nasiona marihuany

(Auto) Think Different - Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

nynlok

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2012
Postów
284
Buchów
0
Panowie czy dam rade wyrobic sie z tym automatem w dwa i pol miesiaca indoor pod HSP 250W ? I pytanie o dzialanie, czy mozna posmiac sie po tej odmianie do lez czy raczej wbicie w fotel i wkretka ?
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Pierwsze planty miałem gotowe po ok 80 dniach na out. Jesli chodzi o działanie jest dość zabawne i towarzyskie (pewnie gen ak47), a później przechodzi w "głodnego fotelowca" <lol> Fajnie też "wchodzi na oczy", światła w nocy wydają się jakby jaśniejsze.
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
tak czytam i stwierdziłem że ten automat jest bardzo fajny pod warunkiem ze trafi sie dobre pheno...
 

andrei

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2012
Postów
113
Buchów
0
miałem, sadziłem i paliłem. gdyby nie cena i fakt że 2/3 wykiełkowały (40 zł psu w du*e) to polecam palenie klasa gastro po nim niesłychane.
 

CannabisBank.pl

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
71
Buchów
0
Albo pierdzielicie farmazony, albo to jakaś dziwna nagonka na DP, albo to tak niewiarygodny zbieg okoliczności tj. pech. Ciągle słyszę złe opinie o DP - hujowe kiełkowanie, hermy itp.. Widziałem wiele roślin z DP i żadnej zaawansowanej hermy, kiełkowanie na dobrym poziomie. Przy AF ok 95%, a przy zwykłych ok 90% zawsze jest na powierzchni, więc albo mam farta jak cholera, albo inni mają pecha.

Think Different - duże, zdrowe planty - dały na out 20-50g. Gotowe pod chmurką w przedziale 11-13tyg. Temat raczej luźny chodź trafiają się pheno dość zbite. Działanie jest mocne i długie jak na af. Początkowo sativkowe, z nutką fotelową, później przechodzi w stronę indica.

Zgadzam się z tobą w 100% - DP jest producentem najwyżej klasy.
 

buziakowa

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2012
Postów
107
Buchów
0
Ja odmiany Think Different nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi.
Z 3 nasion wykiełkowało tylko 1!
I nikt mi nie wmówi,że to przez złe kiełkowanie bo jakoś inne naiona m. in. Blueberry czy Automazar miały kiełkowalność 100%
Poza tym i tak wyszła mi herma i suchego raptem 10g a sadziłam w 6L donicy i pod HPS'em 150W.
Za to działanie tego palonka jest przednia.Najpierw intensywnie pobudza a po jakichś 3 godzinach zamula niesamowicie :jaraczz:
Nasiona były białe,gdzie inne do tej pory sadzone były ciemne.Napisałam maila do Dutch Passion w sprawie złej jakości tych nasion.Zobaczymy co i czy w ogóle mi odpiszą.
 
D

delete

Guest
Jak nie wierzycie to kupicie sobie op 7seed Think Diferent i wyprobojcie zobaczymy czy jestescie tacy spece ja sadze od 98r i wiekrzysz problemow nie mialem z kielkowalnoscia nawet z nirvany, wiec nie jestem tu zielony,bo polowa tego forum to amatorzy jeszcze za malo siedziecie wtym by posiadac wiedze wiekrza oode mnie na temat poszczegolnych odmian a mialem prawie wszystkie odmiany jakie tylko mozecie kupic w poliskich seed bankach rosly rownie dobrze indoor jak i outdoor jedyna roznia to zbory do warunkow in,out ale wszytkie dochodza w naszym klimacie z DP to dobrze moze regulary i zwykle femi ale auto nawet przy percushigu malo sie sparwdza

Napisać to se może każdy, ale pokazac potrafi garstka. Dawaj jakaś fotorelacje na forum to zobaczymy czy jestes taki kozak.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,133
Buchów
20,892
Odznaki
2
Think Different w 11 litrowej donicy, cięty w 81 dniu, dał średnio około 55g
1%7E67.jpg


5%7E44.jpg



i jeszcze jeden :joker:
2%7E68.jpg


5%7E45.jpg
 
P

polskiholender

Guest
Think Different w 11 litrowej donicy, cięty w 81 dniu, dał średnio około 55g
1%7E67.jpg


5%7E44.jpg






i jeszcze jeden :joker:
2%7E68.jpg


5%7E45.jpg


Powiem tak :) to trzeba mieć doświadczenie w tym co sie robi i ty ja masz i za to szacuneek a ci co to uprawiaja to moze nie maja az takich indealnych warunkow jak ten nasz farmer??
 

OjciecTadeusz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
209
Buchów
1


w srodku TD, po lewej prawdopodobnie tez, albo automazar. ze srodkowego nieco ponad 50g, ten po lewej 45
 

wyjadacz konserw

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2015
Postów
274
Buchów
1
ja o dutchpassion mam dobre zdanie. keidys z auto mazarów i auto bb wyciagnalem po ponad 100 g. z okazu chociaż jakso topow i fazy po bbmnie nie zbyt zadowalala ale to kwestia gustu .. mam teraz thinka i jak dlamnie jest swietny . szybkie kiełkowanie i rownie szybkie wyjście z ziemi . poniezej fotka 60 dzien.
 
U

Usunięty 71376

Guest
Jest teraz promocja 3+3 do końca kwietnia więc myślę nad tym żeby spróbować. Czy może lepiej sobie darować? Że względu na hermienie itd. ktoś ostatnio od nich brał pestki?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jest teraz promocja 3+3 do końca kwietnia więc myślę nad tym żeby spróbować. Czy może lepiej sobie darować? Że względu na hermienie itd. ktoś ostatnio od nich brał pestki?

Bierz normalnie, mi nigdy nie hermily pestki od dp. Naczytałeś się jakiś starych wątków...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół