nasiona marihuany

W co teraz grasz?

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Nie giercuje na telefonie ale znajomy namówił mnie na call of duty mobile I muszę przyznać że daje rady :) hehe
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Astral Chain - PlatinumGames wiedzą, jak zrobić ekscytującą grę akcji.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ganja Farmer , gral ktos ? zaczolem 3 dni temu mam level 12 i rozrasta sie biznes konopny :) nie tylko gandzia , chlebek , ciasteczka , piwko itd zalezne od levelu , grzybki halucynki haha
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Nikt tu nie pyka w nic na forum? Ja ostatnio odkurzylem kierownice i śmigałem trochę w GT sport i assetto corsa a wczoraj naszło mnie na rajdy i latam drugi dzień w dirt rally. Ciężka gierka
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ostatnio odświeżyłem sobie znowu Diablo III na PS3 :) . . . . Przeszedłem po raz kolejny cała gre, tym razem na poziomie Hard w trybie Inferno ;)

a tak to ciekawości, po latach odpaliłem na PS3 (celowo nie kupowałem PS4 bo gierki za bardzo wciągają mnie a szkoda mi czasu) - GTA IV, God of War (jestem fanem serii) Battlefield III, Bulletstorm, Red Dead Redemption - bardzo dobre gry ale już tak nie cieszą jak dawniej ;) choć dalej lubie sobie czasem popykać ;)

---------- Post Zaktualizowany 17:34 ---------- Data pierwszego postu 17:32 ----------

Cs 1.6 :craz:

oooo kiedyś spędziłem sporo czasu na CSie (wtedy jeszcze po LANie) jak i innych shooterach - mycha i klawka rulezz jeśli mówimy o profesjonalnym graniu w FPSy:farao:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
World of Warcraft Battle for azeroth :gangster-smiley-emo
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
W Diablo pykałem z moją, dobra gierka na kanapowe multi. Akurat strzelanek nie lubię, jak i piłki nożnej, w oba nie potrafię grać :p

Jak jesteś fanem serii to mogę Ci polecić nowego God of War. Nie byłem nigdy fanem serii a tak mnie wciągnął ze przeszedłem go na 100%. I drugi raz na najwyższym poziomie trudności.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ostatnio zacząłem grać online w stare Call of duty 2. No i nadal World of tanks. :D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Ja ostatnio wziąłem się wreszcie za Wiedźmina 3, a dokładniej dodatek Krew i Wino, czasem też popykam w Bf5.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Świąteczny urlop umila mi Days Gone ze świątecznej promocji. Powiem szczerze że się miło rozczarowałem bo gierka jest w ch*j lepsza od tego co tam piszą w internetach. Przegrałem jakieś 20+h i jestem pod sporym wrażeniem, walka z hordą ponad 100 zombi skutecznie potrafi podnieść ciśnienie i czuć adrenaline. Sam świat jest zróżnicowany i za***iscie kljmatyczny, a podróże po nim motorem to wisienka na torcie. Jak ktoś lubi gierki single z nastawieniem na fabułę to naprawdę polecam. Niedlugo ma też podobno na PC wyjść.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół