nasiona marihuany

Belladona - poszukuję info

Wyszukiwarka Forumowa:

GrassLand

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2006
Postów
138
Buchów
0
Jestem niezmiernie ciekawy czy ktoś z was miał może okazję uprawiać odmianę pod tajemniczą nazwą Belladonna.
Wiem tylko tyle że może powodować halucynacje (info z seed.pl)
Zresztą łapcie cały opis z seed.pl :


Genetyka: Krzyżówka pomiędzy żeńskim Superskunk’iem i potężną męską hybrydą F1 (60% sativa/40% indica). Opis: Ze względu na przeważające cechy Skunka, roślina ta ma niesamowity wygląd, z pomarańczowo-rudymi, gęstymi, smakowicie nabitymi pąkami. Piękność ta dojrzewa w 60 dni, przyrastając także w fazie kwitnienia. Jest jak syrena: nieziemsko kusząca, i tajemniczo niebezpieczna. Nie zdziw się jak dostarczy Ci niezapomnianych, halucynogennych wrażeń. Czas kwitnienia: 55 - 60 dni Plon z m2 : 400 - 450 gram Plon z pojedynczej rośliny (na zewnątrz ): 400 gram jest osiągalne. Czas zbioru (na zewnątrz): połowa października (50º szer. płn.) Wskazówki pomocne w uprawie: spisuje się znakomicie w technice SoG (sea of green)

Poszukuję jakichkolwiek informacji na temat tej odmiany ;]
Z góry dzięki za pomoc =]

blessya
 

narX

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2007
Postów
34
Buchów
0
Słyszałem ze jest ZAJE*ISTA nic więcej nie mogę o niej powiedziec ale
mam ja z kumplem to napisze co i jak po harwescie :thumleft: :thumleft:
PZDR
 

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
belladonna

sorka ze odswiezam temat ale niechce zakladac nowego bezsensownie...gdzie mozna kupic nasionka danej roslinki belladonny? slyszlame tez lwansie ze jest za***ista i bede chcial ja pod foliaka strzelic jak wszystko bedzie po mojej mysli czekam na odpowiedz
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie uprawiałem ale za to paliłem ją.
Nie wiem skąd info o halucynkach.. bez przesady :) zaburzenia równowagi możliwe ale nie haluny. Ja w niej czułem typowego skunka, fajny high i smak ale dym dosyć cierpki.
Plon 400g możliwy.. ale nie w naszym klimacie więc żebyście się nie zdziwili jak z planta będziecie mieli do 100g suchej masy jak dopisze szczęście :D.
Flovering - kumpel mówił że doszła mu greenhausie pod koniec października i zaczęła pleśnieć.. więc jak będzie gówniana pogoda to może wam nie dojść.
 

Citrus

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2007
Postów
78
Buchów
0
Zainwestowałem ostatnio w Belladonnę. Muszę niestety powiedzieć,że rośliny wyrosły bardzo niejednorodne, duże zróżnicowanie fenotypów.Nie spodziewałem się tego po tym breederze (i po tej cenie nasion).Germinacja przebiegała bez problemów, proporcje płciowe w normie.Póki co,tyle.Obiecuję fotorelację za parę tygodni.
 

Citrus

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2007
Postów
78
Buchów
0
... a to było tak straaasznie dawno haha. Jedna cenna uwaga odnośnie Belladony : zeszłego sezonu miałem pestki własnej produkcji z Belladonny (rodzice oryginały Paradise Seeds - mamusia i tatusia :freak2:) i efekt był bardzo zadowalający, nie zauważyłem spodziewanego tzw. efektu F2, więc można śmiało robić z niej własne nasiona. Rosliny rosły na oucie, fenotypowo były bardzo podobne do Super Skunka (którego z kolei miałem indoor kiedyś daawno, stąd wiem). Ściąłem zbyt wcześnie ze względów bezpieczeństwa, ale - jest to dobra odmiana na Polskę, zakładając, że masz nadmiar klonów po indoorze np i chcesz trochę wystawić na dwór. Około 20 października ściete, palenie wcale zacne było.

Peace.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół