nasiona marihuany

Emigracja do Hiszpanii...

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Czy wiecie czy jest problem by samolotem zabrać ze sobą ok 250 nasion mj . Na teneryfe autem nie dojade(wyspy kanaryjskie), a promem za długo się płynie. Lot byłby bezpośrednio z Pl. Ktoś transportowal nasiona samolotem?

Wkładasz w prezerwatywę, zawiązujesz, połykasz i czekasz 24h
 
U

Usunięty 58869

Guest
Czy wiecie czy jest problem by samolotem zabrać ze sobą ok 250 nasion mj . Na teneryfe autem nie dojade(wyspy kanaryjskie), a promem za długo się płynie. Lot byłby bezpośrednio z Pl. Ktoś transportowal nasiona samolotem?

mam pomysł, nasiona są jadalne zmieszaj z płatkami czy z owsianką... tylko nie zapomnij, bo je zjesz...
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Wsypie je do dziecięcej grzechotki zamiast oryginalnego wypełnienia . Nikt jej nie bbędzie rozwalal, a zabawkę z Polski rodakom co mają dziecko mogę zabrać. Będzie se w walizce leżeć w ciuchach. Jak dobrze ja skleję to będzie gites
 

mañana

Member
Rejestracja
Sie 18, 2014
Postów
14
Buchów
0
lo matko.a po co ci wiezc nasiona?zabraklo na kanarach,czy co?chyba ze to jakies cudowne pestki.wejdz na pierwsze lepsze hiszpanskie forum o maryji,dostaniesz gratis nasiona i sadzonki,zawsze znajdzie sie tez rodak co pomoze.najlepszym rozwiazaniem jest wysylka poczta,nie zdarzylo sie,aby przesylka nie dotarla,czy jakies inne problemy.pomysl z grzechotka jest niesamowicie sprytny,ale gwarantujacy 100%-wa wpadke.
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Sposób transportu jeszcze dopracuje. A co do kupna nasion tam. 1. Ile rodaków wywałkowało rodaka na nasiona, myślisz ze oni są lepsi . Przychodzi do ciebie obcokrajowiec, prawdopodobnie więcej go nie spotkasz i sprzedajesz mu najlepsze nasiona tak? Nawet jeśli...
. 2. Cena 200-300 nasion AF fem na kanarach? A tak mam własne i pewne Za***iste geny. Sorry ale ja jestem hodowca i cenie swój czas i prace we Własne crosy
<coolpalacz>
 
P

prymityw

Guest
w hiszpanii jest teraz mocny kryzys, jest bida - imigracja wieksza niz w polsce albo taka sama. mlodzi uciekaja ze spain. gadam z ludzmi ze spain w niemczech i mowi kazdy.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
797
Buchów
865
w hiszpanii jest teraz mocny kryzys, jest bida - imigracja wieksza niz w polsce albo taka sama. mlodzi uciekaja ze spain. gadam z ludzmi ze spain w niemczech i mowi kazdy.

Zawsze można pojechać tylko na sezon 3mc pogonic plon i powrót.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Zawsze można pojechać tylko na sezon 3mc pogonic plon i powrót.

tylko że tam zioło tanie, więc na ma sensu raczej, sprzedawać za***iste outdoorowe ziola za 1, lub 1 coś e od grama przy duzej ilosci, nie ma sensu chyba większego
 
D

Dundersztyc

Guest
A jak sprawa wygląda na Majorce ? Orientuje się ktoś ? Ogólnie pytam o dostępność jak i warunki prawne.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
tomram74 tam siedzial swego czasu,ziolo ogolnie dostepne 5E za gr im wiecej tym taniej dobry # wladze dosyc tolarncyjnie podchodza do ziola w wielu domach na ogrodku maja po kilka plantow na wlasny uzytek.Jest jeden sklep z nasionami w palmie drozyzna
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,150
Buchów
2
wladze dosyc tolarncyjnie podchodza do ziola w wielu domach na ogrodku maja po kilka plantow palmie drozyzna
jaha, znajomy tam mieszka od kilku lat, 5,6 krzaków pod domem to żaden problem gwardia się tym nie interesuje.
Raz miał trochę więcej krzaków około 10 i sąsiad go podpie****ił za to że zbyt śmierdziało mu pod domem, przyjechała gwardia i kazali mu to jakoś zabezpieczyc aby zapach sąsiedztwu nie przeszkadzał lub usunąć, jeśli tego nie zrobi w ciagu kilku dni to sami to zrobią:sunny: i tyle.
Bardzo dobry haszysz mają, głównie importowany z maroko...
 
G

Guest

Guest
A jak sprawa wygląda na Majorce ? Orientuje się ktoś ? Ogólnie pytam o dostępność jak i warunki prawne.

Jets tego w ch*j , ale jak masz tam zamiar na urlop jechać to odradzam , chyba ze lubisz kolonie nimieckie pełne pijaków kiepskie , piz*a po całosci jak nad bałtykiem :) lepiej w Bługari jest ;)
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Krym™;1341280 napisał:
Jets tego w ch*j , ale jak masz tam zamiar na urlop jechać to odradzam , chyba ze lubisz kolonie nimieckie pełne pijaków kiepskie , piz*a po całosci jak nad bałtykiem :)




haha zawsze moze jakas urodziwa i mega bogata i stara niemke zapoznac i sie ohajtac :sunny:




ps, nie porownuj baltyka do srodziemnomorskiego klimatu, ehh, w 2014 bylo dobre lato, a w baltyku zimna woda w hvj, bylem to wiem,
bylem tez nad srodziemnomorskim, i mam bardzo mile wspomnienia :)



a co do niemiek, to wbrew pozorom, jest w hvj ladnych, bylem w DE , nawet na komisariacie, i panie inspektor byly sexowne, to dzieki naplywie multikulti, ktore na zachodzie osiaga niebezpieczny poziom...





w ES, jak na cala UE jest nalepsze podejscie do ziolka, nie zadne NL , tylko ES, i najlepsze outy grane są tam


jara tez najwiecej ludzi w UE tam, tak jaraja jak szlugi, tam jest inna mentalnosc, jakos mniej stresowe zycie tam sie prowadzi,


co do roboty, to jesli nie znasz jezykow ang, es, i ruski, to pzostaje budowa na czarno, ew zbior owocow za 8e, co i tak jest lepsza stawka niz w NL czy DE , jak znasz jezyki, to recepcja, kelner itp, w hvj ofert
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół