nasiona marihuany

Gdzie mogę dostać olej konopny?

Wyszukiwarka Forumowa:

Izkur

New member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
3
Buchów
0
Wspaniałomyślny admin, który nie wiedział, o co chodzi usunął mój temat, dlatego zacznę jeszcze raz.

Chodzi mi tutaj o cholernie czarny, nielegalny, leczniczy olej z marihuany zawierający THC używany do leczenia xxx chorób z RAKIEM na czele, używany do spożycia i wsmarowywania w skórę, nie chodziło mi o jakiś śmieszny olej, który mogę dostać w aptece czy w sklepie spożywczym, błagam cię adminie, wyobraźni troche...
 

biedroneczka

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
743
Buchów
2

detroitechno

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
123
Buchów
0
DIY
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vbtbCGcC1eo[/youtube]
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Czy ten olej można później palić? Czy po prostu wpuszczacz kilka kropel do potraw? :D
 

detroitechno

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
123
Buchów
0
Czy ten olej można później palić? Czy po prostu wpuszczacz kilka kropel do potraw? :D
można waporyzować, spożywać, smarować

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Waj_2J2tK1Q[/youtube]
dokument nt. stosowania tego lekarstwa :)
 
Ostatnia edycja:

biedroneczka

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
743
Buchów
2
dlaczego nie palić? kilka kropel do lufy, podgrzewasz zapalniczką i wciągasz dym.
 

detroitechno

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
123
Buchów
0
dlaczego nie palić? kilka kropel do lufy, podgrzewasz zapalniczką i wciągasz dym.
to chyba też taka prowizoryczna waporyzacja

jest jeszcze popularny w USA "dabbing" z bonga
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gr_srZEJZwk[/youtube]<wodna>
a i przy okazji odpowiem
Gdzie mogę dostać olej konopny?
w Kalifornii :D
w Holandii jest ponoć nie legalny, gdzieś nawet czytałem że jest zaliczany do 'hard drugs', gdzie indziej znów ktoś pisał że nie ma problemu z załatwieniem, oczywiście nie w pierwszym lepszym coffee'ku w Amsterdamie ;)
I przy okazji tegorocznego CannabisCup odbył się pierwszy Dabbing Contest


527.jpg
 
Ostatnia edycja:

Izkur

New member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
3
Buchów
0
a

To jest niesamowite, jak świat stłumił takie coś, jak olej konopny, że nawet tu wielu nie wie, co to jest. Można wyleczyć się z setek chorób tym czymś, a jednak tak mało ludzi nawet tutaj, na tym forum poświęconym marihuanie, którzy mają jakąś zasadniczą wiedzę o tym nie ma o tym pojęcia.

Ciekawe jak bardzo pozbawionym empatii trzeba być, by produkować te wszystkie ''lekarstwa na raka'' wiedząc o takiej alternatywie.
 

Pan Top

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2011
Postów
146
Buchów
1
dlaczego nie palić? kilka kropel do lufy, podgrzewasz zapalniczką i wciągasz dym.

Ciekawym sposobem jest nasaczenie papierosow, oczywiscie jesli ktos pali fajki. Kropla-dwie do srodka i masz zestaw tajniaka :D
 

majlou

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
329
Buchów
0
Ciekawym sposobem jest nasaczenie papierosow, oczywiscie jesli ktos pali fajki. Kropla-dwie do srodka i masz zestaw tajniaka :D

przez filtr?

@top

jak myślicie jakby taki olej konopny zażywać regularnie zapobiegawczo w postaci pokarmowej czy miało by to jakiś skutek zapobiegawczy? odwołuje sie tu do historii tego gościa co wyleczyl raka tym olejem w 90 dni (chyba)
 

detroitechno

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
123
Buchów
0
przez filtr?

@top

jak myślicie jakby taki olej konopny zażywać regularnie zapobiegawczo w postaci pokarmowej czy miało by to jakiś skutek zapobiegawczy? odwołuje sie tu do historii tego gościa co wyleczyl raka tym olejem w 90 dni (chyba)

zapewne póki co badania są na ten temat jeszcze nie przeprowadzone, albo w trakcie, jeśli dopiero niedawno opublikowano 20 czy tam 30 letnie badania nad szkodliwością dymu marihuany i się okazało że nie jest tak bardzo szkodliwy jak fajek, a wręcz jest dobry dla płuc stosując sporadycznie
 

Pan Top

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2011
Postów
146
Buchów
1
Napisał Pan Top Ciekawym sposobem jest nasaczenie papierosow, oczywiscie jesli ktos pali fajki. Kropla-dwie do srodka i masz zestaw tajniaka przez filtr?

Si senior, przez filtr.

Tylko, że ma to ten minus, że jak wiadomo spalając, przez płuca trafia 20-30% thc a przez żołądek 100% zatem trochę marnujemy kwintesencję mocy. No ale można spalić całkiem legalnego fajka robiąc sobie nie do końca legalny bajzel w głowie ;)
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Witam

Moge wykonac olej konopny na zamowienie wylacznie dla osob powaznie chorych. Mieszkam w Amsterdamie w Holandii.
Odbior tylko osobisty. Mozliwosc asystowania przy produkcji.
Prosze pisac na priv.

Pozdrawiam
Tommy
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Si senior, przez filtr.

Tylko, że ma to ten minus, że jak wiadomo spalając, przez płuca trafia 20-30% thc a przez żołądek 100% zatem trochę marnujemy kwintesencję mocy. No ale można spalić całkiem legalnego fajka robiąc sobie nie do końca legalny bajzel w głowie ;)

Z tym legalnym fajkiem bym i tak w PL na ulicę nie wyskoczył, olej olejem ale musi przecież coś nie tentego walić jak go spalasz ;]

EDIT boże kochany dopiero teraz zobaczyłem datę ;d
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Zwracam sie do osob ktore pisza do mnie w sprawie oleju.
Jezeli chcecie dostac odpowiedz na swoje pytania to sprawdzcie czy nie macie zapchanej skrzynki prywatnych wiadomosci bo jesli tak to nie moge wam odpisac !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół