nasiona marihuany

Kamuflowanie miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

ziomek20

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2007
Postów
87
Buchów
0
Znalazłem fajną miejscówkę 50km od domu:) i z jednej strony jak by ktoś przechodził to mógł by zauważyć co radzili byście mi tam zrobić czy da się posadzić jakieś pokrzywy ??
 
O

otojai

Guest
chyba nie da rady zakamuflowć kamuflażem, ktoś już pisał na tym forum o wyborze miejsca. radze posadzić koło jakichś naturalnych osłon np. drzewa, budynki itp.
miejscówka to kwestia fantazji :salut:
 

ziomek20

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2007
Postów
87
Buchów
0
Są tam naturalne osłony jest to naprawdę super miejscówka lecz bym ja jeszcze dokładniej zasłonił bo to jest w lesie i jak by jakiś fanatyk przechodził to jeszcze by zobaczył a jak coś parzy jak pokrzywy to nikt by tam nie szedł :king:
 
O

otojai

Guest
w lesie nie tylko fanatycy chodzą - są też zwierzęta, co do zasłony to jak masz możliwość to posadź tam co się tylko da, im więcej chaszczy tym lepiej - tylko żeby nie rzucało się w oczy. Ja sam mam na niektórych mejscówkach pokrzywy - to naprawde dobre rośliny osłonowe.
:salut:
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
ziomek20 napisał:
Znalazłem fajną miejscówkę 50km od domu:)
masz zamiar co ile chodzić na miejscówkę?ja mam spota oddalonego o około 3 km i chu.j mnie strzela jak mam sie wybrać na spacerek!a może Ty Korzeniowski jesteś? :sunny: pzdr
 

ziomek20

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2007
Postów
87
Buchów
0
Dojeżdżam pociągiem :geek:

[ Dodano: Pon 28 Maj, 2007 00:30 ]
Mam zamiar chodzić około dwóch razy w tygodniu
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Wykop z jakiegoś pola i poprzesadzaj na swoją!lepiej i szybciej!nie masz co sie bawić w nasiona (jeżeli takowe istnieją :geek: ) pzdr
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
ziomek20 napisał:
Znalazłem fajną miejscówkę 50km od domu
50 km. a to dobre sobie :D
cicho-ciemny napisał:
miejscówka to kwestia fantazji
Kwestia miejsca
ziomek20 napisał:
to jest w lesie i jak by jakiś fanatyk przechodził to jeszcze by zobaczył
Fanatyczna zwierzyna leśna przechodząca przez las delektuje sie każdym kęsem roślinki. odpukac hehe
 

zaraza

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2006
Postów
46
Buchów
0
sa fane blusze pnace sie albo nawet fasola wbijasz pare kiji(albo kladziesz jakas galaz) i masz dobra oslone
 

panicz

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
44
Buchów
0
w moim przypadku dobrze się składa, że z jednej strony spota jest ogromne pole wielgachnej trzciny, z 2 drzewa i masa jeżyn :D a do tego jeszcze rzeka, wątpię żeby ktoś o zdrowych zmysłach właził w takie coś :))
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Ja dookoła swojej miejscowki naukładałem krzaków dzikiej róży więc wątpię aby ktoś chciał się przez nią przedzierać. :thumright:
 
D

delete

Guest
panicz napisał:
w moim przypadku dobrze się składa, że z jednej strony spota jest ogromne pole wielgachnej trzciny, z 2 drzewa i masa jeżyn :D a do tego jeszcze rzeka, wątpię żeby ktoś o zdrowych zmysłach właził w takie coś :))

A mi się wydaje że dużo ludzi tam zajdzie na jeżyny... Miałem miejsce gdzie były dzikie poziomki czy coś takiego. Potem się okazało że tam pełno ludzi chodzi na owoce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół