nasiona marihuany

Najdziwniejsze naturale

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Wiedzieliście że np. palone szyszki chmielu albo żuty tatarak (!!) mają narkotyczne działanie?? :mrgreen: Ja się ostatnio dowiedziałem i na wiosnę będę eksperymentował z wieeeeeloooooma naturalami, o których nawet byście sobie nie wyobrażali że dają fazę. Jak ktoś chce to niech mi pisze na PW to mogę wysłać tłumaczoną na j. polski książkę w .pdf na temat wszystkich legalnych substancji psychoaktywnych. Jest tego mnóstwo ale najbardziej powalił mnie tatarak i pietruszka :D:D:D

Jak ktoś chce to dostać to pisać do mnie na PW i podawać maila (albo piszcie tutaj posty)

:alien: pozdro :alien:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
gałka muszkatołowa ma substancje psychoatywne :D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Tatarak DMT- smacznego i miłego pobytu w kiblu . Z chmielem nie ma co próbować, lepiej zaszczepić na konopii.
 
Z

ziiba1

Guest
TAKIE RZECZY TO WYMYŚLAJĄ JA PRZEĆPANI GOŚCIE NIE MAJĄCY JUŻ CZEGO BRAĆ BO NIC NA NICH NIE DZIAŁA
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziiba1 napisał:
TAKIE RZECZY TO WYMYŚLAJĄ JA PRZEĆPANI GOŚCIE NIE MAJĄCY JUŻ CZEGO BRAĆ BO NIC NA NICH NIE DZIAŁA

Dobra, dzięki widocznie taki jestem, ale myślisz że tylko przećpani goście palą np. Salvię Divinorum? Ta książka jest o wszystkich naturalach, nie tylko o tych gównianych.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
www.hyperreal.info

Jesli interesuje cię tatarak to poczytaj w tym linku o DMT. Jeśli zależy ci na DMT, a nie na jak najtańszym ćpaniu, to lepiej kup mimosa hostilis albo wogóle ayahuasce.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Mój znajomy zamówił ostatnio ayahuasca pack na coffeshop.pl i powinno dojść w tym tygodniu. Napiszę później jakie miał po tym opcje 8)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wiadomo jakie, heheh kupa halucynacji, depersonalizacja eee znane z autopsji.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
Jesli interesuje cię tatarak

Mnie tatarak nie interesuje, po prostu to najdziwniejsza rzecz która daje fazę, popróbuję sobie teraz wild daggę i marihuanille. Polecam wam Salvię Divinorum
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Salvia divinorum w suszu jest chu**wa... spalilem 1gram i ch*j nic... 5 minut krecilo sie w glowiea potem nic :/ czuje sie normalnie... calkiem co innego npo po extrakcie 25x ... 1 buszek malutki... i nie wiesz gdzie jestes... po prostu mozna ponoc po tym stracic przytomnosc to tak jakby sie spalilo 20g haszu lub zjadlo 500 grzybków lub ch*j wie co... tlumaczy to cena tego extraktu chyba 150 zł na PÓŁ GRAMA !!!
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
lubo, ja z miłą chęcią poczytam tą książkę :D. Fajnie bedzie jak przeslesz na wiciop@interia.pl

Kaczor reczywiście susz mało daje :D, ale paliłes go w odpowiedni sposób? (zapalniczką żarową przy szybkim wdechu) Na Salvia divinorum trzeba sobie receptory wyrobić, więc za pierwszym razem za wiele nie można oczekiwąć :). No chyba że taki ekstrakt 25x :D, masakra (1 buch równowazny 25).
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
lubo napisał:
np. palone szyszki chmielu
Kiedyś na wikipedii przeczytałem, że chmiel jest z rodziny konopiowatych. Odrazu mi to do głowy przyszło. :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Kędziorek jak chcesz to ci to mogę wysłać, podobno rząd "uprzejmie poprosił" ogrodników o sprzedawanie nasion i sadzonek chmielu zwyklym ludziom ponieważ ganja może zostać łatwo schowana pomiędzy krzaczorami chmielu

[ Dodano: 2006-02-09, 02:41 ]
kaczor20 napisał:
Salvia divinorum w suszu jest chu*... spalilem 1gram i chu* nic... 5 minut krecilo sie w glowiea potem nic :/ czuje sie normalnie... calkiem co innego npo po extrakcie 25x ... 1 buszek malutki... i nie wiesz gdzie jestes... po prostu mozna ponoc po tym stracic przytomnosc to tak jakby sie spalilo 20g haszu lub zjadlo 500 grzybków lub chu* wie co... tlumaczy to cena tego extraktu chyba 150 zł na PÓŁ GRAMA !!!

Już gdzieś pisałem, szybkie buchy, długo trzymasz, podpalasz albo zapalara żarową albo mini palniczkiem z obi. Chodzi głównie o temperaturę. I za pierwszym razem nie podziala to na ciebie za dobrze. Mój kumpel za pierwszym razem tarzał się po ziemi jakby miał mieć zaraz orgazm a ja przymulony patrzyłem w monitor kompa. Wszystko zależy od osoby i od tego który raz palisz. Mój kumpel kupił sobie 10g, palił kilka razy dużo salvii i nic mu nie dała, a tu za którymś z kolei razu po 2 buszkach podobno miał wizje na otwartych oczach, salvia divinorum jest potężna :batman:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół