nasiona marihuany

W co teraz grasz?

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Silent Hunter 5 z modem The Wolves os Steel 2.2.9 i topem AK-47
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
ja ostatnio pykam jak mam czas w Saints Row 4.
Za***ista gierka, takie GTA tylko pokręcone:D
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja sobie noge polamalem, siedze juz drugi tydzien w domu i codziennie gram i pale zielsko. Far Cry New Dawn przeszlem od deski do deski, wymaxowalem wszystko co sie dalo (szkoda ze nie ma multi :zjarany: ). A teraz mecze Metro Exodus, ale ciezko mi to idzie, moze to dlatego ze nie gralem do teraz w zadna gier z serii Metro :crazy: Co nie oznacza ze gra mi sie nie podoba, mega grafika i wciagajacy scenariusz, przejde ja od deski do deski . No i oczywiscie z niecierpliwoscia czekam na Rage 2, szkoda ze wychodzi dopiero w maju, bo do maja noga mi sie napewno zrosnie i znowu bedzie malo czasu na granie :pl: Anthem nie tykam. Na poczatku bylem najarany na ta gre, ale na szczescie nie kupilem jej od razu. Dlaczego na szczescie ?, okazuje sie albowiem ze gra jest poprostu nudna i prostoliniowa pomimo tego ze to gatunek Open World Games. Nastaly dobre czasy dla graczy, jest w czym wybierac <joint>
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Tom Clancy's The Division 2
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Szarpał teraz ktoś GRID'a 2 z dodatkami co to był za darmo na Humble Bundle do dodania na Steamie? Chętnie ruszyłbym z kimś z #szu na spa francorchamps 8)
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
ostatnio ograłem Resident Evil2 Remake polecam :) a teraz pykam w SEKIRO Shadows Die Twice również polecam jak ktoś lubi kilmat samurajów i dmc :)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
gram tylko na konsolach, obecnie ukończyłem far cry new dawn (Wszystkie osiągnięcia wbite, yeah!), teraz zabieram się za dokończenie south park:fracture butt whole.
w wolnym czasie jak chcę się odmóżdżyć to robię roz***kę w jakiegoś call of duty (tylko hardcore tryby takie jak deathmatch, TDM, dominacja i blachy)
bez grama wstydu uważam, że raczej sobie dobrze radzę i wydaje mi się że jestem dobrym lub nawet i bardzo dobrym roz***ywaczem :D

jak przychodzą kumple to wjeżdża tekken (Lily, eddy a jak się znudzę to bierę random), jakieś ścigałki (tutaj już jestem cienki jak sik pająka - ku satysfakcji kolegów zazwyczaj kończę jako ostatni z najbardziej porysowanym autem i z największą frekwencją ***nięć w bandy/ściany/przeszkadzajki)a jak kumple przychodzą z żonami i dzieciakami to młodym odpalam kinecta na x360 (którego, ze względu na kinecta właśnie jeszcze nie sprzedałem) i dzieciaków nie ma :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] może serczyka na hardzie w remastera COD4 ? :)
Ostatnio odstawiłem gnata i zacząłem a właściwie to wróciłem do golfika na PS3 tylko Tiger na PS4 Rory :) gdyby ktoś chciał przyebac jakieś 18 dołeczków to zapraszam :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Akuratnie Tibijka, klasycznie dla zbicia czasu :D A tym bardziej do Tibi się zawsze wraca <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół