nasiona marihuany

Maroc prośba o SR

Wyszukiwarka Forumowa:
F

foster

Guest
Witam czy mógłby ktoś opisać działanie tej odmiany?
Czy jest to bardziej sativa czy indica?
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
mam maroca , topy srednio zbite ,
-dym jest bardzo gęsty i lubi przydusić

-zapach średnio intensywny ,ziółko po odpowiednim curringu jest bardzo smaczne , nie określe smaku ale taka świeża baka ;)
-high , dość mocny , wchodzi po kilku minutach i raz jest smiech i euforia ,a raz ***anie głowy i body high , i ten high wchodzi losowo , zapewne duzo zalezy od towarzystwa i samopoczucia ;) często mam ciekawe jazdy , ostatnio zapaliłem do snu i czułem ze moja głowa to balon z wodą , i musze uważać zeby nie pekla , albo siedze i mam uczucie ze mi mozg z tylu wylatuje bo mam dziure w głowie . nie pale często bo może raz na 2 tygodnie , nie mam czasu i denerwuja mnie "dziury" ,i przy takim paleniu nie staje sie to monotonne , ogólnie bardzo polecam tą odmianke ;)
 

eLUCe

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
107
Buchów
0
Po żądnej odmianie nie miałem takich wizuali jak właśnie po marocu, paliłem jak narazie ok. 10 af i zwykłych. Palenie mocne, mam to od października, jeszcze nigdy nie spaliłem więcej niż 1szkło na raz , chyba że w joincie i w większym towarzystwie i bardziej rozciągnięte w czasie ;D. Nie pale dużo bo max 2x na tydzień (jak sie ma kilka słoików to niektórzy sie nie mogą opanować heh ;)) W niedziele planuje spalić 2-3 szkła to w pon coś dopisze.
Dodam jeszcze, że po zmieleniu pachnie ZA***IŚCIE, piękny zapach coś jak cytryna + pomarańcza, bardzo intensywny ale tylko po zmieleniu, całe topy pachną całkem inaczej
Fota:

Topy wyszły ładnie zbite i polane jak miodem ;)
 

Justi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2012
Postów
267
Buchów
0
mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tej odmiance. Jest pobudzenie, itp?
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Wy***any landrace, topy pachną haszyszem, są ziemisto-słodkie. dym potrafi być ksztuszący, nawet po długim curringu. Haj intensywny i długotrwały(jeśli nie palisz codziennie tego gatunku), nie określił bym jednoznacznie typu haju mimo iż przepaliłem tego 3 krzaki: głowę szura "buzzowo" i psychodelicznie, ale wchodzi też na powieki i ciśnienie w głowie także o... landrace:)
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
Wy***any landrace, topy pachną haszyszem, są ziemisto-słodkie. dym potrafi być ksztuszący, nawet po długim curringu. Haj intensywny i długotrwały(jeśli nie palisz codziennie tego gatunku), nie określił bym jednoznacznie typu haju mimo iż przepaliłem tego 3 krzaki: głowę szura "buzzowo" i psychodelicznie, ale wchodzi też na powieki i ciśnienie w głowie także o... landrace:)

laderance ... ta to było 20 lat temu teraz jest mix mixów ...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
dobre maroco zamyka oko :D paliłem purple dym łagodny no może troszkę drapie gardło faza przyjemna wchodzi wolno nie wbija w fotel, nie zamula
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Ja z kolei jak miałem purple maroc z outa to była 100% indica. Palenie anty-towarzyskie bym powiedział :). Jedna lufka i tylko leżeć na kanapie. Rzadko się trafia zioło co tak męcząco na mnie działa. Topy twarde, zbite, prawie jak spod lampy wyglądem. Jak znajdę jakieś foto to dodam.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Tak samo moje purple maroci to były typowe do palenia na wieczór i do łóżka,by zasnąć przy jakimś filmie nie koniecznie ciekawym,ale ogólnie ziółko fajne i topy tak jak napisał Łodyga-twarde i zbite.Mi się trafiły dwa fenotypy zielony i fioletowy-ten był szybszy niż jaśniejsza siostra.
tu pokażę parę fot,a co mi tam pewnie już je gdzieś ładowałem:

Jasne feno

PA050677.JPG

PA050675.JPG

PA050676.JPG

PA050678.JPG

PA050679.JPG


i ciemniejsze

PA050680.JPG

PA050681.JPG

PA050682.JPG


I nawet fotku jakieś szuszu są

PA140663.JPG

PA140660.JPG

PA160668.JPG
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Mój marock poszedł pod nóż ok. 20 października a mógł jeszcze rosnąć. Niby Orion ma to wczesne pheno a prawda taka, że loteria, w tym roku biore od philiosophera, który szczyci się tym, żewyselekcjonował rzeczywiście to wczesne pheno(a ono jest ponoć najlepsze).
Mój marock poszedł lekko w purpure, ale głównie szczyty. Po machu już była różnica, w miare dobre palenie, oceniam tak 6,5/10(mam przejarany łeb). Oczy momentalnie małe i kur***ko czerwone. Wysadzony w połowie czerwca w donicy 30l, zaniedbany w fazie weg dał ok. 100g suszu(potencjał znacznie większy). Sativa czy indyja? Dla mnie coś pomiędzy, zależy od pheno. Po 2 tygodniach palenia musiałem już brać 4 wiadra, żeby zaj***ć się tak jak na początku za***ałem się 3 maszkami z lufki. Teraz już mam msc przerwy :D
Jak na outdoor polecam, raz tylko na outdoorze trafiła mi się mocniejsza odmiana, ku zdziwieniu był to automat od oriona, pheno miał inne niż reszta "tych samych osobników", poniewierał mnie i znajomych. Co do maroca jeszcze to wszyscy znajomi też sobie chwalili. Dym tylko dusił :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół