nasiona marihuany

Jwh-210

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
kurde, paliłem pixy :D
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Kiedyś coś słyszałem o syntetycznych kanaboidach w tego typu mieszankach, ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem. I jeszcze ciekawostka, 1 raz wgniotło mnie w fotel, totalnie oderwało od rzeczywistości, faza była świetna, jest TR na forum. Ostatni raz miałem odruch wymiotny podczas palenia, a fazę bardziej typu "zaj***ć się", niż przyjemny stan, mocny body stoned i otępienie, ogłupienie. Kiedy to dopiero wchodziło na rynek (Spice Gold) przyjemnie smakowało i faza wcale nie była taka zła, ale kilkudniowy "kac" po kilku dniach codziennego palenia jednak był. Po długim czasie jeszcze raz kupiłem paczuszkę, jakieś 1-1,5 roku. Od 1 odpalonej lufki smak był straszny, w połowie paczki cięzko było mi to palić, a faza męcząca i zamulająca. Mam wrażenie, że z czasem jakość tych produktów się pogorszyła. Od tamtego czasu jeśli chcę kupić jaranie, a nie mam skąd wziąć, wolę nie palić niż bawić się w dopalacze.
 

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
Co ciekawe większość z tych roślin była pozbawiona jakichkolwiek właściwości psychoaktywnych. A te psychoaktywne występowały w tak małej ilości, że nie były w stanie wywołać żadnych efektów. Było to pierwsze kłamstwo jakie zostało zdemaskowane

to dużo zmienia ja też mogę zrobić taki mix i sprzedawać jako zielone no jakieś byle jakie zioło przerobić na super mocnego scuna;]
 

fadamako

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2008
Postów
95
Buchów
0
Zawsze wiedziałem że to będzie jakieś gówno...chciałem kiedyś kupic ale jako że nie mało kosztuje to zawsze było mi szkoda na coś niesprawdzonego. Dobrze że powstał ten temat bo zaoszczędzę trochę siana i zdrowia. ;]
 
S

sub

Guest
O co tyle krzyku <rotfl>. Przecie chyba nikt nie był tak naiwny by wierzyć, że jakaś mieszanka "ziołowa" z gatunku wszystkie składniki maja tyle z własności psychoaktywnych co marchewka / a nawet mniej / działa bez jakiś dodatków.

Byli i tacy co byli na tyle naiwni, że uważali, że to pewnie ściema skoro składa się z ziółek i nie warto próbować czegoś co działa jako placebo ;)



Syntetyczni agoniści receptorów CB.

RC - Zamiast się cieszyć, że jest legalna alternatywa: ludzie krzyczą.

Czego oczekujecie? Że producent napisze co jest w środku i dzięki temu ułatwi dopisanie składników aktywnych do listy substancji zakazanych ?

Przez jakiś czas było dostępne w wielu krajach - potem Laby kryminalistyczne doszły do tego co w tym jest.

Obecnie zdelegalizowane składniki zastąpiono kolejnymi analogami.. i tak to będzie leciało do czasu gdy ustawodawca napisze ustawę która zdelegalizuje kolejne... A potem zapewne taka, że zdelegalizuje wszelkie możliwe pochodne i analogi.

I znowu legalnie będziecie sobie mogli co najwyżej chlać wódę.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Witojcie. Zamówiłem z euforiashop gram jwh-210. nie mogę precyzyjnego info znaleźć co do tego jakiego rozpuszczalnika użyć i jakie proporcje skladnika aktywnego do suszu roslinnego nalezy zastosowac.

jesli ma ktos cos do powiedzenia w tym temacie - prosze o jasne wyjasnienie, mysle ze nie tylko mi sie to przyda. pozdrawiam!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

wlazlkoteknamlotek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2009
Postów
1,338
Buchów
0
Witojcie. Zamówiłem z euforiashop gram jwh-210. nie mogę precyzyjnego info znaleźć co do tego jakiego rozpuszczalnika użyć i jakie proporcje skladnika aktywnego do suszu roslinnego nalezy zastosowac.

jesli ma ktos cos do powiedzenia w tym temacie - prosze o jasne wyjasnienie, mysle ze nie tylko mi sie to przyda. pozdrawiam!
A nie możesz poprostu tego zapalić lub oralnie zapodać?
jak chcesz namoczyć susz to spróbuj użyć wody jako rozpuszczalnika jak się nie rozpuści to spirytus weź ze sklepu lub benzyną ekstrakcyjną z Orlenu spróbuj.


EDIT: Etanol będzie jednak dobry.
 

LORD WIADER

Member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
18
Buchów
0
Rozpuszczalnik: lekko podgrzany spirytus, aceton
proporcje 1g jwh na 30 będzie dobrze zależy czy jak podkład użyjesz przemysłówek czy jakąś inną rośline w razie pytań pytaj:)



Pozdrawiam!
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
mam zamiar użyć kwiatu koniczyny, bazylii, zastanawiam się nad chmielem i może jeszcze jakimś ziołem. rozrobię więc go w spirytusie (98%?) i użyje 30 gramów suszu, jeśli będzie za mocny czynność ponowię. ile powinienem rozpuszczalnika użyć? na oko?
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
A nie możesz poprostu tego zapalić lub oralnie zapodać?

Kanabinoidy sie tylko waporyzuje.

jak chcesz namoczyć susz to spróbuj użyć wody jako rozpuszczalnika jak się nie rozpuści to spirytus weź ze sklepu lub benzyną ekstrakcyjną z Orlenu spróbuj. EDIT: Etanol będzie jednak dobry.

Aceton. Tanio i szybko, na spirytus szkoda pieniedzy.
mam zamiar użyć kwiatu koniczyny, bazylii, zastanawiam się nad chmielem i może jeszcze jakimś ziołem
Damiana, prawoslaz sa lepsze. Swoja droga jwh210 jest slabe.
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
Tylko 073 i 018 pamietam ze byly przyjemne. Ale tego juz tak latwo nie skrecisz;-)
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
jwh-307 i am-2201 jeszcze są w euforiashopie. wypróbować trzeba wsio :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół