nasiona marihuany

Jwh-210

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

LORD WIADER

Member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
18
Buchów
0
Zostaw na 24 godziny żeby się 'suszył'
Szczerze polecam am-2201 świetne:)
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
Sorry za lekki off,ale ja ogólnie odpuściłbym sobie palenie syntetycznych kanabinoidów-jak wiadomo jest to produkt nowy(w dodatku stworzony chemicznie) i jego skutki uboczne nie są znane,np istnieją przypuszczenia,że wspomniany wyżej am-2201 metabolizuje się do silnie trującego kwasu 3-fluoropropanowego.Tyle w temacie,pozdro!
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
jakoś żyć trzeba. jeszcze jedno pytanie chyba ostatnie - ile trzeba użyć rozpuszczalnika na te 30 gramów suszu? i czy jeśli dam np 40 g to efekt bd duzo gorszy?
 

wlazlkoteknamlotek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2009
Postów
1,338
Buchów
0

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
ej ej ej jo, to nie temat do wykłócania się kto jest głupi a kto mądry, proszę to uszanować.
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Jak to rozpuścisz to potem pryskasz tym słabo kopiący susz i jest "chemik" czy "holandia", bo nie kumam.
 

LORD WIADER

Member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
18
Buchów
0
@mjtox
to jest poprostu syntetyczny kannabinoid Kopie bardzo mocno jest strasznie oszczędne bo jeden g w cenie 100zł starczy ci nawet na 30 razy a 5g mj za 100zł starczy ci na 1-5 razy zalezy ja:zjarany: Na osiedlach bardzo często można dostać przemysłową z tym na pierwszy rzut oka nawet nie chcesz tego pobierać, dostajesz test i ujawnia się moc tej substancji.
Jeśli jest ktoś chętny na samplowanie to piszcie prv am-2201
 
Ostatnia edycja:

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
ile trzeba użyć rozpuszczalnika na te 30 gramów suszu? i czy jeśli dam np 40 g to efekt bd duzo gorszy?

Adekwatnie slabsze.

A ja głupi sobie ciągle wkręcałem, że te zioła palone w lufce powodują u mnie jakąś faze.

Czesc sie zwaporyzuje mimo ze susz palisz. Mowilem o waporyzacji czystych syntetycznych kanabinoidow. Jesli sie lapiemy za slowa to gdybys spalil kanabinoidy calkowicie to zapewniam Cie ze bys sie nie nacpal bo by sie rozlozyly.

A może bimbrownik z niego i ma tani spiryt?

Watpie ale nie zmienia to faktu ze aceton paruje szybciej.

100-800 razy mocniejsze od marihuany.

Sila z jaka dziala na receptory nie jest niestety w tym przypadku adekwatna do mocy, wierz mi. AM2201 jest bodajze 2x slabszym agonista cb1
i cb2 od jwh210 a dziala duzo mocniej.

A co do samego am2201 - tak chujowego kanabinoidu jeszcze nie palilem. Zabawka dla niewyzytych dzieci ktore chca sie po tanioszce nacpac. To juz jwh210 jest przyjemniejsze mimo tego ze ledwo dziala;-)
 

wlazlkoteknamlotek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2009
Postów
1,338
Buchów
0
Jesli sie lapiemy za slowa to gdybys spalil kanabinoidy calkowicie to zapewniam Cie ze bys sie nie nacpal bo by sie rozlozyly.
To jak palę z lufki skuna to czym się wtedy fazuje skoro thc, cbd,cbn nie ma prawa zadziałać gdy jest palone?
Watpie ale nie zmienia to faktu ze aceton paruje szybciej.
Ale śmierdzi, powoduje zawroty głowy i ogólne złe samopoczucie.

Sila z jaka dziala na receptory nie jest niestety w tym przypadku adekwatna do mocy, wierz mi. AM2201 jest bodajze 2x slabszym agonista cb1 i cb2 od jwh210 a dziala duzo mocniej. A co do samego am2201 - tak chujowego kanabinoidu jeszcze nie palilem. Zabawka dla niewyzytych dzieci ktore chca sie po tanioszce nacpac. To juz jwh210 jest przyjemniejsze mimo tego ze ledwo dziala;-)
to w końcu słabsze czy nie?
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
To jak palę z lufki skuna to czym się wtedy fazuje skoro thc, cbd,cbn nie ma prawa zadziałać gdy jest palone?

Poczytaj o spalaniu calkowitym i/lub czytaj ze zrozumieniem:>

Ale śmierdzi, powoduje zawroty głowy i ogólne złe samopoczucie.

No stary, malo kto jest tak glupi zeby siedziec obok tego podczas suszenia. Swoja droga alk tez smierdzi, powoduje zawroty glowy itd;-)

to w końcu słabsze czy nie?

JWH210 jest slabsze w dzialaiu od kanabinoidow w mj, o am2201 nawet nie wspomne.
 

TERRORIST

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2009
Postów
285
Buchów
0
Witam co do tematu to mam jedno pytanie a mianowicie ile ml użyć rozpuszczalnika żeby pokryć 15 g suszu ??
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
ponawiam pytanie post wyżej, też o to pytałem lecz w sumie to najmniej ważne.

czy 30 g suszu na 1 gram jwh będzie porównywalne mocą do odpowiednika w sklepach dopalaczowych przed delegalizacją? mocniejsze? słabsze? wiem że jak spróbuję to się dowiem, lecz fajnie byloby ustalić proporcje w stosunku do efektu jakiego oczekuję.

sklepowe miało to do siebie że po 2 buchach i paru-parunastu sekundach oczekiwania był moment kulminacyjny fazy, nie szło się u***ać bardziej, z czasem jak puszczało dopiero dało się ją (fazę) podbić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół