjecie0261.jpg


A tutaj zdjęcia drugiej roślinki co ma tyle samo dni , nie wiem czy coś z niej będzie ale...
niech sobie rośnie :D

normal_Zdjecie0255.jpg


normal_Zdjecie0256.jpg



Proszę o jakieś rady i pomoc co dalej robić , co im dolega bo nie mam już pojęcia : /
 

kostello

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2008
Postów
79
Buchów
0
jakie masz warunki w boxie? jaka temp i wilg? jaka woda podlewasz? wiesz jakie ma ph ta woda albo twoja ziemia? kiedy zamierzasz przelaczac na flo bo jak kwitnie to i tak troche urosnie jeszcze i tak i tak. pozdro i z fartem do:harvest: nie idzie ci wcale tak zle<joint>
 

Demenenek

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2011
Postów
38
Buchów
0
jakie masz warunki w boxie? jaka temp i wilg? jaka woda podlewasz? wiesz jakie ma ph ta woda albo twoja ziemia? kiedy zamierzasz przelaczac na flo bo jak kwitnie to i tak troche urosnie jeszcze i tak i tak. pozdro i z fartem do:harvest: nie idzie ci wcale tak zle<joint>


Wilgotność w dzień waha się od 30 - 50% , w nocy ponad 50+% , temperatura w dzień od 25 - 30stopni C , w nocy koło 20.
woda kranowa odstawiona 24h i dopiero podlewana , woda jak i ziemia nie wiem jakie ma ph bo nie mam ph metru.
To jest automat , także nie wiem czy dobrym pomysłem jest odstawienie na 12/12.
Jakieś sugestie ?:D:spalony:

---------- Aktualizacja posta 23:18 ---------- Czas poprzedniego posta 15:33 ----------

Pomoże ktoś jak w opisie ?:spalony:
 

LEONN

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
186
Buchów
1
Moim zdaniem to albo za mokro ,albo problemy z temperaturą (za niska ) POZDRO<lol>
 

lowrider2

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2012
Postów
142
Buchów
0
podlewaj ją żadziej a więcej! co 3-4 a nawet 5 dni, jak lekka doniczka, lej dopuki do podstawki nie przeleci woda. końcówki schną bo azot pobiera do kwiatów. taka jest moja opinia.
 

jnkkk

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2011
Postów
130
Buchów
0
Można wiedziec jak tam dalej sie potoczylo zycie rosliny
?
 

l0lz

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
50
Buchów
0
Można wiedziec jak tam dalej sie potoczylo zycie rosliny
?

coś cicho może ACAB zawitało bo sie pochwalił komuś a szkoda bo tez jestem początkującym i mam te same problemy co kolega pzdro i z fartem guys H5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół