nasiona marihuany

Najdziwniejsze naturale

Wyszukiwarka Forumowa:

fasola

New member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
4
Buchów
0
Jak to ściągnąć? :tongue: a propo witam to mój pierwszy post
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
1.Wchodzisz na link

2. Zjeżdżasz na sam dół i klikasz na "free"

3.No premium-user. Please enter XXX here: i wpisujesz 3 znaki XXX (takie jak są tam podane

4. Naciskasz "download from mirror.......blablabla"

:alien: pozdro :alien:
 

fasola

New member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
4
Buchów
0
Dzięki :cheers: kurde ile tam jest roślin o działaniu psychoaktywnym . W życiu bym nie przypuszczał że tyle tego jest :)
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Jeszcze nie otworzylem ksiazki wiec nie wiem czy znalazlbym odpowiedz na moje pytanie.
Na czym polega roznica miedzy Salvią Dominium a przecietna marihuana?? Salvia to chyba rodzaj marysi? Moge sie mylic oczywiscie. Chodzilo by mi o roznice w dzialaniu (nieco juz wyskrobalem z tego co napisalescie) i skladzie, wygladzie ewentualnie.
Peace
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
freeman napisał:
Jeszcze nie otworzylem ksiazki wiec nie wiem czy znalazlbym odpowiedz na moje pytanie.
Na czym polega roznica miedzy Salvią Dominium a przecietna marihuana?? Salvia to chyba rodzaj marysi? Moge sie mylic oczywiscie. Chodzilo by mi o roznice w dzialaniu (nieco juz wyskrobalem z tego co napisalescie) i skladzie, wygladzie ewentualnie.
Peace

Jest ogromna różnica, salvia to jest psychodelik, masz po tym poważną fazę i wizje, haluny itp. To zupełnie co innego niż ganja. Substancją psychoaktywną w salvii jest Salvinorin A. Mam do sprzedania Salvię tanio, jeśli chcecie to piszcie na PW.

:alien: pozdro :alien:
 
A

abc

Guest
oj sorry :/ pisałem posta jak byłem na 2 stronie :(
obiecuje się poprawic :salut:
 
A

Asg

Guest
odswiezam temat, bo interesuje mnie ta ksiazka. na rapidshare niestety juz wygasla wiec bylbym wdzieczny gdybys znowu ja gdzies wrzucil lub podeslal mi na maila: preston2@tlen.pl

swoja droga, moj pierwszy post na forum, chociaz przegladam je juz jakis czas :p pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół