nasiona marihuany

Obsadzenie spota dookoła - rośliny maskujące

Wyszukiwarka Forumowa:

Chanandler Bong

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2014
Postów
454
Buchów
0
powiem Ci house ze zainteresowałem się ową rośliną... Faktycznie, źródła podają blisko 8-10 metrów rocznie. Czyli mistrzowsko :) pod koniec uprawy sezonówki ta bedzie przykryta :)

Jest jeden haczyk - ładnie kwitnie i może wzbudzić zainteresowanie przechodnia, ale w połączeniu z pokrzywą wydaje się byc idealnie
 

marysia538

Member
Rejestracja
Lis 29, 2014
Postów
7
Buchów
0
bluszcz

Ten bluszcz to niezły pomysł.Obsianie barszczem sosnowskiego to pewnie nic by nie dało na tych terenach gdzie występuje rzadziej i nie wszyscy go znają.
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
a czy istnieje jakaś roślina maskująca której nie będę musiał przygotowywać ziemi tylko po prostu rzucę nasiona i one sobie wyrośnią?:spalony:
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Z nasion długo to wszystko będzie trwało, najlepiej naciąć gałązki 30cm, szpadlem wbić i wyciągnąć, zostawiając szparę, gałązkę do ukorzeniacza i jak najgłębiej w szparę po łopacie.
 

Haa Wuu Dee Pee

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
40
Buchów
0
Kolega wyżej dobrze gada z nasion bardzo długo trzeba było by czekać, wystarczy pourywać gałązki z krzewów drzewek to już samemu trzeba pochodzić obczaić które fajnie się krzaczą i w miarę szybko rosną nałamać sobie tego duża ilość i powsadzać w ziemię w miarę gęsto.
Ja powtykałem tylko po to żeby siatkę przymocować i po jakimś czasie zaczęły puszczać pędy, po nie długim czasie.

Po lewej stronie widać jak zaczynają wypuszczać pędy, kijki i siatka nie stała od samego początku, mają nie cały miesiąc.
Więc odpowiednio wcześniej nawsadzać sporą ilość i na pewno efekt by był.
 
Ostatnia edycja:

perełka

Active member
Rejestracja
Lut 15, 2010
Postów
28
Buchów
2
Ja osobiście preferuje wierzbe. Szybko rośnie, łatwo się przyjmuje. Powtykalem w ziemię 50 kijków gęsto koło siebie rok temu i w tym roku bede miał żywopłot ;-) miejsce koło domu jak ta lala
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Mam na jednym ze spotów gęsto jakiejś kolczastej roślinności, nie wiem jeżyna, albo jakaś dzika róża, czy inne dziadostwo. Planuję przenieść sobie trochę na innego co by go delikatnie podrasować. Jak to zrobić żeby mi się to przyjęło i rosło? Praktykowal ktoś z Was z taką roślinnością?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Kupiłem 100gieta Nasion Pokrzyw , mam zamiar rozsypac w oko spota dla lepszej kamuflacji. Macie jakieś rady jak to robić ? Chodzi o sianie
 

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
A kto zna rosliny maskujace s polsce na obszary bagienne ?wierzba urosnie ?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Oczywiście że tak, wierzby lubią wodę i właśnie najlepiej rosną na podmokłym.
 

darkside

Active member
Rejestracja
Sty 25, 2015
Postów
32
Buchów
0
Ostatnio przechodziłem przez takie nieużytki w mieście, chyba jakieś działki zapuszczone. Cały obszar był obrośnięty pnączem winogrona tak że nie dało się nic zobaczyć czy przejść przez to :freak: Wielkie i jeszcze zielone liście o tej porze roku :zombi: Owoców nie było, może to coś innego a nie winogrono, albo zdziczałe jakieś.
 
Ostatnia edycja:
E

edvin

Guest
Czy ktoś wymyślił coś nowego w tym temacie? Może ktoś próbował jakieś szybko rosnące jednoroczne pnącza typu fasola ozdobna czy coś, co się potem samo rozsiewa co roku?
 

Gh0$t

Member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
7
Buchów
0
Mam do was pytanie. Mam zamiar posadzić dookoła spota jakieś roślinki aby zmniejszyć jego widoczność. Co powinienem tam posadzić żeby jak najlepiej zasłonić roślinki? Zależy mi na tym żeby było to coś ponad 1m. I żeby ten 1m osiągneło w ciągu jednego sezonu

Mam dobry patent zakładasz na siebie kombinezon taki aby zakrywał całe ciało i twarz i pakujesz się w krzaki np. Pokrzywy wycina kółeczko tak aby twoje roślinki tam się pomieściły i gotowe . ;p kto będzie wchodził w pokrzywy :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mam dobry patent zakładasz na siebie kombinezon taki aby zakrywał całe ciało i twarz i pakujesz się w krzaki np. Pokrzywy wycina kółeczko tak aby twoje roślinki tam się pomieściły i gotowe . ;p kto będzie wchodził w pokrzywy :D

Kto bedzie wchodzil w pokrzywy? Kazdy, kto zobaczy wydeptana sciezke i krzaki konopii wystajace nad te pokrzywy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół