nasiona marihuany

Jwh-210

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

mushmushgrow

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2012
Postów
274
Buchów
0
Wszystkie Spice'y i inne gówna mają w sobie głównie syntetyczne kanabinoidy(JWH-xxx). Charakterystyczną cechą tych związków natychmiastowe działanie przy paleniu. Czasami nie zdążysz zaciągnąć się drugi raz...ba.. nawet wypuścić pierwszego bucha a już czujesz efekty. Przy dużych dawkach 10-25min peak potrafi zgiąć z nóg. Kilka razy miałem już stan, że po lufie na 3 nie wiedziałem co się ze mną dzieje(lęki). Potem czułem normalną dopalaczową fazę. Po zaniku działania każdej mieszanki ziołowej zawsze towarzyszył mi ból głowy, więc JWH-xxx nie są chyba dobrymi zamiennikami THC. :)

Ogólnie nie palce tego gówna. Zauważyłem na sobie, że te syntetyki szybciej powodują paranoje i inne schizy niż zielone. Nawet jak palimy w małych ilościach.:crazy:
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Tylko slabi gracze, zazywaja dopalacze!:lol3:
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
ile cie trzymala bania?

3,5 godziny potem czysto, żadnych efektów ubocznych. Ale wiesz to był pierwszy raz
Jak trzymalo cie tak dlugo to na 100% bylo ziolko. Mieszanki ni chu*a nie trzymaja tak dlugo max kilkadziesiat min. Skoro paliles pierwszy raz to moglo tak podzialac na ciebie. Nastepnym razem pal spokojnie jeden-dwa buchy i poczekaj z 15 min. aby zobaczyc jak zadziala. Nie przejmuj sie jak beda gadac ze wymiekasz.Konopny haj to cos pieknego ale bedac amatorem latwo sie przejarac a to nic fajnego. Dobrym rozwiazaniem bylby dla ciebie joint i pamietaj ziolo zawsze wchodzi z opuznieniem nawet jak poczujesz ***niecie zaraz po buchu.
 

Makumba123

Member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
9
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi, rady, przeczytałem wszystko i już spaliłem. Najpierw z innym kumplem - pierwszego dnia powiedział że dobre zioło tylko lipa że z tytoniem, a drugiego że to jednak majeranek, tak jak kilku innych. Omg. No ale wąchałem majeranek i to był mega delikatny zapach, a to miało mocny, ostry, jak pieprz. I faza była od razu po buchu. Spróbowałem sobie też zapalić tak dla próby samego majeranku... już pomijając to że 0 fazy, to smak lekko inny, chociaż dużej różnicy nie było. Więc albo to była jakaś mieszanka albo czyste z tytoniem.
Nie ważne.
Jedno jest pewne, dopalacze to raczej nie były. Bo Wy mi piszecie że głowa po nich będzie boleć... a ja codziennie sobie to paliłem, kończył się chillout i czysto, jak przed jaraniem.
I jeszcze raz dziękuję za komentarze , spróbuje niedługo czystego ziółka ;D A i wąchałem lufkę kolegi z czystym - delikatny zapach, tzn. podobny do mojego, z tym że słabszy...
 

doniwanesko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2009
Postów
547
Buchów
6
no tak, zazwyczaj po majeranku nie ma fazy:D:lol3:
co do spajsa. paliłem pare razy, zanim skonczył się blant ja już nie mogłem-faza ryła mi głowe w ciągu kilku minut
 
G

Gość

Guest
hej, a gdy się zaciągałeś czułeś zapach jakiegoś owocu czy coś takiego? bo raz paliłem coś co idealnie pasuje do tego co ty opisujesz (nie wiem jak to moje się nazywało). czułem tak jakby cytrynę, a kumple mówili że to ma różne smaki owoców itp. marycha przy zaciąganiu ma niepowtarzalny smak którego nie pomyliłbyś z żadnym owocem czy kwiatami.
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
jak nigdy nie miałes do czynienia z zielskiem, to pomysl jaki smak ma mira z kościoła, domieszaj do tego zapachu cytrusów i masz coś bardzo podobnego do ziółka, majeranek ma swój typowy zapach czy inne tego typu- oregano i bazylia, mimo wszystko ziele bije na głowe zapachem wszystko !!!
 

Makumba123

Member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
9
Buchów
0
Właśnie nie. Żadnych owoców. Ale zapach był strasznie specyficzny, nigdy takiego nie czułem. Taki mocny. A majeranek ma słaby, w ogóle tego nie można porównywać.
Nie ważne. Ten co mi to sprzedał mówił że majerankiem się nie podrabia tylko ziołem angielskim, ale dodał też że wyglądało mu to na prawdziwą marychę.
Faza była i to się liczy, ale nie wiem czy prawidłowa. Strasznie przymulony i nieogarnięty, amnezja na maxa.
 
G

Gość

Guest
reee

zazwyczaj dopalacze to jest sam miał a w gandzy zawsze bedziesz miał topki małe lub duże i trochę miału zalezy zapach dopalacze ***ią chemia a tu czuć nature:freak:
 

Makumba123

Member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
9
Buchów
0
zazwyczaj dopalacze to jest sam miał a w gandzy zawsze bedziesz miał topki małe lub duże i trochę miału zalezy zapach dopalacze ***ią chemia a tu czuć nature:freak:
Właśnie. Jak się dokładniej temu przyjrzałem to zauważyłem chyba kawałek topki pokryty czymś białym ;D ale nadal wierzę że to była jakaś duża mieszanka. Jakieś zwykłe kuchenne zioło + MJ + tytoń. Lipa.

@Kabanos
niee, zresztą to nie był diler tylko mój kolega. Od dilera kupił (ja mu dałem 30 zł) a potem dał mi, tylko chciał 10 zł na papierosy i ogólnie za przyniesienie tego Ja tam kontaktów nie miałem a chciałem zobaczyć jak to jest się najarać więc przepłaciłem ten jeden raz. Już nigdy więcej nie kupię, ogólnie kończę z używkami bo trochę ostatnio przesadziłem z nimi...

Dzięki wszystkim, myślę że temat wyczerpany, można zamknąć.

#Edit
ja jeszcze coś dodam.
Jako że trochę o tych odmianach poczytałem mogę śmiało stwierdzić że to była indica.
A czemu ? - Mega zamulenie i mega amnezja, odprężenie i zero śmiechu. No jak coś śmiesznego przeczytałem/zobaczyłem to się śmiałem oczywiście, ale krótko, to chyba nie to samo co po sativie, aczkolwiek się nie znam za bardzo...
Albo chcę podetrzeć nosa bo katar miałem - zanim to zrobiłem patrzyłem się kilka sekund w chusteczkę jak jakiś debil. ^^
 
Ostatnia edycja:

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
mieszanka ziołowa na am-2201 wchodzi od razu i ma drażniący smak.

jwh nie wchodziło żadne od razu z tego co pamiętam.

to poniekąd odpowiedzi/prostowania - nie chciało mi się cytować.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
podsumowując - jak dla mnie przyjemny kanabinoid. wchodzi po około 15-20 minutach, działanie utrzymuje się około godziny. dopalane też dobrze wchodzi, oczywiście nie to samo lecz działa - w przypadku niektórych dopalaczy tak nie było.





na dniach zaraportuję wrażenia po am-2201 :)
 

jarak

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
59
Buchów
1
Po MJ raczej nie ma się aż tak strasznej amnezji... Natomiast po spice jak najbardziej.
Z twoich wypowiedzi wnioskuje, że to były dopalacze.
 
Rejestracja
Sty 25, 2012
Postów
20
Buchów
0
spice zazwyczaj smakuje jak ryba albo ewentualnie karp wigilijny a sensi słodziutka, chyba, że ktoś przesadził z nawozami pod przed harvestem to też za fajny smak dymu nie jest
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół