nasiona marihuany

Okulary przeciwsloneczne

Wyszukiwarka Forumowa:

najwydelestowaniutniejszy

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
110
Buchów
0
Yo wlasnie mnie nachodzi rozkminka z pomyslem na za***ista faze. nie wiem czy ktos juz na to nie wpadl.


wyjscie w sloneczny w dzien w okularach przeciwslonecznych (robioacych lustro).

z fartem!:spalony:
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Yo wlasnie mnie nachodzi rozkminka z pomyslem na za***ista faze. nie wiem czy ktos juz na to nie wpadl.


wyjscie w sloneczny w dzien w okularach przeciwslonecznych (robioacych lustro).

z fartem!:spalony:

Faktycznie chodzenie w okularach slonecznych zjaranym i obserwowanie innych hehe nie wiem jakiego nawet slowa uzyc hmmm genialny plan jak bedziesz mial jeszcze jakies takie kminy odezwij sie :sunny:
 
G

Gość

Guest
rozwin troche ta twoja rozkmine, chyba ze to tylko o to ci chodzilo, jezeli tak to raczej temat calkowicie bezuzyteczny :zjarany:


mozliwe, ze to ja zle zrozumialem, ale maczeta chyba uzyl ironii :freak2:
 

begin

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
209
Buchów
1
Yo wlasnie mnie nachodzi rozkminka z pomyslem na za***ista faze. nie wiem czy ktos juz na to nie wpadl.


wyjscie w sloneczny w dzien w okularach przeciwslonecznych (robioacych lustro).

z fartem!:spalony:
nie chce Cie martwic, ale na ten Twoj pomysl wpadlo na prawde w ch*j osob. i to w sumie sporo czasu temu:jaraczz::jaraczz::jaraczz:

yo, ja mam ich w ch*j duzo :spalony:.
az sie boje... co jeszcze? wyjscie po chipsy? :smokee:

oj, szalone pomysly ma sie na fazie :spalony:
 

najwydelestowaniutniejszy

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
110
Buchów
0
nie rozumiem po co te zlosliwosci. jeden pali ze znajomymi i dobra zabawa jest wyjscie i pogadanie, drugi woli zapalic samemu i porobic takie pomysly, a trzeci lubi oba.

nikomu sie krzywda nie dzieje, wiec po co czepialstwo? rozumiem, ze wy po spaleniu rozkminek nie macie wcale albo non stop dumacie jak powstal wszechswiat.

mnie ciekawi jak ludzie beda sie zachowywac gdy beda pewni ze sie na nich nie patrzysz.
 
G

Gość

Guest
nie rozumiem po co te zlosliwosci. jeden pali ze znajomymi i dobra zabawa jest wyjscie i pogadanie, drugi woli zapalic samemu i porobic takie pomysly, a trzeci lubi oba.

nikomu sie krzywda nie dzieje, wiec po co czepialstwo? rozumiem, ze wy po spaleniu rozkminek nie macie wcale albo non stop dumacie jak powstal wszechswiat.

mnie ciekawi jak ludzie beda sie zachowywac gdy beda pewni ze sie na nich nie patrzysz.

Każdy po zjaraniu ma jakieś rozkminy lepsze czy gorsze, ale jakieś i nie biegnął z każdym pomysłem zakłądając temat na forum :p :freak2:
A poza tym zapamiętaj, że złośliwość to leży w ludzkiej naturze :pl:, więc się nie stresuj i idź skopcić bata <joint>. Dałbym Ci bucha na pocieszenie, ale nie mogę :(:zjarany:

PEACE.
 

biedroneczka

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
743
Buchów
2
wyjscie w sloneczny w dzien w okularach przeciwslonecznych (robioacych lustro).
a wiesz jaka by była faza jakbyś wyszedł w okularach przeciwsłonecznych w nocy? na dodatek pochmurny ... i by padało?

dwuletnie (no dwa i pół) dziecko ostatnio się bawiło okularami przeciwsłonecznymi. zakładało je i zdejmowało. przy tym mówiło -widać mnie, nie widać. już to dziecko miało takie rozkminki jak ty a gwarantuję ci, że ono nie jara tłustych gibonów.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
spadło trochę śniegu, weź sanki i kolegów i idźcie się bawić:crazy:
 

cheapwine

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
270
Buchów
4
podbijam watek, nie wiem czy sie nadaje ale mam pytanie czy znacie jakies spoko modele okularkow jak nosza rapery z ju es ej, takie typowo dla cpunow :D czarne i takie fajne kanciaste, na allegro teraz pelno tych takich nerdowych (nadaja sie?) ale chodzi mi o inne modele, znacie cos? polecacie?

edit: http://www.youtube.com/watch?v=hXM0w1DPL3I&feature=related
 

Wonder Boy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
335
Buchów
0
Najlepsze jakie miałem na nosie, co prawda średnio około 60-70$ ale no są kozackie.

Electric Visual:
Kod:
http://www.electricvisual.com/products/sunglasses/all/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół