nasiona marihuany

Promocje w marketach - Sprzęt do uprawy

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marklon

Guest
Witam wpadłem na pomysł aby zamieszczać zdjęcia ze sprzętem w promocji przydatnym do uprawy indoor jak i outdoor czy też budowy growboxa z krótkim opisem ( cena , termin promocji, market, )

przykład jak by miało to wyglądać


Przedmiot - Rozgałęznik gniazda 2 lub 3 wejścia
Cena- 3,99
Market- Biedronka
Termin promocji - od 16.01.2012 do wyczerpania zapasów
Jak wiemy bardzo przydatna rzecz do uprawy indoor ;]


Przedmiot- Saperka rozkładana fajna sprawa w outdoor sam takiej używam można zmieścić do plecaka czy reklamówki
Cena-19.99
Market-Biedronka
Termin promocji- od 16.01.2012 do wyczerpania zapasów

Oczywiście opis ma większy sens gdy robimy zdjęcie kupionego przedmiotu np już w domu. Pozdrawiam mam nadzieje ze temat się przyda
 
G

Gość

Guest
Można by tu też umieszczać promocje z internetowych growshopów.
 
G

Gość

Guest
bardzo świetny pomysł:spalony: jak coś wypatrze to na pewno wrzuce<joint>
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Jako ze nie mozna zamieszczac linkow allegro wpiscie sobie w tamtejszej wyszukiwarce < szafa składana > . Po drobnych przerobkach mozna z tego zrobic dobrego growboxa za nie duze pieniadze.
 
G

Gość

Guest
nie takie złe te szafy a ceny niziutkie, takie dyskretne 0.5m2 za 80 zł? przystosowanie do zabawy również niedrogie
 
D

delete

Guest
Taką szafę trzeba jeszcze dobrze po uszczelniać, bo świeci z niej nieźle. Poza tym mają dość słabą konstrukcję.. nie polecam.

Zrobiłeś z niej boxa?

Tak, ale był na tyle chwiejny i rozświetlający pomieszczenie, pomimo wszelkich starań, że odstąpiłem od tego pomysłu ;) A Tobie gratuluję satysfakcji - mógłbyś pochwalić się jakimś zdjęciem?
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Taką szafę trzeba jeszcze dobrze po uszczelniać, bo świeci z niej nieźle. Poza tym mają dość słabą konstrukcję.. nie polecam.
Zrobiłeś z niej boxa? Nie wydaje mi się. Patrząc na dostępne boxy jeśli chodzi o sposób składania, zbytnio nie różnią się od tych szaf. Sam zrobiłem boxa z takiej szafy i jestem zadowolony bo w sumie wydałem 100zł a nie 400 i jeszcze ta satysfakcja, że sam zrobiłem...
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Tak, ale był na tyle chwiejny i rozświetlający pomieszczenie, pomimo wszelkich starań
Dlatego napisalem ze po przerobkach...
Konstrukcje mozna wzmocnic a srodek oczywiscie trzeba wylozyc mylarem albo folia czarno/biala. Mysle ze jest to do ogarniecia. Nawet jesli nie jest to rozwiazanie idealne to zawsze jakis kompromis jakosc/cena.
 

Fluttershy

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2011
Postów
209
Buchów
0
sorry za OT, ale czy orientujecie sie czy w obi jest dolomit w malych opakowaniach(mniejeszych niz 6kg.)W castoramie byly 10kg, i nie chcialo mi sie tego targac w autobusie.
 

Terrorystaa23

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2011
Postów
297
Buchów
0
Tylko nie wiadomo jak mocne se te z allegro. Ta twoja widac ze porzdna.



Tej z allegro w ogóle bym nie brał z tego powodu że jest mniejsza jej konstrukcja licha i kombinować teraz by trzeba z dnem a u mnie tego nie ma :)
 

Fresh0o

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2011
Postów
374
Buchów
1
Ta saperka to do KITU :D plastikowa raczka , twarda ziemia i sie lamie ,chyba ze trzonek drewniany zamontujesz ;)
 
D

delete

Guest
Dajcie cynk jak ziemia ogrodowa będzie w promo :sunny:
Pozdro i dzięki :smokee:
 

Fluttershy

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2011
Postów
209
Buchów
0
przeciez ziemia ogrodowa jest taka tania... kilkanascie zl. za sto litrow...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół