nasiona marihuany

Black Sugar

Wyszukiwarka Forumowa:

FlowerOfScotland

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
143
Buchów
0
ile tygodni powinna kwitnac?
Pod lupa sprawdzalem to jeszcze mleczna jest, juz 8tygodni pod przelaczenia na flo pod hps 400W. Szybko sie indukuje, po niecalym tygodniu juz zaczela kwitnac. Poza tym standardowo banany, na calym plancie okolo 20-30 dokladnie nie liczylem. Poza tym spoko plancik :harvest:
 
G

Gaynet

Guest
Jutro wrzuce ladne zdjecia planta, w zaawansowanym flow. Powiem wam ze niezle wali, chyba nabardziej w calym pokoju, a taki maly :D:D:D

***alem male topiszcze do przetestowania i powiem wam ze bedzie moc!
 
G

Gość

Guest
na dniach będzie dostępny u nas :) pozdro

---------- Aktualizacja posta 16:51 ---------- Czas poprzedniego posta 16:49 ----------



ok a byla ona oryginalnie zapakowana? jezeli nie to wiadomo czemu

Tak, był to gratisowy "dwupak" o ile pamiętam. Oryginalne opakowanie. Z dobrego sklepu tak, że nie ma lipy. Bardzo mnie rozczarowała ta odmiana. Szczególnie jeśli chodzi o moc. Smak nawet dosyć oryginalny, ale w pełni dojrzały krzak na serio słabo klepał.
 
S

sru

Guest
po wstępnym curringu zapach suchego fajny za to zapach palonego tragiczny - ma taką śmierdzącą nutę jak siano czy coś - smak też lipny - za to moc 10/10 - zmiata doświadczonych zawodników przy zbiorze 30-50% bursztynowych trichomów
 
Ostatnia edycja:

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
zbioru przy 30-50% bursztynowych trichomów

W sumie dość późno ścięte, skoro nawet połowa trichomów brązowa.
Z ciekawości - tak planowałeś? Czy po prostu nie mogłeś ściąć wcześniej?
Tak pytam, bo lubię dobrze "dojrzałe", które potem masakrują tak, że ruszyć z miejsca się nie da ;)
Jakiś czas temu za wcześnie ściąłem BlueBerry i żałuję. Ale na AHxTKF i Spiritual Punka czekałem dłuuuuugo i uważam, że warto było.
 
S

sru

Guest
trafiłeś na to ciekawsze pheno ;)

@Raf
kosa była ustalona na konkretny dzień nieważne czy byłoby 10 czy 90% bursztynowych [a chciałem jak najwięcej]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół